Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 20:52

Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj lub przejrzyj dział FAQ, może już padła odpowiedz na Twoje pytanie.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów, temat ma jasno określać z czym masz problem i w jakim modelu SV.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Osłony silnika sv 650 
Autor Wiadomość
pieszy

Dołączył(a): 1 kwi 2018, o 21:52
Posty: 5
Lokalizacja: Tarnowskie góry
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s 2002
Post Osłony silnika sv 650
Hej , wiem ,że Jestem nowy i już pisze z problemem , ale właśnie chyba jest to forum by je jakoś rozwiązać a mianowicie, jak już pisałem w przywitajce jestem właścicielem sv którą chciałem upiększyć , wylakierowalem wszystkie elementy ( foto wrzucę jak poskładam :p ) dakupiłem boczne oslony silnika , wymieniłem wydech na Dominator-a i wszystko pięknie jak by nie to , że nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób zamontować oslony które zakupiłem, myślę, że znajdzie się tu ktoś kto borykał się już z tym problemem i będzie w stanie mi pomóc, z góry bardzo dziękuję i proszę o zrozumienie jeśli napisałem coś nie właściwie.


1 kwi 2018, o 23:27
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2017, o 00:57
Posty: 41
Płeć: mężczyzna
Moto: sv 650s 2002
Post Re: Osłony silnika sv 650
żeby zamocować boczne owiewki, chyba trzeba dorobić oddzielne mocowania przynajmniej na dolną część ( w swojej sv mam pług, musiałem dorobić 4 elementy ) w Twojej pewnie też trzeba będzie coś takiego dorobić, żeby to jakoś zamocować
https://zapodaj.net/images/1a32a0512b54c.png
Nie wiem czy na pewno, bo z bocznymi owiewkami się nie spotkałem, ale tak mi się wydaje, że trzeba dorobić jakieś mocowania które będą zamontowane do owiewki i do jakiejś śruby z motocykla
Jak zmieniałeś komin na dominatora, a masz sv na gaźnikach to zrób synchronizacje ;)

_________________
Młody wilk


2 kwi 2018, o 00:00
Zobacz profil
pieszy

Dołączył(a): 1 kwi 2018, o 21:52
Posty: 5
Lokalizacja: Tarnowskie góry
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s 2002
Post Re: Osłony silnika sv 650
Najgorsze jest to , myślałem , że są dostępne jakieś oryginalne mocowania , świeżo polakierowalem elementy a teraz będę musiał walczyć z tymi wspórnikami , boję się, że to wszystko podrapie... ale to tak jest , trzeba było myśleć wcześniej :p A czy jeśli narazie nie zrobię tej synchronizacji gaźników mogę narobić sv-ce jakąś krzywdę? Z tego co słyszę mruczy równo:D


2 kwi 2018, o 10:04
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2017, o 00:57
Posty: 41
Płeć: mężczyzna
Moto: sv 650s 2002
Post Re: Osłony silnika sv 650
Możesz mieć ciężkie starty, spadek mocy, będzie paliwo szybciej schodzić, jak komin zmieniałeś to są bankowo rozregulowane i z czasem będzie nierówno chodził, do tego dojdą strzały z wydechu na wolnych obrotach. Czy można tym zrobić jakąś krzywdę, nie jestem ekspertem, ale na pewno szybciej się silnik eksploatuje przez rozregulowane gaźniki ;) Popytaj inne osoby, Ja zawsze wolałem zrobić regulacje, Kosztuje mniej, niż ewentualne koszty naprawy :P

_________________
Młody wilk


2 kwi 2018, o 10:57
Zobacz profil
pieszy

Dołączył(a): 1 kwi 2018, o 21:52
Posty: 5
Lokalizacja: Tarnowskie góry
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s 2002
Post Re: Osłony silnika sv 650
Dzięki Kameleon. Zaraz po świętach poszukam kogoś kto mi to ogarnie i umowie się na termin, masz rację lepiej wydać teraz 100 czy 200 zł i mieć pewność,że jest ok jak później pluć sobie w brodę jak silnik zajadę :/


2 kwi 2018, o 12:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL