Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 01:30

Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj lub przejrzyj dział FAQ, może już padła odpowiedz na Twoje pytanie.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów, temat ma jasno określać z czym masz problem i w jakim modelu SV.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Problem z kilkoma rzeczami w świerzo nabytym sprzęcie 
Autor Wiadomość
pieszy

Dołączył(a): 25 mar 2021, o 20:53
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
Moto: SV1000S 2004
Post Problem z kilkoma rzeczami w świerzo nabytym sprzęcie
Witam panowie (i panie). Mam problem z kilkoma rzeczami w moim egzemplarzu. Moto kupiłem miesiąc temu i dopiero się wziąłem za ogarnięcie go na sezon, a tu takie niespodzianki...
Pierwsze co mi się rzuciło, to podczas wymiany płynu chłodzącego, cały płyn z układu zszedł, oprócz... zbiorniczka wyrównawczego. Tam poziom jest między minimum a maximum. Tak ma być? Bo wydaje mi się że stamtąd również powinno zejść...
Drugi kłopot mam z odpalaniem motocykla, a w zasadzie z obrotami na biegu jałowym. Na zimnym jest OK, odpala od strzała, choć wydaje mi się, że automatyczne ssanie nie działa jak należy, gdyż obroty oscylują w okolicach 1200obr/min. Jednak jak silnik się rozgrzeje, to czasem lubi zgasnąć, a czasem obroty mu skaczą, jakby ktoś co jakiś czas lekko ruszał manetką.
Poza tym, na zimnym silniku, przy odkręcaniu manetki do ok. 3000obr/min strzela w wydech. Na ciepłym tego nie ma. Podejrzewam albo zawory, albo regulację przepustnic.
Jest jeszcze kilka takich małych pierdół, w związku z czym mam takie pytanie, czy znalazł by się wśród szanownego grona jakiś życzliwy spec z Wrocławia, który zna się na naszych maszynach i chciałby pomógł mi w ogarnięciu kilku rzeczy w moim egzemplarzu? Zapewniam ciepły garaż z wyposażeniem warsztatowym, luźny klimat a odwdzięczę sie dużą buteleczką żadnego trunku, lub
banknotami PLN


26 mar 2021, o 12:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL