Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 21:54

Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj lub przejrzyj dział FAQ, może już padła odpowiedz na Twoje pytanie.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów, temat ma jasno określać z czym masz problem i w jakim modelu SV.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
SV650/S 2003-2008 malowania/detale w danych rocznikach 
Autor Wiadomość
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2016, o 21:07
Posty: 28
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S ABS K7
Post SV650/S 2003-2008 malowania/detale w danych rocznikach
Jestem w trakcie poszukiwań nowego moto dla siebie. Wybór oczywiście padł na SV650 bez lub z owiewkami. Oba są fajne więc będzie to co się trafi. Może S'ka trochę bardziej mi się podoba, 2008 w full owiewkach to juz w ogóle ;)
Szukałem na forum i w innych miejscach informacji na temat malowań poszczególnych roczników. Niestety nie znalazłem. Jeżeli jest gdzieś takie kompendium wiedzy to przepraszam za ten temat i proszę tylko o stosownego linka. Jeżeli nie ma czegoś takiego to myśle, że przyda się to nie tylko mi. Fajnie byłoby mieć to w jednym miejscu.
Chciałbym uzyskać informacje o malowania i detalach w poszczególnych rocznikach np. od którego roku napis Suzuki na baku został zastąpiony logiem itp. Rama czarna od 2005 to wiem ;) Przydałyby się też jakieś zdjęcia oryginalnych egzemplarzy żebym wiedział jak wyglądały oryginalne kierunkowskazy (to akurat wiem), lusterka i inne elementy które często są zastępowane czy to po jakiejś przygodzie czy na widzimisię właściciela ;)
Dzięki temu będzie mi prościej ocenić stan motocykla i zweryfikować to co opowiada mi właściciel na temat moto.


24 lip 2016, o 20:27
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 27 kwi 2016, o 14:14
Posty: 39
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2008
Post Re: SV650/S 2003-2008 malowania/detale w danych rocznikach
Napis Suzuki na baku był tylko w 2003 roku, ja poszukując swojej Suzi porównywałem oferty do tych dwóch stronek z malowaniami:
pierwsza
druga
ale na pewno jest ich więcej widocznie słabo wujka google pytałeś próbuj pod "sv 650 history" albo coś w tym stylu ewntualnie jak najdziesz jakiś model którego znasz rocznik i kolor to też możesz próbować tylko kolory lepiej po angielsku...
Może ktoś Ci dorzuci parę linków to już w ogóle będziesz miał pełną bazę ;)
Najczęściej po szlifie wymieniane są dźwignie nożne od biegów lub hamulca tylnego w zależność na której stronie leżał.. potem możesz właśnie zwrócić uwagę na znaczek S na baku czy jest w dobrym miejscu i pod dobrym kątem i tak samo naklejki szczególnie te od czachy są często krzywo naklejane co dosyć mocno się rzuca w oczy im więcej modeli obejrzysz i porównasz tym łatwiej później będziesz to dostrzegać


25 lip 2016, o 01:14
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2016, o 21:07
Posty: 28
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S ABS K7
Post Re: SV650/S 2003-2008 malowania/detale w danych rocznikach
Dzięki! ciekawe stronki i rady ;)


25 lip 2016, o 01:41
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2010, o 14:28
Posty: 1963
Lokalizacja: Piła / Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: B*R*A*K
Post Re: SV650/S 2003-2008 malowania/detale w danych rocznikach
słabo szukałeś na forum jest sporo informacji o różnicach w poszczególnych rocznikach np tu:
viewtopic.php?f=19&t=18156&p=285284&hilit=różnice+w+poszczególnych#p285284

_________________
Obrazek

SV650S k3
bikepics.com


26 lip 2016, o 21:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL