Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 23:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Modyfikacja lampy 650s k1 
Autor Wiadomość
pieszy

Dołączył(a): 5 maja 2020, o 17:50
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2000
Post Modyfikacja lampy 650s k1
Witam wszystkich,
Mam pytanie odnośnie lampy w sv650s. Mam lampę z soczewką i niestety w nocy nie świeci ona zbyt dobrze..zastanawiałem się co lepsze. Wymienić żarówkę na lepszą, jak ktoś wymieniał to proszę jakąś polecić, myślałem nad: "PHILIPS X-tremeVision MOTO 100%" lub "Philips Żarówka H4 CRYSTAL Vision Moto". Tylko nie wiem jak to będzie współgrało z soczewką..
Druga opcja to czy istnieje jakaś modyfikacja tej lampy aby np świeciły 2 żarówki? Myślałem też nad kupnem lampy z Anglii i przerobieniu jej według tego poradnika: http://caponord.cba.pl/technika/przerob ... polska-h4/

Z góry dzięki za sugestie B)

PS. H4 siedzi w 650s?


19 mar 2021, o 19:45
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2011, o 20:33
Posty: 338
Lokalizacja: Krk NH
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 1999
Post Re: Modyfikacja lampy 650s k1
Jakbym zmieniał anglika to na led albo ksenon ale ze szkłem trzeba coś zrobić. W angielskiej lampie nie ma soczewki chyba i są dwie H4 i szkło ryflowane na obu lampach. W EU na lewej lampie jest soczewka (mijania) a na prawej drogowe i są to H1.
Mam przetwornicę i ksenona na soczewce i widoczność jest mega. Ustawiony jest dobrze i nie ma problemu żeby oślepiał.

_________________
Obrazek


20 mar 2021, o 22:12
Zobacz profil
pieszy

Dołączył(a): 5 maja 2020, o 17:50
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2000
Post Re: Modyfikacja lampy 650s k1
misiuto napisał(a):
Jakbym zmieniał anglika to na led albo ksenon ale ze szkłem trzeba coś zrobić. W angielskiej lampie nie ma soczewki chyba i są dwie H4 i szkło ryflowane na obu lampach. W EU na lewej lampie jest soczewka (mijania) a na prawej drogowe i są to H1.
Mam przetwornicę i ksenona na soczewce i widoczność jest mega. Ustawiony jest dobrze i nie ma problemu żeby oślepiał.


A jakąś konkretną przetwornicę i ksenona? Czy jakiś podstawowy zestaw a Alle? Ciężko się to reguluje?


24 mar 2021, o 16:36
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2011, o 20:33
Posty: 338
Lokalizacja: Krk NH
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 1999
Post Re: Modyfikacja lampy 650s k1
Podstawowy zestaw z przetwornicą SLIM bo wchodzi idealnie między lampę a owiewkę :)
Regulujesz normalnie. To co jest w lampie nie ma wpływu na regulację...

Pzdr

_________________
Obrazek


18 kwi 2021, o 20:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL