Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 4 maja 2024, o 15:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Złombol 2014 
Autor Wiadomość
SV Rider

Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 11:22
Posty: 1573
Lokalizacja: Wrocław<->Głuszyca
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S '2003
Post Złombol 2014
Witam. Teoretycznie powinno to trafić do "Pomóżmy dzieciom", ale tu ma szansę trafić do większej liczby forumowiczów. Oby :)

Jeśli macie jakiś wynalazek motoryzacyjny z czasów tzw. komuny i lubicie dłubać przy nim albo przeciwnie - jeździ, chcecie się go pozbyć a szkoda Wam zwyczajnie zrzucić go ze skarpy do morza (Nie namawiam! Nie namawiam!), to może chcecie się wybrać w coś, co opowiadając potem wnukom nazwiecie "podróżą życia"? Chcielibyście zrobić to w szczytnym celu? Po co dorabiać jakiś pretekst dla takiego wariactwa (w myśl zasady, że "marna wymówka jest lepsza niż żadna"), skoro cel jest i to naprawdę fajny?

Panie i Panowie:
http://zlombol.pl/

Jeśli sami się nie zgłosicie (wiem, wiem, dość późne info), to może znacie kogoś, kto chciałby się zareklamować na autach biorących udział w wyprawie? Akcja polega na tym, że sponsorzy wykupują miejsce na autach uczestniczących i tam pojawia się logo (firmy) darczyńcy. 100% pieniędzy z tych reklam idzie dla dzieciaków. Koszty uczestnictwa (paliwo itp.) pokrywają uczestnicy z własnej kieszeni, nie idzie to z puli uzyskanej ze sprzedaży tych miejsc reklamowych.

_________________
"Cholernie chciało mi się śmiać" Kurt Vonnegut jr


21 sie 2014, o 15:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL