Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 19 kwi 2024, o 21:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna strona
co mnie dziś urzekło 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 19:01
Posty: 1318
Lokalizacja: gdzie zawieje
Płeć: kobieta
Moto: Diabeł
Post Re: co mnie dziś urzekło
http://filing.pl/22-najbardziej-kolorow ... -na-ziemi/
;>

_________________
nil mirari, nil indignari, sed intellegere
viewtopic.php?t=9443


24 lut 2014, o 10:42
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 19:01
Posty: 1318
Lokalizacja: gdzie zawieje
Płeć: kobieta
Moto: Diabeł
Post Re: co mnie dziś urzekło
no ja bym była pos... tego...
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niebezp ... ciem/xq59r
ehhh te ruskie

_________________
nil mirari, nil indignari, sed intellegere
viewtopic.php?t=9443


3 mar 2014, o 10:12
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 11:22
Posty: 1573
Lokalizacja: Wrocław<->Głuszyca
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S '2003
Post Re: co mnie dziś urzekło
Polecam:
http://wspinanie.pl/2011/05/szklane-gory-alain-robert/
Gdyby kogoś interesowało "po co?".

_________________
"Cholernie chciało mi się śmiać" Kurt Vonnegut jr


4 mar 2014, o 18:19
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2012, o 00:54
Posty: 36
Lokalizacja: Tu i tam a może jeszcze gdzieś indziej zależy gdzie mnie poniesie
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650N 2006
Post Re: co mnie dziś urzekło
Mnie dzisiaj urzekło to zdjęcie ... jak widać w głowie już winkle :)

https://lh6.googleusercontent.com/-6x4p ... 520/10.jpg

_________________
– Wiesz, to jest właśnie mój problem – zadumał się Yossarian krzyżując ramiona. – Pomiędzy mną a każdą ideą znajduję zawsze Scheisskopfów, Peckemów, Kornów i Cathartów. I to zmienia nieco samą ideę.

Moja Perełka

G+


4 mar 2014, o 22:45
Zobacz profil ICQ WWW
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2012, o 00:54
Posty: 36
Lokalizacja: Tu i tam a może jeszcze gdzieś indziej zależy gdzie mnie poniesie
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650N 2006
Post Re: co mnie dziś urzekło
Obrazek
Na targach motocyklowych w Furthcie ładnych kobitek w mini spódniczkach nie było ale maszyny ohhh :). Najbardziej jednak urzekło mnie to co widać na fotkach dbałość o szczegóły w BMW R nine T, piękne moto urzekło mnie ... in love

_________________
– Wiesz, to jest właśnie mój problem – zadumał się Yossarian krzyżując ramiona. – Pomiędzy mną a każdą ideą znajduję zawsze Scheisskopfów, Peckemów, Kornów i Cathartów. I to zmienia nieco samą ideę.

Moja Perełka

G+


9 mar 2014, o 21:06
Zobacz profil ICQ WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lip 2010, o 09:24
Posty: 2373
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: CBR600RR PC40
Post Re: co mnie dziś urzekło
Raftar napisał(a):
Obrazek
Na targach motocyklowych w Furthcie ładnych kobitek w mini spódniczkach nie było ale maszyny ohhh :). Najbardziej jednak urzekło mnie to co widać na fotkach dbałość o szczegóły w BMW R nine T, piękne moto urzekło mnie ... in love


To patrz na to, lampa Rolls Royce'a z lat 30 ubiegłego wieku:
Obrazek
:-)

_________________
Obrazek
Motocykl w przeciwieństwie do auta w zakręcie pochyla się we właściwą stronę.


9 mar 2014, o 21:49
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2013, o 13:58
Posty: 3738
Lokalizacja: Petrisvilla
Płeć: mężczyzna
Moto: X11
Post Re: co mnie dziś urzekło
Taka różnica, że tą betą bym pojeździł :P Obie lampy fajne ale u mnie wygrywa BMW ;)

_________________
SV650 => X11 :kerm:


9 mar 2014, o 21:59
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2012, o 00:54
Posty: 36
Lokalizacja: Tu i tam a może jeszcze gdzieś indziej zależy gdzie mnie poniesie
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650N 2006
Post Re: co mnie dziś urzekło
Cytuj:
To patrz na to, lampa Rolls Royce'a z lat 30 ubiegłego wieku:


1. Widziałeś to moto na żywo ?? poważnie Rolls ok dbałość o szczegóły jest ale cena trochę inna ... plus jak sam piszesz lata 30 ubiegłego wieku wtedy ludzie robili piękne rzeczy tylko dlatego żeby były piękne, teraz raczej nie. I co jakiś czas taki smaczek gdzie ktoś dba o tak drobny szczegół jak logo firmy na lampie a w zasadzie na jej elemencie w środku lampy, to już coś. Zresztą wszystko w tym moto jest zrobione dla wyglądu i dlatego wygląda :)

2. Moto naprawdę wybija się z pośród innych na wystawie, tak jak by prawie każdy wystawiał po raz setny odgrzewany kotlet a ten jednak w pewien sposób pokazuje że można inaczej.

3. "second kind of cool" jak dla mnie dlatego uważam że sprawa zamknięta

PS kapuje kapuje po zimie przyzwyczaiłeś się do puszek dlatego porównanie moto do samochodu ale ja tam z dwojga złego wybrał bym to moto a jak nie jego to model dla którego upamiętnienia powstał R32 - piękny sprzęcik. A lampy w nowym RR dupy nie urywają. :) miłej niedzieli

_________________
– Wiesz, to jest właśnie mój problem – zadumał się Yossarian krzyżując ramiona. – Pomiędzy mną a każdą ideą znajduję zawsze Scheisskopfów, Peckemów, Kornów i Cathartów. I to zmienia nieco samą ideę.

Moja Perełka

G+


10 mar 2014, o 02:15
Zobacz profil ICQ WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lip 2010, o 09:24
Posty: 2373
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: CBR600RR PC40
Post Re: Odp: co mnie dziś urzekło
Wyluzuj chłopaku bo Ci zwieracze puszczą, tam na końcu mojego postu była taka emotka, co to utarło się że uśmiech ma pokazywać, czyli lekko żartobliwe podejście do tematu :)
P.S. A beemki i tak bym nie kupił :)

_________________
Obrazek
Motocykl w przeciwieństwie do auta w zakręcie pochyla się we właściwą stronę.


10 mar 2014, o 08:02
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2012, o 00:54
Posty: 36
Lokalizacja: Tu i tam a może jeszcze gdzieś indziej zależy gdzie mnie poniesie
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650N 2006
Post Re: co mnie dziś urzekło
Ok przyznaje lekko poddenerwowany byłem i się wyżyłem :) nie no BMW jako auta bym nie kupił ale to moto mnie urzekło :) a fanem BMW nie jestem :)

_________________
– Wiesz, to jest właśnie mój problem – zadumał się Yossarian krzyżując ramiona. – Pomiędzy mną a każdą ideą znajduję zawsze Scheisskopfów, Peckemów, Kornów i Cathartów. I to zmienia nieco samą ideę.

Moja Perełka

G+


10 mar 2014, o 19:59
Zobacz profil ICQ WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: co mnie dziś urzekło
Urzekło
Tego raczej nie można tak nazwać. Poruszyło i to bardzo nie tylko zreszta mnie.

Mam w pracy kolegę o imieniu Rui, jest z Portugalii. Na przewie Rui łazi po necie w swoim nowym wypasnym telefonie wielkim jak ruski telewizor kolorowy na lampach robiony. Nagle Rui zmiena wygląd twarzy, zaczyna cos tam głosno mówic po swojemu. Widac że wpadł w osłupienie, po chwili znawu zaczyna po swojemu, ja tam nie bardzo znam portugalski ale że >karaju< to bardzo brzydkie słowo to wiem. A i pozostałe też zdaje się mocne były.
Pytam co się stało? Rui dokonał tłumaczenia tego co tam znalazł w telefonie.

No więc tak:
Gnojki w wieku 14-16 lat wpadli na pomysł żeby sprawdzić co się stanie jak na małym moście rozciagną linkę od latwaca.
Dla lepszego efektu linke obmazali klejem i uturlali w drobniutko potłuczonym szkle.
Jechał samochód który zerwal linkę i chwile później zatrzymał się żeby obadać co to było. Ale po chwili jechała dziewczna na motocyklu. Zamotała się w ta linkę i tak ja pocieło że wnętrzności na wierzchu. Ci co jechali w samochodzie próbowali ja ratować. Ale miała też podcięte gardło. Nie zdołali
Zanim przyjechało pogotowie to było już po niej.
Najgorsze w tym wszystkim to chyba to że nie zgineła natychmiast.
Było tez kilka fotek, ale jak babcie kocham. Gdybym miał linka do tego to nie jestem pewien czy wkleiłbym je tutaj.

Policja złapała gnojków i chyba mają dzięki temu szczęscie. Bo inni też ich chcieli dorwać.


21 mar 2014, o 20:09
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2014, o 16:34
Posty: 474
Lokalizacja: Krakuff
Płeć: mężczyzna
Moto: GSX-R750 K5
Post Re: co mnie dziś urzekło
Obrazek

_________________
Była SV - taka ładna, chabrowa, gaźnikowa...


21 mar 2014, o 21:40
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2011, o 14:52
Posty: 5631
Lokalizacja: Dęblin-Piaseczno
Płeć: mężczyzna
Moto: suzuki sv 650S 99r.
Post Re: co mnie dziś urzekło

_________________
SV 650 S '99/GSX-R 750 K1

www.logo-ratio.pl


23 mar 2014, o 11:37
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 20:06
Posty: 336
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: 900RR '99
Post Re: co mnie dziś urzekło

_________________
Obrazek


23 mar 2014, o 11:45
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: co mnie dziś urzekło
Nie no, niemożliwe. Fumfel nówka WSK-a .

Odlew mrowiska też niczego sobie. Mysle jednak że zginęło dużo mróweczek :lipa:


23 mar 2014, o 19:13
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 22:58
Posty: 1492
Lokalizacja: Łódzkie
Płeć: mężczyzna
Post Re: co mnie dziś urzekło
Poczytaj w opisie filmu, wspomina coś tam że to szkodliwa i tępiona odmiana.

_________________
Były posiadacz SV1000N
Obecnie MOTOMORINICorsaro1200 / VFR1200


23 mar 2014, o 22:36
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 11:22
Posty: 1573
Lokalizacja: Wrocław<->Głuszyca
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S '2003
Post Re: co mnie dziś urzekło
W imię nauki. Chyba tylko w ten sposób możesz poznać architekturę mrowisk. Pod koniec tego filmu

masz różnice budowy korytarzy u różnych gatunków. Tym niemniej mrówek szkoda. Mrówka też człowiek :P

_________________
"Cholernie chciało mi się śmiać" Kurt Vonnegut jr


24 mar 2014, o 19:04
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2014, o 20:08
Posty: 467
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S K5
Post Re: co mnie dziś urzekło
Jak o nauce mowa ;)
To zagadka - JAK TO MOŻLIWE? :)

Obrazek

Odpowiedź w filmiku B) :

_________________
"LOUD&PROUD"
Obrazek
***MOJA SV650S K5***:)


25 mar 2014, o 08:56
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: co mnie dziś urzekło
Wiecie co. Za każdym razem gdy chcę przeczytać jakies wiadomości na którymś z polskich portali to jestem urzeczony.
A to np. wypowiedziami premiera jakie to dotkliwości czuje Rosja z powodu sankcji.
Taaaa, na moje to powinien zacząc od tego ile nam przybyło przez te sankcje :obity: Premier kraju paliwowo w 95% zależnego od ruskich chełpi się skutecznością
:hahaha: :hahaha:
Normalnie wątrobe mam rozj.......
:hahaha:

Za każdym też razem urzeka mnie poziom pisarstwa dziennikarskiego, jakies fakty wymyslone na poczekaniu przy biurku.
I albo oni tacy durni że nie zdają sobie z tego sprawy, albo opinia na świecie o durnocie naszego narodu chyba jest prawdziwa :hmm:

Poza tym urzeka mnie to że gdy czytam coś ważnego, na poważnym portalu. Nagle wyskakuje reklama czegos na wspomaganie srania :hahaha: Własnie dowiedziałem się że po uwzglednieniu mojego wieku że mam w jelicie nawet do 15 kilo kamienia kałowego , a nie mniej niż osiem kilo. I że jak tego wspomagacza srania nie kupię to wykorkuję niebawem :hahaha:
Fakt, nikt nie zna dnia ani godziny. Ale oni maja pewność że ja niebawem odwalę kite na skutek dupy zatkania :hahaha:

No i jeszcze taki rodzynek, cos kliknąłem i mnie na bloga przekierowało. Żeby nie było że coś ściemniłem to pozwolę sobie wlepić obrazek kawałka tego co zobaczyłem. I niechcący przeczytałem, urzekło mnie po prostu .

Uwaga obrazek :

Obrazek

jest z wykształcenia : filolożką :hmm:
:hahaha: :hahaha:

I była też : ekspertką :hahaha:

Ja pier..... :mur:

ps. chyba sobie jeszcze dzisiaj będę marudzić. Przerwe robię celem wygrania aukcji na ebaju. Oczywiście chodzi o klamoty do moto a nie o kreta do jelit :hahaha:
Tylko tak mi sie przypomniał niedzielny fakir i jedno z drugim mi zatrybiło. Wprawiając przy okazji w stan eforii przynajmniej jak po zajaraniu kalifornijskiej trawki :obity:
No chyba że mnie mod wywali na zbitą mordę

ED. Właśnie wygrałem aukcję to mogę pisać co mnie urzekło w niedzielę. Wcześniiej nie było jak :obity:

Na car boot-cie :hmm: Kurna olek, też jestem filologiem :hahaha:
No więc na bazarze :obity: w Cheddar który przypadkowo nawiedziliśmy w niedzielę. Nasze oczy natychmiast wlepiły się w urzekająco kolorowy stragan pewnego ciapatego. On sam zresztą nie wyglądał jak taki pierwszy z brzegu tylko jak jakis maharadża :hmm: Chociaż z jego słów wynikało że przypasowałbym go do kasty fakirów :obity:
No wiec fakir ten pochodził z Vijayawadu (mam nadzieje że nie przekręciłem) gdzie podobno jakis miszczu o imieniu Aishwarya (to akurat skądeś czaiłem co oznacza i o pomyłce mowy byc nie może :obity: ) wprowadzał go w tajniki własnych dociekań mających poparcie w otaczającej rzeczywistości.
Mianowicie chodziło o problem z powszechnym zatkaniem nosa. Problem jest oczywiście niezwykle doniosły, tylko zgniłe społeczeństwo zachodu po prostu w swojej niezmiernej tępocie wcale go nie dostrzega.
Fakir po wstępie naświetlał nieco głębszy sens nauk Aishwary.
No wiec gdy zatka sie nos to nie to że człek zaraz sie udusi, bo każdy ma taki odruch podobno żeby zipac ustami. Ale nie o to idzie. Mianowicie oddychać trzeba nosem bo to naturalna droga nie tylko dla luftu, ale też dla wszechobecnego eteru ktrego ciapaci dzięki trzeciemu oku sa świadomi. Chodzi o ta kropkę na czole, wcale nie jest do ozdoby tylko zaświadcza o obecności duchowego oka które widzi nieziemskie sprawy i tajemnice.
Ja np. wiadomo że ślepy jestem. A taki ciapaty na naukach rocznych u dajmy na to Aishwary z Vijayawadu wie niezmiernie więcej niz ja głupi kołek po jakichś 15 ? :hmm: jakoś tak, latach nauki.
Co samo z siebie świadczy o mojej wrodzonej tępocie. Nieprawdaż? On rok sie szkolił i już mądrzejszy niż ja po 15 latach
:obity:
Wracając do zatkanego nosa. Gdy przez niego nie przelatują fluidy to jednocześnie obumiera częśc naszej jaźni która odpowiada przede wszystkim : Uwaga:
Za postrzeganie kobiet :obity: Miszczu przy czym nie uwzględił co jest gdy sie kobieta nie wysmarka :hahaha:
No wiec z zatkanym nosem źle je traktujemy po prostu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy :taak:
Gonimy do ciężkich prac itd..
Następne czego nie dostrzegamy to czystości samego siebie jak i otoczenia. Sramy krótko mówiąc gdzie popadnie :obity:
Publika nic :smutas:
Fakir po czym przeszedł do flaszeczki z niezwykłym eliksirem który opracował miszczu :obity:
Tajemnica taka że nawet on nie wie z czego jest, ale w klate sie walił że autentyk z Vijayawadu. Bierze się kroplę tego na michę wody z garścią soli (może na odwrót było, ale nie przywiązywałem wagi) Macza się w tym paszczę tak żeby nos był pod woda i się wciąga. Po czym wypluwa. Trzeba to zrobić kilka razy aż kichawa będzie pełnym przelotem :obity:
Wiecie o co biega, z tłumików wszystko prujecie przecie żeby motór lepiej ogarniał otaczająca przestrzeń.
Jak już mamy przelota to fluidy, etery czy jak to tam nazwać, bez przeszkód docierają do naszej jaźni i nagle zauważamy jakie było z nas bydło.
Publika dalej nic
Ale fakir pewny swego niczym moja nauczycielka od historii pozwolił zadać pytania. Oczywiście jeżeli ktos jest na tyle kumaty żeby jakie zadać.
No więc myślę sobie :hmm: co mi szkodzi? Szaman z dawnej parafii i tak juz mnie skreślił z listy z rekomendacją do św. Piotra. To jak podpadnę jeszcze jakiemuś ciapackiemu odpowiednikowi to chyba bez znaczenia będzie :hmm:

Zapytałem się fakira na jakim obserwowalnym zjawisku w aktualnym otoczeniu, opiera założenie że źle traktujemy kobiety i że źle postępujemy z ekskrementami?
Kazał sprecyzować
No wiec mówię mu że jadąc tutaj widziałem kilka traktorów na polach, zapewne farmerów. Traktory ciagały rozmaite machiny które min. też rozrzucały gó. znaczy obornik.
Po pierwsze więc, sprawia wrażenie że wiedzą co z gó... zrobić :obity:
Po drugie żadnej machiny nie ciagała kobieta :obity:
Co stoi w opozycji nie tylko do jego słów ale też do:
Po pierwsze: filmu puszczanego na kanale national geografic w którym był wywiad z cięzko pracującymi kobietami, być może z okolic Vijawadu. Gdzie nawet była migawka jak niewiasta ciągnie :hmm: radło :mrgreen:
Po drugie: sprzeczne z zeznaniami kumpla którego diabli ponieśli do Indii. Opowiadał że jak sie idzie ulica to trzeba ciagle patrzeć żeby nie wdepnąć w g..... I jak w końcu przekroczył granicę Chin na której po tym wszystkim przestała dziwić go obowiązkowa dekontaminacja, jego jak i motora w szczególności :hahaha:
Całował Chiny jak nasz papież :obity: że w końcu juz nie jest w Indiach.
Po minie było widac że o ciapackim raju mogę zapomnieć.
Na szczeście szybko zmotaliśmy się i gliny nie zdążyły mnie zwinąć za obrazę np. i co to tam innego możnaby jeszcze wkręcić.
:obity:


26 mar 2014, o 21:11
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 19:01
Posty: 1318
Lokalizacja: gdzie zawieje
Płeć: kobieta
Moto: Diabeł
Post Re: co mnie dziś urzekło
toż to wspaniałe!!!!!
przed zawodami w WL pierdyknę kreta, wejdę do niższej kategorii wagowej i Wilks'em rozwalę system!
:jupi: :jupi: :jupi:

apropos głupoty
si senior, jesteśmy głupim narodem
w Niemczech na ten przykład dawno by tych zasr...ów wywlekli za włosy... łonowe z sejmu
a my... cóż - marudzimy, narzekamy i pozwalamy im robić co zechcą

jeden z wieeeelu przykładów
http://www.fakt.pl/miliony-kary-dla-tus ... 816,1.html
i wiecie, co mu zrobią?
NIC, GUANO
poprzeklinamy sobie i na tym się skończy

_________________
nil mirari, nil indignari, sed intellegere
viewtopic.php?t=9443


26 mar 2014, o 23:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL