Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 15:30

Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj lub przejrzyj dział FAQ, może już padła odpowiedz na Twoje pytanie.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów, temat ma jasno określać z czym masz problem i w jakim modelu SV.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Lusterka z kierunkowskazami 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 16 cze 2020, o 09:59
Posty: 13
Płeć: kobieta
Moto: SV 650S
Post Lusterka z kierunkowskazami
hej :)

jako że moje kierunki coś ze mną długo nie wytrzymują ;> :wstyd: szukając kolejnych trafiłam na lusterka z kierunkowskazami. Czy ktoś z was używa / używał? Lusterek póki co nie łamię więc może przetrwałyby ze mną dłużej xd

Przykładowo coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/lusterka-led- ... 9501537232


16 lip 2020, o 10:56
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 20 lip 2020, o 20:37
Posty: 222
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650s 00r
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami
Shaja napisał(a):
hej :)

jako że moje kierunki coś ze mną długo nie wytrzymują ;> :wstyd: szukając kolejnych trafiłam na lusterka z kierunkowskazami. Czy ktoś z was używa / używał? Lusterek póki co nie łamię więc może przetrwałyby ze mną dłużej xd

Przykładowo coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/lusterka-led- ... 9501537232

cena z kosmosu na ali coś takiego jest za 50zl to zroumial bym kupno i tak 1 i 2 nie mają homologacji ( bo sv tego nie miała ) więc jak co to poprawi humor ,że ktoś będzi to widział zakładaj

ps : ja mam ledowe kierunki na łacznikach gumowych nie ma szans ich urwać


23 lip 2020, o 00:40
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 20 lip 2020, o 20:37
Posty: 222
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650s 00r
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami
edit : https://pl.aliexpress.com/item/32915534 ... web201603_


23 lip 2020, o 01:22
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 16 cze 2020, o 09:59
Posty: 13
Płeć: kobieta
Moto: SV 650S
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami



Kupiłam w końcu mniej więcej te które tu pokazujesz ale z Allegro za 180. Chyba widziałam, jak się okazało te same, również za 120-130. Teraz muszę je tylko jakoś zamontować :P Zobaczymy jak się bedą sprawdzać.

Możesz pokazać te swoje kierunki? nie łamią ci się przy upadku moto?


23 lip 2020, o 08:15
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 20 lip 2020, o 20:37
Posty: 222
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650s 00r
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami
Shaja napisał(a):



Kupiłam w końcu mniej więcej te które tu pokazujesz ale z Allegro za 180. Chyba widziałam, jak się okazało te same, również za 120-130. Teraz muszę je tylko jakoś zamontować :P Zobaczymy jak się bedą sprawdzać.

Możesz pokazać te swoje kierunki? nie łamią ci się przy upadku moto?

po 1 jak jeżdże moto od 20 lat nawet w zime po lodzie nie miałem jak to piszesz upadku moto .raz za mocno przednim zachamowałem i był szlif ale to chopperem hydra glide custom ( taki jak w easy rider :) )
te kierunki są z ali ... mocno się wyginają ,że nie widze opcji żeby coś z tym się zrobiło podaczas szliafu


23 lip 2020, o 12:01
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 16 cze 2020, o 09:59
Posty: 13
Płeć: kobieta
Moto: SV 650S
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami
to ja tak kończąc temat podzielę się tym jak wyszło ;) Kierunki świeca także od strony kierowcy, a że w lusterka często się zerka to nie jeżdżę z włączonymi ;) A przynajmniej nie za długo ;P Ogólnie są w miarę w porządku. Z przodu motocykla wyglądają na malutkie ale to tylko kwestia kształtu. W rzeczywistości są tylko nieco mniejsze niż oryginały ale raczej widzę co mam widzieć. Guma przy mocowaniu średnio się układa poza tym nie mam większych uwag.
I trzeba było nawiercić małe otwory przy mocowaniu żeby przeciągnąć kabelki. Otwór jest między śrubami do mocowania więc jest niewidoczny.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


30 lip 2020, o 08:43
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 20 lip 2020, o 20:37
Posty: 222
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650s 00r
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami
tylko teraz wykręć te kierunki na dole albo zrób je jako obrysowe. sam myślę o czymś takim żeby było lepiej widoczne jakieś obrysy po bokach zrobić


31 lip 2020, o 10:51
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 16 cze 2020, o 09:59
Posty: 13
Płeć: kobieta
Moto: SV 650S
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami
vag1sell napisał(a):
tylko teraz wykręć te kierunki na dole albo zrób je jako obrysowe. sam myślę o czymś takim żeby było lepiej widoczne jakieś obrysy po bokach zrobić


Na zdjęciu w dzień są bo tam jeszcze kabelki nie były podpięte. Już ich nie ma ;) czekam jeszcze na zaślepki żeby dziur takich dużych po nich nie było :)


31 lip 2020, o 12:13
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 20 lip 2020, o 20:37
Posty: 222
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650s 00r
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami
Shaja napisał(a):
vag1sell napisał(a):
tylko teraz wykręć te kierunki na dole albo zrób je jako obrysowe. sam myślę o czymś takim żeby było lepiej widoczne jakieś obrysy po bokach zrobić


Na zdjęciu w dzień są bo tam jeszcze kabelki nie były podpięte. Już ich nie ma ;) czekam jeszcze na zaślepki żeby dziur takich dużych po nich nie było :)

NO I GITARA :mylove:


1 sie 2020, o 00:24
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 11:22
Posty: 1573
Lokalizacja: Wrocław<->Głuszyca
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S '2003
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami
To jeszcze napisz może jak wygląda kwestia długości tych lusterek (ramion, nie samych zwierciadeł). Na oryginalnych stosowałeś przedłużki (dystanse albo przeguby, np. jak te od Rafika)? W oryginalnych lusterkach 1/3 zajmowały łokcie kierownika.

_________________
"Cholernie chciało mi się śmiać" Kurt Vonnegut jr


2 sie 2020, o 11:19
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 16 cze 2020, o 09:59
Posty: 13
Płeć: kobieta
Moto: SV 650S
Post Re: Lusterka z kierunkowskazami
komi napisał(a):
To jeszcze napisz może jak wygląda kwestia długości tych lusterek (ramion, nie samych zwierciadeł). Na oryginalnych stosowałeś przedłużki (dystanse albo przeguby, np. jak te od Rafika)? W oryginalnych lusterkach 1/3 zajmowały łokcie kierownika.


Jeśli chodzi o całościowe wymiary to są takie jak oryginalnych. Ja nie miałam żadnych przedłużek. Poniżej jest link do aukcji z której kupowałam z dokładnymi wymiarami.

https://allegro.pl/oferta/lustra-lusterka-z-kierunkami-na-owiewke-owiewka-8853044756?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications-buyercart&snapshot=MjAyMC0wNy0yMFQwODoyNjozNy43NjRaO2J1eWVyOzhmZjM5ZjRhNzQ1MGFhNmM2ZjZlODM5OTkwNzg5MWM2OTQ3YTIxOTFiMTA4YWM0OTU3NjViMzNlYzYxNTQ0ZWY%3D


3 sie 2020, o 08:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL