Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 26 mar 2019, o 14:38

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
SV650, 99-02, Stelaż kufra centralnego, SHAD S0SV69ST 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Moto: SV 650 K2
Post SV650, 99-02, Stelaż kufra centralnego, SHAD S0SV69ST
Zakupiłem wzmiankowany stelaż na allegro, przykładam do motoru z każdej strony - nie pasuje.

Rozmawiałem ze sprzedawcą, powiedział że sprzedał ju takie trzy i nie było skarg. Widzę że są takie same u innych sprzedawców - myślę sobie to może jest jednak wina instalatora (czytaj moja) albo motoru (wersji).

Czy jest szansa że ogon w gaznikowej sv zmieniał się na przestrzeni lat kiedy była wypuszczana?
Czy ktoś ma taki stelaż?

Moje moto: SV650 N, 2002

UPDATE: 21 II
Podjechałem do znajomego, do drugiej SV'ki z 2002 (jego SV'ka to S) też nie pasuje.

UPDATE: 25 II
Dziś odsyłam stelaż do sklepu, wolałbym stelaż a nie zwrot pieniędzy bo zdążyłem ju dokupić kufer.
Przez długi czas nie było w sprzedaży (przynajmniej na allegro) stelaży do mojej SV'ki, teraz ten model jest dostępny u kilku sprzedawców - czy to możliwe ze moim pudełku było co innego czy wszystkie nie pasują?
Sprzedawca zanim odeśle pieniądze ma jeszcze coś posprawdzać - zobaczymy.

CDN ...

19 lut 2019, o 13:22
rowerzysta

Moto: SV 650 K2
Post Re: SV650, 99-02, Stelaż kufra centralnego, SHAD S0SV69ST
UPDATE: 11 III
Trochę czasu minęło więc dopytałem sklep co im się udało ustalić, odpisali mi że zwrócą mi pieniądze.
Może nie ma w tym nic dziwnego że sklep weźmie z powrotem część która nie pasuje ale stelaż kupiłem w sierpniu (ubiegłego roku) kufer w grudniu (ubiegłego roku) i dlatego dopiero teraz (jak zaczęło się robić ciepło) postanowiłem poskładać wszystko do kupy ale nie brak u nas Januszy biznesu którzy nie widzieli by nic złego w sprzedawaniu nie pasujących części o ile na tym zarabiają. Dobrze że ten sklep jest inny.

Do rzeczy, spytam grzecznie raz jeszcze:
Czy ktoś ma taki stelaż - SHAD S0SV69ST?
Czy SV'ki z lat 99-02, konkretnie ogon, zmieniał się w jakiś sposób?

11 mar 2019, o 13:26
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]