Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 00:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Wyswietlacz biegów by Soldyy 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2011, o 23:30
Posty: 320
Lokalizacja: Berlin/Szczecin/Bydgoszcz
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650N K3
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
Tez czekam na info :) Chcialbym go zamontowac zima.

Soldyy daj znac co i jak :)


24 paź 2011, o 17:16
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 20:18
Posty: 289
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
Softu nie zmieniałem. Rzeczywiście udało mi się pierwszy raz wysypać programowanie, ale tylko z mojej winy. Potraktowałem przypadkiem podczas mycia elektronike szlauchem :> Po ponownym programowaniu działa prawidłowo.

Dalszych zmian nie przewiduję, ponieważ raczej nie ma takiej potrzeby. Ewentualne rozprogramowania są na pewno skutkiem słabych połączeń kabli/jakichś zajść typu właśnie zalanie.

@wmli - koszta takie jak wcześniej, nic sie nie zmieniło

_________________
SV1000S K3
Za motórem panny sznurem :->


28 paź 2011, o 11:03
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
Tak, wszystko wina użytkowników. Zarówno na naszym forum jak i na forum v-stroma są sami gamonie, którzy nie umieją przylutować kilku kabli i notorycznie polewają elektronikę szlaufem ogrodowym. To już widzę nowa wersja wymówki dlaczego wyświetlacz przestaje działać. Najpierw niechlujne programowanie, później pisałeś też o warunkach pogodowych. Zdaje się, że niby miał prawo głupieć przy temperaturze poniżej 10st tak?
Gratuluję :lipa:

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


28 paź 2011, o 11:22
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 8 lip 2010, o 12:43
Posty: 63
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
To ja muszę powiedzieć, że po 6 tys. km problemów jeszcze nie miałem. Czasem tylko jak się wbija jedynkę to na wyświetlaczu wyskakuje 2, ale po lekkim odpuszczeniu sprzęgła wyświetlacz pokazuje już to co powinien.

_________________
sv 650 k8


28 paź 2011, o 12:39
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 20:18
Posty: 289
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
lasooch napisał(a):
Tak, wszystko wina użytkowników. Zarówno na naszym forum jak i na forum v-stroma są sami gamonie, którzy nie umieją przylutować kilku kabli i notorycznie polewają elektronikę szlaufem ogrodowym. To już widzę nowa wersja wymówki dlaczego wyświetlacz przestaje działać. Najpierw niechlujne programowanie, później pisałeś też o warunkach pogodowych. Zdaje się, że niby miał prawo głupieć przy temperaturze poniżej 10st tak?
Gratuluję :lipa:


Wybacz, a co mam pisać? Jakoś jeżdżę z takim samym wyświetlaczem cały czas i przez ~10tys rozprogramował się raz, tak jak pisałem - jak zalałem go wodą. Jakim cudem mam zgadywać dlaczego np. Tobie nie działa tak, jak powinien? Zmienić soft mówicie, a co można zmienić w odczytywaniu napięcia z czujnika i wyświetlaniu cyferki biegu? Jakimś dziwnym trafem "psuje się" u 1 osoby na 20, 30.

Nie upraszczaj tak, pisałem, że złe programowanie skutkuje miganiem 1-2, nie rozprogramowywaniem. O temperaturze też wspominałem, jest także w instrukcji, że programowanie należy przeprowadzić w temperaturze dodatniej. Żadna tajemnica, nie wiem o co Ci tym razem chodzi.

_________________
SV1000S K3
Za motórem panny sznurem :->


2 lis 2011, o 21:24
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
Od roku chodzi mi o to samo - dostałem od Ciebie bubla, nie wyświetlacz. Połączenia są starannie lutowane, cała elektronika ukryta bardzo głęboko pod zegarami, nie ma mowy o jakiejkolwiek wilgoci czy polewaniu szlauchem, programuję wyświetlacz zgodnie z instrukcją. Efekt jest taki sam za każdym razem: wyświetlacz rozprogramowuje się. Problem nie pojawia się tylko u mnie, lecz u większej ilości osób, tak samo na naszym forum, jak i forum v-stroma. A dlaczego u jednych działa, a u innych nie? Sorry, ja jestem klientem, Ty jesteś producentem. I dlatego właśnie Ty powinieneś wiedzieć co zostało spartolone.

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


3 lis 2011, o 01:59
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2010, o 21:18
Posty: 865
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
Osobiście programowanie co 500km mi nie przeszkadza ale lasooch dobrze mówi że problem dzieje się u większej ilości osób, tylko w temacie o tym problemie wspominało:
lasooch
ja
Fredro
pioszu
Ja nie wiem dlaczego jedne wyświetlacze działają inne nie ale dla użytkowników którzy kostkę chowają głęboko w moto to jest spory problem.


3 lis 2011, o 03:04
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 20:18
Posty: 289
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
Lasooch, możesz zawsze odesłać ten "spartolony" wyświetlacz. Zamiast wymyślać na forum, można dojść do innego rozwiązania. Ani Ty, ani ja nie jesteśmy nieomylni, może rzeczywiście w Twoim egzemplarzu coś nie działa prawidłowo.

111290PL - mi programowanie co 500km by przeszkadzało jednak :wtf: Akurat sezon się skończył więc możemy podziałać.

Dalsze wylewanie żali i/lub lepsze rozwiązania polecam przenieść na PW.

_________________
SV1000S K3
Za motórem panny sznurem :->


3 lis 2011, o 09:23
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
To nie jest wylewanie żali, tylko zgłaszanie reklamacji. Wiem, że na PW byłoby Ci wygodniej, bo dalej można by wszystkim zainteresowanym odpisywać "1 wyświetlacz na 100 się zepsuł, więc to na pewno wina użytkownika", ale jak widać dla mnie i innych niezadowolonych użytkowników chyba jednak opisywanie problemu na otwartym forum jest bardziej korzystne.

Poproszę o adres do odesłania wyświetlacza.

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


3 lis 2011, o 09:51
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2011, o 05:21
Posty: 651
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: B 1250 S
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
Może to jest tak jak z "mercedesem" lub "trabantem" kazdy z nich się kiedyś popsuje :) a zwolenników jednego i drugiego nie brakuje ale ja w zupełnie innej sprawie kupiłem od Soldyy-ego :) wyświetlacz i stwierdziłem że fajnie się wkomponuje w zegary a oto wyniki mojej pracy, może komuś to pomorze link do fotki ( sorki za jakość fotkę zrobiłem telefonem

Obrazek

lasooch napisał(a):
Napisane: 3 lis 2011, o 08:51
Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
To nie jest wylewanie żali, tylko zgłaszanie reklamacji. Wiem, że na PW byłoby Ci wygodniej, bo dalej można by wszystkim zainteresowanym odpisywać "1 wyświetlacz na 100 się zepsuł, więc to na pewno wina użytkownika", ale jak widać dla mnie i innych niezadowolonych użytkowników chyba jednak opisywanie problemu na otwartym forum jest bardziej korzystne.

Poproszę o adres do odesłania wyświetlacza.

_________________
motostylizacja.pl
http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id= ... add1=upert
viewtopic.php?f=9&t=5296


9 lis 2011, o 14:22
Zobacz profil WWW
motocyklista

Dołączył(a): 15 paź 2011, o 09:32
Posty: 182
Lokalizacja: SZCZECIN
Płeć: mężczyzna
Moto: KAWASAKI ZZR 1200
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
Ładnie Ci to wyszło , też chce tak :mrgreen: , tylko teraz się zastanawiam jaki wyswietlacz załozyć , bo opinie są podzielone


9 lis 2011, o 20:24
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 20:18
Posty: 289
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
lasooch napisał(a):
To nie jest wylewanie żali, tylko zgłaszanie reklamacji. Wiem, że na PW byłoby Ci wygodniej, bo dalej można by wszystkim zainteresowanym odpisywać "1 wyświetlacz na 100 się zepsuł, więc to na pewno wina użytkownika", ale jak widać dla mnie i innych niezadowolonych użytkowników chyba jednak opisywanie problemu na otwartym forum jest bardziej korzystne.

Poproszę o adres do odesłania wyświetlacza.


Jeśli weźmiemy pod uwagę, że niezadowoleni są:
lasooch
111290PL
Fredro
pioszu (już rozwiązane - programowany na stojaku - stąd błędy)

To 3 niezadowolone osoby na ~200 sprzedanych sztuk jest wg dobrym wynikiem. Jeśli dalej masz zamiar na siłę psuć mi opinie na forum, zamiast zacząć coś z tym robić, to nie mogę pomóc. Zapraszam na PW w celu ustalenia konkretów.

_________________
SV1000S K3
Za motórem panny sznurem :->


23 lis 2011, o 20:15
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 9 mar 2011, o 12:49
Posty: 181
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650n 1999
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
soldyy napisał(a):
Wybacz, a co mam pisać? Jakoś jeżdżę z takim samym wyświetlaczem cały czas i przez ~10tys rozprogramował się raz, tak jak pisałem - jak zalałem go wodą. Jakim cudem mam zgadywać dlaczego np. Tobie nie działa tak, jak powinien? Zmienić soft mówicie, a co można zmienić w odczytywaniu napięcia z czujnika i wyświetlaniu cyferki biegu? Jakimś dziwnym trafem "psuje się" u 1 osoby na 20, 30.


Może nie mam tego wyświetlacza i w sumie mnie on nie interesuje, ale jak widzę takie brednie, to mnie zalewa.

Sprzedałeś ludziom sprzęt - pomijam czy robisz to legalnie, czy nie (czyt. płacisz podatki), ale skoro już wziąłeś kasę, to wykaż odrobinę odpowiedzialności za to. To jest takie głupie pieprzenie - jak Toyota wypuściła serię felernych aut to ktoś pytał czy inne działają, czy dostali po dupie, za te, które nie działają oraz serwisowali kolejne 8 mln?

Rozumiem, że przeprowadziłeś wnikliwe analizy na gruncie teorii niezawodności i uwzględniając czynniki probabilistyczne jesteś w stanie ocenić, że Twój sprzęt jest całkowicie niezawodny i jeżeli coś się psuje to tylko z winy użytkownika?

Na pewno nie - ale jakbyś posiadał wiedzę na ten temat, to byś wiedział, że każdy sprzęt jest produkowany z założeniem pewnej dozy zawodności i konieczności wymiany oraz naprawy, której nie da się uniknąć i należy brać to pod uwagę przy ustalaniu ceny.

soldyy napisał(a):
To 3 niezadowolone osoby na ~200 sprzedanych sztuk jest wg dobrym wynikiem. Jeśli dalej masz zamiar na siłę psuć mi opinie na forum, zamiast zacząć coś z tym robić, to nie mogę pomóc. Zapraszam na PW w celu ustalenia konkretów.


Skoro to "tylko" 3 niezadowolone osoby to o co Ci chodzi - jakbyś dbał o swoją opinię, to te 3 wyświetlacze byś wymienił nawet na własny koszt bez patrzenia na to co z nimi jest nie tak - tak się dba o opinię, a nie "zapraszając na PW" jak już szambo się rozlało.

Nikogo nie zamierzałem obrazić, ale styl i sposób załatwiania tego typu spraw w Polsce jest odrażający i żenujący, więc jak tylko widzę akcję, to wciskam swoje dwa grosze.

Pozdro.

_________________
Mój Bzyk


23 lis 2011, o 20:58
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2010, o 21:18
Posty: 865
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
stanislove napisał(a):
soldyy napisał(a):
Wybacz, a co mam pisać? Jakoś jeżdżę z takim samym wyświetlaczem cały czas i przez ~10tys rozprogramował się raz, tak jak pisałem - jak zalałem go wodą. Jakim cudem mam zgadywać dlaczego np. Tobie nie działa tak, jak powinien? Zmienić soft mówicie, a co można zmienić w odczytywaniu napięcia z czujnika i wyświetlaniu cyferki biegu? Jakimś dziwnym trafem "psuje się" u 1 osoby na 20, 30.


Może nie mam tego wyświetlacza i w sumie mnie on nie interesuje, ale jak widzę takie brednie, to mnie zalewa.

Sprzedałeś ludziom sprzęt - pomijam czy robisz to legalnie, czy nie (czyt. płacisz podatki), ale skoro już wziąłeś kasę, to wykaż odrobinę odpowiedzialności za to. To jest takie głupie pieprzenie - jak Toyota wypuściła serię felernych aut to ktoś pytał czy inne działają, czy dostali po dupie, za te, które nie działają oraz serwisowali kolejne 8 mln?

Rozumiem, że przeprowadziłeś wnikliwe analizy na gruncie teorii niezawodności i uwzględniając czynniki probabilistyczne jesteś w stanie ocenić, że Twój sprzęt jest całkowicie niezawodny i jeżeli coś się psuje to tylko z winy użytkownika?

Na pewno nie - ale jakbyś posiadał wiedzę na ten temat, to byś wiedział, że każdy sprzęt jest produkowany z założeniem pewnej dozy zawodności i konieczności wymiany oraz naprawy, której nie da się uniknąć i należy brać to pod uwagę przy ustalaniu ceny.

soldyy napisał(a):
To 3 niezadowolone osoby na ~200 sprzedanych sztuk jest wg dobrym wynikiem. Jeśli dalej masz zamiar na siłę psuć mi opinie na forum, zamiast zacząć coś z tym robić, to nie mogę pomóc. Zapraszam na PW w celu ustalenia konkretów.


Skoro to "tylko" 3 niezadowolone osoby to o co Ci chodzi - jakbyś dbał o swoją opinię, to te 3 wyświetlacze byś wymienił nawet na własny koszt bez patrzenia na to co z nimi jest nie tak - tak się dba o opinię, a nie "zapraszając na PW" jak już szambo się rozlało.

Nikogo nie zamierzałem obrazić, ale styl i sposób załatwiania tego typu spraw w Polsce jest odrażający i żenujący, więc jak tylko widzę akcję, to wciskam swoje dwa grosze.

Pozdro.




Prawdę mówiąc to lepiej bym tego nie ujął i jak w sumie słyszę że na 200 sztuk tylko w 3 jest coś nie tak to prosiłbym o wymianę na nowy lub naprawę mojego wyświetlacza. Teraz jest zima to mam czas na zabawę z wymontowaniem i ponownym zamontowaniem.


23 lis 2011, o 22:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
soldyy napisał(a):
Jeśli dalej masz zamiar na siłę psuć mi opinie na forum, zamiast zacząć coś z tym robić, to nie mogę pomóc. Zapraszam na PW w celu ustalenia konkretów.

Nie psuję Ci opinii na siłę. Dobry produkt sam się obroni, kiepski nie. A ponieważ na forum wyświetlacze były sprzedawane, ponieważ poprzez forum również kupiłem swój, to nie widzę powodu, by również na forum nie opisywać problemów z wyświetlaczem. Wiem, że dla Ciebie wygodniej by było, gdyby publicznie wypowiadały się tylko zadowolone osoby, ale raczej tak to się nie skończy.
Póki co od 3 tygodni czekam na adres, by odesłać Ci wadliwy wyświetlacz i jakoś doczekać się nie mogę. Piłeczka cały czas jest po Twojej stronie.

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


24 lis 2011, o 01:29
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 20:18
Posty: 289
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
Adresy do wysyłki poszły na PW.

@stanislove - O czym Ty opowiadasz. Każdy może odesłać niedziałający wyświetlacz, niczego nie utrudniam. Co innego, że nie życzę sobie udostępniania danych na publicznym forum. Zamiast pisać tego typu bzdury na forum można się skontaktować przez maila, pw, telefon i sprawę rozwiązać, a codzienne przesiadywanie na forum i wyczekiwanie na nowe posty jakoś mnie nie pasjonuje. Widać niektórym komunikacja sprawia wielkie problemy.

Przykład akcji serwisowych samochodów pasuje tutaj jak wół do karety. Z resztą przezabawne jest porównywanie tego typu działalności do koncernu samochodowego. Poza tym chyba nie masz świadomości, że działanie wyświetlacza jest uwarunkowane poprawnym montażem, sprawną instalacją, poprawnym zaprogramowaniem, także wykonaniem (przecież nie mówię, że nie mogłem popełnić błędu) i innymi czynnikami. Czasem trudno sprawdzić, który z nich zawiódł i wtedy właśnie jest czas na komunikację i załatwienie sprawy. Jeśli ktoś zamiast kontaktu i wymiany/naprawy woli pisać na forum, jaki to bubel sprzedałem, to niestety nie mogę pomóc.

_________________
SV1000S K3
Za motórem panny sznurem :->


26 lis 2011, o 14:53
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
PW pisałem Ci ponad rok temu, gdy wyświetlacz pierwszy raz zaczął świrować, tuż po zamontowaniu. Jak widać przez rok zbywałeś mnie coraz to nowszymi wymówkami.
Nie przesadzałbym też z tą proporcją dobrych do wadliwych wyświetlaczy. U nas na forum piszesz, że na 200 sprzedanych problemy są tylko z trzema. Zapomniałeś chyba o kilku (kilkunastu?) reklamacjach z forum v-stroma. Na tamtym forum dla odmiany pisałeś, że to tamci użytkownicy są jacyś dziwni i na pewno źle montują, bo na svforum wszystkim działa :]
Wyświetlacz oczywiście zostanie czym prędzej odesłany do naprawy/wymiany.

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


26 lis 2011, o 15:22
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2011, o 14:52
Posty: 5631
Lokalizacja: Dęblin-Piaseczno
Płeć: mężczyzna
Moto: suzuki sv 650S 99r.
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
3 niedziałające wyświetlacze na 200 to nie problem. Nie do końca może być to wina bublowatego wyświetlacza (jak niektórzy piszą), nie musi ona też leżeć po stronie montujących go. Czynników jego awarii, o których możecie być zupełnie nieświadomi może być tu cała masa.
Ps. Stanislove nie popadajmy od razu w paranoje z tym płaceniem podatków.

_________________
SV 650 S '99/GSX-R 750 K1

www.logo-ratio.pl


26 lis 2011, o 15:26
Zobacz profil WWW
mundrek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 12:50
Posty: 1758
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: mężczyzna
Moto: sv1k/ 748SP
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
stanislove napisał(a):
Rozumiem, że przeprowadziłeś wnikliwe analizy na gruncie teorii niezawodności i uwzględniając czynniki probabilistyczne jesteś w stanie ocenić, że Twój sprzęt jest całkowicie niezawodny i jeżeli coś się psuje to tylko z winy użytkownika?


Człowieku - ... że aż miło.
Nie wiem czy tylko chodziłeś na wykład z teorii niezawodności ( może słuchałeś ), ale jak troszke polskiego kumasz, to zastanów się co to są "czynniki probabilistyczne" - czyli :"czynniki rachunku prawdopodobieństwa".
Czynniki zew. mogą mieć wpływ na daną analizę prawdopodobieństwa występowania niepożądanych efektów, ale wpływu na samą probabilistykę mieć nie mogą, ponieważ nie istnieją czynniki warunkujące występowanie zasady odnoszącej się do braku bezpośredniej możliwości sprawdzenia wyniku. Logiczne no nie ? :->

A co do wnikliwej analizy niezawodności wyświetlaczy dla użytkowników danego motocykla, nie produkowanych fabrycznie, lecz po godzinach, w przerwie na studiach... chyba tutaj analizą jest wpuszczenie tego na rynek - metoda rodem z Microsoftu :D Jak coś się zepsuje, to zacznie się kombinowanie i wypuszczanie serwice packa/naprawy wyświetlaczy. Może wina leży po stronie jakiegoś nieprecyzyjnego komponentu elektronicznego, może po nie do końca przemyślanej konstrukcji - nie wiem. Fakt faktem wymiana 5-10% wyświetlaczy to nic w porównaniu do ładowarek z Lidla :D

_________________
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość...


26 lis 2011, o 16:52
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2011, o 14:52
Posty: 5631
Lokalizacja: Dęblin-Piaseczno
Płeć: mężczyzna
Moto: suzuki sv 650S 99r.
Post Re: Wyswietlacz biegów by Soldyy
lpt napisał(a):
stanislove napisał(a):
Rozumiem, że przeprowadziłeś wnikliwe analizy na gruncie teorii niezawodności i uwzględniając czynniki probabilistyczne jesteś w stanie ocenić, że Twój sprzęt jest całkowicie niezawodny i jeżeli coś się psuje to tylko z winy użytkownika?


A co do wnikliwej analizy niezawodności wyświetlaczy dla użytkowników danego motocykla, nie produkowanych fabrycznie, lecz po godzinach, w przerwie na studiach... chyba tutaj analizą jest wpuszczenie tego na rynek - metoda rodem z Microsoftu :D Jak coś się zepsuje, to zacznie się kombinowanie i wypuszczanie serwice packa/naprawy wyświetlaczy.


Co tam service packi jak taki badziew jak Vista dalej się produkuje i to pod każda postacią. Nawet się nie zanosi że zostanie zaprzestana produkcja nad nia pomimo że niebawem światło dzienne ujrzy win 8.

_________________
SV 650 S '99/GSX-R 750 K1

www.logo-ratio.pl


27 lis 2011, o 23:51
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL