Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 19:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Interkom i rozmowa grupowa 
Autor Wiadomość
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 20:47
Posty: 251
Płeć: mężczyzna
Moto: RSV1000 Factory
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Używam i bardzo sobie chwalę ;) Trzeba tylko uważać na antenę, żeby jej nie wyłamać.

_________________
Moja (R)SV -> http://www.svforum.pl/viewtopic.php?f=9&t=15673&view=unread#unread


19 mar 2017, o 20:09
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 12 lut 2016, o 22:05
Posty: 1242
Lokalizacja: Roma
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv 650 K8 Traveller
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Strong86 napisał(a):
Zamówiłem dziś Midlana bt next w sklepie Gearbest miałem kod zniżkowy na -18% i kupiłem podwójny zestaw za 700zł dam znać jak zrobię pierwsze testy co to jest warte :mrgreen:


Midland Bt Next z czerwonym X i masz konferencje do 10 motocykli, sprzet wyjatkowy, niestety ja 2 lata temu dalem za niego ponad 400 euro...

_________________
Nec temere, nec timide.


19 mar 2017, o 21:37
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2011, o 22:37
Posty: 372
Lokalizacja: Legnica
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2000
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Panowie intercom dotarł :mrgreen: zamówiłem 19 i dziś odebrałem ale pech chciał że w dniu wczorajszym dostałem tel. z urzędu celnego że paczka została zatrzymana i musiałem dać sceenschoty z sklepu co zamówiłem za ile oraz screnna z paypala. Tak że cieszyłem się z kodu promocyjnego na -18% ( 850 na 700) ale urząd dowalił mi Vat 159zł razem wyszło 860zł tragedii nie ma ale mogłem zamówić nie wybierając kuriera D-H-L expres tylko normalną paczkę która idzie 10-30 wtedy pewnie obyło by się bez opłat. Co do pierwszych testów narazie nie mam czasu:D ale chwile się bawiłem całość wygląda całkiem fajnie
Obrazek


25 mar 2017, o 00:41
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 20:47
Posty: 251
Płeć: mężczyzna
Moto: RSV1000 Factory
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Mam, używam, polecam :) Fajny sprzęt, chociaż jakość muzyki odtwarzanej z telefonu jest średnia. Warto zaktualizować oprogramowanie w interkomie i pobrać ze strony producenta program do łączenia z komputerem :)

_________________
Moja (R)SV -> http://www.svforum.pl/viewtopic.php?f=9&t=15673&view=unread#unread


27 mar 2017, o 16:36
Zobacz profil
pieszy

Dołączył(a): 18 cze 2015, o 10:21
Posty: 7
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650 S 2007
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Ja używam Midnlanda BTx2 i jestem bardzo zadowolony


27 mar 2017, o 21:41
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2015, o 19:41
Posty: 857
Lokalizacja: Olkusz
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
A czy ktos zamiawial juz interkom z chin?
Ceny sa dosc atrakcyjne.


Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


28 mar 2017, o 04:32
Zobacz profil
Piguła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, o 11:40
Posty: 1861
Lokalizacja: Chodzież (WLKP)
Płeć: mężczyzna
Moto: KAWASAKI ZX-10 R
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Radzius ma z aliexpress ze swoją kobietą ( plecak )

Nie ma możliwości połączenia się z innymi interkomami, moga rozmawiać jedynie między sobą.
No ale zdarzało nam się walić trasy z nim że jechaliśmy normalnie na rozmowie telefonicznej ;p

_________________
WR 400F ==> SV 650N ==> R6==> FZ1 ==> SV1000S ==> KAWASAKI ZX-10R


28 mar 2017, o 14:44
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2015, o 19:41
Posty: 857
Lokalizacja: Olkusz
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Ale to tez moze zalezy od rodzaju interkomu.
Mnie interesuje tylko rozmowa z plecaczkiem.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


28 mar 2017, o 15:07
Zobacz profil
Piguła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, o 11:40
Posty: 1861
Lokalizacja: Chodzież (WLKP)
Płeć: mężczyzna
Moto: KAWASAKI ZX-10 R
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Zapewne tak, ale co za tym idzie - też ceną.

Myślałem nad chińczykami, ale doszedłem do wniosku że kupię markowy sprzęt.

Miałem 2 lata Interphone F3MC i jestem mega zadowolony. Teraz oddaje go mojej kobiecie a sobie sprawie nowszą wersję, F5MC :)

_________________
WR 400F ==> SV 650N ==> R6==> FZ1 ==> SV1000S ==> KAWASAKI ZX-10R


28 mar 2017, o 16:03
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2012, o 18:46
Posty: 1729
Lokalizacja: 3-miasto
Płeć: mężczyzna
Moto: Versys; SV650N
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Strong86 napisał(a):
Panowie intercom dotarł :mrgreen: zamówiłem 19 i dziś odebrałem ale pech chciał że w dniu wczorajszym dostałem tel. z urzędu celnego że paczka została zatrzymana i musiałem dać sceenschoty z sklepu co zamówiłem za ile oraz screnna z paypala. Tak że cieszyłem się z kodu promocyjnego na -18% ( 850 na 700) ale urząd dowalił mi Vat 159zł razem wyszło 860zł tragedii nie ma ale mogłem zamówić nie wybierając kuriera D-H-L expres tylko normalną paczkę która idzie 10-30 wtedy pewnie obyło by się bez opłat. Co do pierwszych testów narazie nie mam czasu:D ale chwile się bawiłem całość wygląda całkiem fajnie
Obrazek


A jak wygląda sprawa gwarancji i ewentualnej reklamacji przy zamówieniu z Gearbest? Jak oceniasz ten zestaw? :)

No i rozumiem, że zestaw umożliwia konferencję 4 osób, bez potrzeby ręcznego przełączania się?

_________________
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia.


1 cze 2017, o 17:22
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2011, o 22:37
Posty: 372
Lokalizacja: Legnica
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2000
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Co do gwarancji to odsyłałem do nich tablet bo miał plamę na przedniej kamerze i nie było problemów,paczka szła 2 tygodnie chyba kosztowała mnie 50 zł


1 cze 2017, o 22:12
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 12 lut 2016, o 22:05
Posty: 1242
Lokalizacja: Roma
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv 650 K8 Traveller
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Interkom z najwyższej półki! Raz a dobrze, popieram.

_________________
Nec temere, nec timide.


1 cze 2017, o 23:40
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2012, o 18:46
Posty: 1729
Lokalizacja: 3-miasto
Płeć: mężczyzna
Moto: Versys; SV650N
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Passionesuzuki napisał(a):
Interkom z najwyższej półki! Raz a dobrze, popieram.


Zastanawia mnie tylko ta cena. Wszędzie, na wszystkich portalach polskich i zagranicznych, najniższa cena to jakieś 290 dolarów. A tutaj po rabacie 165 dolarów.

Do tego poczytałem trochę o gearbest i niestety jest loteria. Duża część paczek w ogóle nie dociera do odbiorcy. A jak już dotrze i zaczną się problemy z produktem, to są problemy z reklamacją. Gdyby to kosztowało 40 dolarów to można ryzykować. A ja chcę zamówić 4 zestawy i kwota robi się znaczna.

_________________
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia.


1 cze 2017, o 23:58
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2016, o 15:56
Posty: 269
Lokalizacja: Giebułtów / Tychy
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S k3
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Baranek napisał(a):
A czy ktos zamiawial juz interkom z chin?
Ceny sa dosc atrakcyjne.


Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Mysmy zamowili z kumplem, czekamy na dostawe obecnie.
https://www.banggood.com/1000m-Motorcycle-Helmet-Intercom-BT-S2-Waterproof-For-Wired-Wirelessh-Helmet-p-997638.html?rmmds=mywishlist

Na forum v-stroma kupa ludzi te kupila i sobie cenia. wedlug ich recenzji to tak - dwie sluchawki normalnie da sie sparowac i ze soba rozmawiaja, przy 3 tez dziala, ale tylko dwie osoby moga byc aktywne i trzeba jakos przelaczac kanaly, co podobno jest cholernie nieintuicyjne i trudne. Za to z zalet to laczy sie bluetoothem z komorka i mozna odbierac normalnie telefony, badz uzyc jakiejs aplikacji do rozmow grupowych, acz to wiaze sie ze znikaniem MB z pakietow (mam no limit, wiec mi lata). Tyle, ze ja prawde mowiac chce tego uzywac do telefonu, bo drazni mnie, ze jak ktos dzwoni to musze stawac i sie pieprzyc z rekawiczkami i kurtka i kaskiem, zeby byc w stanie normalnie porozmawiac.


2 cze 2017, o 09:05
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2012, o 18:46
Posty: 1729
Lokalizacja: 3-miasto
Płeć: mężczyzna
Moto: Versys; SV650N
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
To już chyba lepszym rozwiązaniem jest ten: http://allegro.pl/interkom-bluetooth-mo ... 11243.html

Można parować do 4 interkomów, a przełączanie się pomiędzy użytkownikami jest bardzo proste i intuicyjne. Do tego bardzo dobra jakość dźwięku. Ja niestety potrzebuję konferencji i widzę, że bez wyłożenia minimum 1200 zł się nie obejdzie :)

_________________
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia.


2 cze 2017, o 09:23
Zobacz profil
Piguła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, o 11:40
Posty: 1861
Lokalizacja: Chodzież (WLKP)
Płeć: mężczyzna
Moto: KAWASAKI ZX-10 R
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Oddałem mojej kobiecie interphone fc3m, sobie teraz sprawilem wersje tour. Jest baja !
Przy czterech tourach można podpiąć cztery kolejne niższe modele x co daje nam 8 osób na konferencji :)

_________________
WR 400F ==> SV 650N ==> R6==> FZ1 ==> SV1000S ==> KAWASAKI ZX-10R


2 cze 2017, o 11:08
Zobacz profil WWW
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2017, o 23:33
Posty: 23
Lokalizacja: Kielce / Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: Suzuki SV650s k7
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Strong86 napisał(a):
midland


Siemka, nadal uważasz że warto brać tego midlanda ? Teraz jest po 600zł za 2xsztuki .
Gdzie totalna china jest po 200zł....
Tylko mam kilka pytań :
- ile osób max można spiąć w konferencję i czy mogą wszyscy razem rozmawiać czy trzeba się przełączać ?
- czy da się go spiać np z SENA i innymi tego typu markowcami ?
- wszystko ok tak ?
:piwo:


4 lip 2017, o 01:56
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2017, o 12:04
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2000.
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Powiem tak od miesiąca używam seny smh5 fm. Zasięg niby 700m. 2 kuzynów kupiło sene 10 która ma zasięg 1500m między mną a nimi nie ma żadnych problemów spokojnie gadamy itd, co do zasięgu to nawet jak jeżdżą tylko we 2 to zasięg i tak się kończy po około 800m. Ostatnio podczas powrotu z wycieczki, czyli przez 9 godzin jazdy i słuchaniu muzyki przez (blutacza) praktycznie na maxa, mooja sena wytrzymała lekko ponad 6 godzin tak więc mogę polecić. Cena 615zł, Napisane bez składu ale troche to już moja pora spania :D


11 lip 2017, o 22:50
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 20:24
Posty: 128
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650 2008 ABS
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Ja też polecam Senę SMH-5.

Używaliśmy w 3 osoby i o ile nie można prowadzić konferencji, to bez problemu wybierałem z kim chcę się połączyć i do tego prowadząc rozmowę z jedną osobą, jeżeli druga chciała się połączyć, to dostałem komunikat o takiej próbie. Więc rozłączałem połączenie i łączyłem się z drugą osobą.

Poza tym można spokojnie rozmawiać przez telefon w czasie jazdy, obsługa jest bardzo wygodna.
Dla mnie nie ma innego sprzętu, bo w moim otoczeniu właśnie używana jest sena.

Jeżeli chodzi o konferencję, to pewnie wyższe modele to obsługują.


20 lip 2017, o 23:05
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2012, o 18:46
Posty: 1729
Lokalizacja: 3-miasto
Płeć: mężczyzna
Moto: Versys; SV650N
Post Re: Interkom i rozmowa grupowa
Miles napisał(a):
To już chyba lepszym rozwiązaniem jest ten: http://allegro.pl/interkom-bluetooth-mo ... 11243.html


A ja odniosę się do mojej poprzedniej propozycji. Zamówiliśmy ze znajomym 4 sztuki Ejeas E2 i od dłuższego czasu testujemy. Akumulatory po 8 h rozmowy były rozładowane mniej więcej w 70% więc wynik bardzo dobry. Samo parowanie błyskawiczne i intuicyjne. Jest możliwość sparowania 4 interkomów bez możliwości konferencji, ale przełączanie się pomiędzy użytkownikami to jedno kliknięcie. Osoba, do której chcemy się "wdzwonić" słyszy komunikat i po prostu odbiera połączenie (czyli tak jak w Senie, o której pisał kolega karuk). Podobnie jak w senie można dodatkowo sparować telefon i w razie nadchodzącego połączenia odebrać telefon, a później normalnie wrócić do rozmowy z pozostałymi użytkownikami. Podobnie z muzyką. Słuchamy sobie jakiegoś utworu i jednym kliknięciem przenosimy się do rozmowy z użytkownikami.

Teraz kwestia dźwięku. Ejeas E2 ma super redukcję szumów. Znajomy ujeżdża harleya z otwartym kaskiem i nawet przy prędkościach dochodzących do 120 km/h nie mam żadnych problemów ze zrozumieniem co do mnie mówi. Tak jakbyśmy jechali spokojnie po mieście. Podobnie z regulacją głośności, która działa w tak szerokim zakresie, że nie musiałem jeszcze ustawiać na maksimum, bo uszy by mi rozerwało :)

Jedyna drobna wada to taka, że po dłuższej ciszy w eterze (nikt nic nie mówi) mikrofon automatycznie zwiększa czułość i jak ktoś się w końcu odezwie, to przez pierwszą sekundę słyszymy go dosyć głośno i wyraźnie :)

Podsumowując. Za tę kasę warto! Jak ktoś nie jeździ w grupie i nie potrzebuje konferencji to idealne urządzenie w niewielkiej kasie. U nas jest tak, że plecaczki trajkoczą między sobą, a my między sobą i nie trzeba się nawet przełączać :)

_________________
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia.


21 lip 2017, o 08:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL