Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 12:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Stelaż, ogon, blaszka 
Autor Wiadomość
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2016, o 20:49
Posty: 86
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2008
Post Stelaż, ogon, blaszka
Hej,

postanowiłem do tego tematu założyć nowy wątek. Mam nadzieję, że nie będzie problemu.

możecie podpowiedzieć, doradzić coś? Jako, że montuje kufer + mocowanie, to też wymieniłem stelaż zadupka (miałem pękniety/spawany). Kupiłem na alledrogo stelaż i przystąpiłem do wymianki. W międzyczasie wyszło - że dostałem gratis blaszke do montowania tablicy rej (zdjęcie poniżej).

Zrobiłem przymiarki, trochę pokombinowałem, dorobiłem jeden element, przełożyłem kierunki, podświetlenie tablicy i wyszło jak poniżej :)

I teraz z moich pytań jeśli byście mogli poświęcić chwilę uwagi to:

- czy ta blaszka to jakiś element całego zestawu który mogę kupić do SV
- czy mogę tak jeździć i nie ma żadnej lipy (wszystko zrobiłem nieinwazyjnie, mogę cofnąć zmiany) - czy odblask który był na oryginalnym ogonie jest wymagany?

I ostatnie pytanie - moje wypełnienie ogona wygląda jakby ktoś je przyciął z obu stron i nie pasuje. Patrząc na inne zdjęcia na necie to chyba moje było tuningowane jakoś (przycinane). Jak wymienię na oryginał/używkę - to chyba powinno mi się to w miarę ładnie zgrać?

Dajcie znać co sądzicie. Tak trochę mnie poniosło ;) Ale jak dostałem to korzystam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


8 kwi 2018, o 16:42
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 23:17
Posty: 10
Lokalizacja: Kalisz
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv 650S K5
Post Re: Stelaż, ogon, blaszka
Uważaj żeby przy jakimś większej dziurze opona nie zahaczyła ci się o tablice ;) U mnie tak się zdarzyło u poprzedniego właściciela.


8 kwi 2018, o 23:31
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2016, o 20:49
Posty: 86
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2008
Post Re: Stelaż, ogon, blaszka
Dzięki za info, szkoda że troche za późno. Funkcja automatycznego podginania tablicy została aktywowana :)

Zamówiłem na alle ramke do tablicy rej z regulacją (taki mały stelaż) - to podmienię i zamontuję, powinno być git. Zaś wypełnienie ogona chyba tylko uszczelnie, żeby woda się nie lała - bo tam bezpieczniki i chyba zostawię tak. Bo nie mogę znaleźć nic sensownego zamiast tego.


9 kwi 2018, o 09:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL