Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 00:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
nauka niemieckiego 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:30
Posty: 5353
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: mężczyzna
Moto: H2 / RSV4 Factory
Post Re: nauka niemieckiego
Miles napisał(a):
Bardziej od Niemców nie znoszę chyba tylko Hiszpanów... tego chołoctwa, nieróbstwa, plebsu, swołoczy, podzamcza i ciemnogrodu chyba nigdy nie zaakceptuje. Żeby nie było... często z nimi niestety przybywam i mam nieprzyjemność współpracować. Ogólnie jestem pokojowo nastawiony, ale to nich? Nigdy. Zostawić ich tylko na kilka dni, aby musieli sami sobie radzić to zginą... naród, który nic nie potrafi i jest - wybaczcie za słowo - pizdowaty. We wszystkim im trzeba pomagać... ręce opadają.


Niestety to prawda. Chyba najgorsi są hiszpańscy studenci z Erasmusa...przyjechali do Warszawy tylko balować i kraść szklanki z klubów :obity:


4 sty 2013, o 15:11
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2012, o 18:46
Posty: 1729
Lokalizacja: 3-miasto
Płeć: mężczyzna
Moto: Versys; SV650N
Post Re: nauka niemieckiego
Słoniu napisał(a):
Niestety to prawda. Chyba najgorsi są hiszpańscy studenci z Erasmusa...przyjechali do Warszawy tylko balować i kraść szklanki z klubów :obity:


Trafiłeś w dziesiątkę... od 4 lat jestem w ESNie (Erasmus Student Network) i to co tam widzę przechodzi wszelkie wyobrażenia. Pomijając już fakt napalonych i głupich studentek, które nie widzą świata poza tymi Hiszpanami, a po rozum do głowy przychodzą dopiero po kilku latach, kiedy to zauważają, że jednak z takim żyć się nie da, bo nie potrafi nawet wymienić głupiej uszczelki w wężu od pralki, albo żarówki... na dodatek jest nieporadny i błądzi jak dziecko we mgle :hahaha: Do tej pory poznałem tylko jednego porządnego, ale jak się okazało ma ojca Polaka więc tatuś przekazał odpowiednie geny i wyszedł na ludzi.

A tak swoją drogą... fajny kawałek mówiący o tym, o czym teraz pisałem:

http://www.youtube.com/watch?v=1PQ670sfFXU

_________________
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia.


4 sty 2013, o 15:21
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:30
Posty: 5353
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: mężczyzna
Moto: H2 / RSV4 Factory
Post Re: nauka niemieckiego
Też się z nimi użeram bo stoję na bramkach... do niektórych klubów nie są w ogóle wpuszczani, bo my nie będziemy sobie komplikowali roboty pilnowaniem tych tumanów, im nic się nie przetłumaczy, nawet w ich języku. Oczywiście są też tacy, którzy są bardzo w porządku, ale to rzadkość.

Co do ich sąsiadów - Portugalczyków - to nie mam takich zastrzeżeń...


4 sty 2013, o 18:48
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:21
Posty: 783
Lokalizacja: Siecieborowice/Oława/Wrocław
Post Re: nauka niemieckiego
Słoniu napisał(a):
Też się z nimi użeram bo stoję na bramkach... do niektórych klubów nie są w ogóle wpuszczani, bo my nie będziemy sobie komplikowali roboty pilnowaniem tych tumanów, im nic się nie przetłumaczy, nawet w ich języku. Oczywiście są też tacy, którzy są bardzo w porządku, ale to rzadkość.

Co do ich sąsiadów - Portugalczyków - to nie mam takich zastrzeżeń...


Ja za to bardzo polubiłem Macedończyków i Albańczyków :) Co już o Serbach nie powiem :)

_________________
Suzuki SV 650 N 2000r.
Janku bikes


6 sty 2013, o 17:35
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2011, o 08:54
Posty: 518
Lokalizacja: Łódź
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2003
Post Re: nauka niemieckiego
odgrzewając kotleta - pracowałem na północy Hiszpanii (kraj basków) i to o czym piszecie raczej się ich nie tyczy. Co innego południe - 100% racji.

_________________
Nie ma kobiet idealnych. Są tylko takie, które swoje wady potrafią przysłonić swoim biustem.


3 mar 2013, o 21:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL