Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 00:22

Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj lub przejrzyj dział FAQ, może już padła odpowiedz na Twoje pytanie.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów, temat ma jasno określać z czym masz problem i w jakim modelu SV.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Cięgno / Pręt Zmiany Biegów SV 650 S 2004 Luzy 
Autor Wiadomość
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2010, o 12:53
Posty: 43
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: mężczyzna
Moto: Suzuki SV 650 S
Post Cięgno / Pręt Zmiany Biegów SV 650 S 2004 Luzy
Witam

Pytanie czy można coś z tym zrobić jak w temacie, szukałem po aukcjach wszędzie dźwignie zmiany biegów a tego samego pręcika brak. Chce to doprowadzić do porządku bo mam nowe serce w SV z VStrom w poprzednim właśnie skrzynia padła - w sumie się zablokowała, ale na sprzęgle motor odpalał. Bo debatach i naradach prościej było kupić używany silnik ( rozłożenie złożenie silnia i nie wiadomo co do końca w środku) jak bym sam składał to bym robił ale to za gruba robota.

Wracając do tematu mam luzy na tych przegubach kulkowych i chciałbym to po prostu wymienić.
Dzięki za jakieś propozycje pomysły albo namiar na część nową.


3 maja 2017, o 08:20
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL