Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 13 maja 2024, o 00:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Kącik tetryka 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2012, o 21:26
Posty: 385
Lokalizacja: Oława\Wrocław
Płeć: mężczyzna
Moto: Suzuki SV 650 2001
Post Re: Kącik tetryka
To są parówki!!! :P


2 lis 2014, o 23:55
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2012, o 00:41
Posty: 2924
Lokalizacja: Bezrzecze/Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: Bawaria...
Post Re: Kącik tetryka
Rozkosmany napisał(a):
(swoja drogą. To jak świnie zapakować w taką klatkę :hmm: )

No przecież to banalnie proste... przez lejek. :D

_________________
www.poomoc.pl


3 lis 2014, o 00:22
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:47
Posty: 2660
Lokalizacja: Bjaczystok
Płeć: kobieta
Moto: Trufel 675
Post Re: Kącik tetryka
Rozkosmany Ty serio te wszystkie opowieści różnorakiej treści bierzesz z życia i tego co spotkani ludzie Ci opowiedzą? Masz chłopie pamięć i chyba coś w sobie, że tak ochoczo Ci streszczają swoje historie. I się powtórzę ale fajnie to potem przekazujesz, mimo że chwilę trza poświęcić na czytanie.

_________________
Suzuki SV 650s 2006 -> Honda VTR 1000 SP1 2001 -> Triumph Street Triple 675 2012


3 lis 2014, o 00:26
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Kącik tetryka
Tak Montanko. Ludzie czasami mają zadziwiająco dużo do powiedzenia, wystarczy dać im szansę żeby opowiedzieli.
Bez tego to nie da rady :niee:
Czasami też wystarczy tylko chwilę zwrócic uwagę na to co sie dzieje i też może być ciekawa historia.
To tak jak z fotografowaniem i każdy może spróbować.
A co do pamięci, to nie narzekam. Pamietam prawie wszystko, od czasów gdy ledwie nauczylem się chodzić i czasami tylko udaję że nie pamiętam. Bo tak jest wygodniej :obity:
Relację np. z lądowania amerykanów na ksieżycu (wygoglaj sobie który to był rok :obity: Dzisiaj skłaniam się do wersji że ściema. Jeżeli nie całkowita to w dużym stopniu) Pamiętam ten telewizor z prawie okragłym ekranem i że stałem wtedy koło kaflowego pieca. A jego drzwiczki od popielnika były na wysokości moich oczu.
Mam za to kłopoty żeby np. zabrać kartę do otwierania wszelkich drzwi w robocie :hahaha: Doszło do tego że ją zostawiam po prostu na szafce gospodarczej za ostatnm zamkiem :obity:


3 lis 2014, o 01:01
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2012, o 18:51
Posty: 1279
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie (okolice)
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S K3
Post Re: Kącik tetryka
Montana napisał(a):
I się powtórzę ale fajnie to potem przekazujesz, mimo że chwilę trza poświęcić na czytanie.

Pewnie nieco dłużej niż zajmuje mu pisanie...
Również uważam, że Rozkosmany to fajny gawędziarz i tak jakby przy jakichś % się spotkać to by dopiero rozmowa się kleiła... :D
Rozkosmany jeśli Twoja córka odziedziczyła ten talent po Tobie + to że jest kobietą to chyba radio nawet Ci nie potrzebne w jej towarzystwie? :D

_________________
http://www.cwaniacy.com.pl/<=Wejdź i dowiedz się jak możesz regularnie zarabiać na promocjach bankowych


3 lis 2014, o 09:21
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:47
Posty: 2660
Lokalizacja: Bjaczystok
Płeć: kobieta
Moto: Trufel 675
Post Re: Kącik tetryka
Szkoda że syna nie ma :P chyba że nieoficjalnie chodzi gdzieś po świecie owoc miłości do Eli z mechaniaka czy Jolki z warzywniaka :obity:

Ja niestety nigdy nie miałam pamięci do tego co trzeba - wkuwanie na blachę w szkole było poza moimi umiejętnościami, albo na chłopski rozum, albo improwizacja co niestety często kończyło się pałą :obity:

Apolla to mogę nie pamiętać, choć i tak tylko o parę lat się pomyliłam, ale piec kaflowy wiąże się z wieloma wspomnieniami z dzieciństwa :) ile to razy się dupę opiekło bo się koca zapomniało podłożyć... "pięterko" na którym się siedziało było na tyle spore że stała na nim duża coś jakby beczka, w której się robiło babcine wino. Jak się nie chciało jeść kolacji to tam zawsze były orzechy i pestki, które się dłubało pacząc w mały czarno-biały telewizor stojący na lodówce. A jak dziadek nie widział to się kota z podwórka chowało i zasłaniało zasłonką i grzało i miziało aż nie zaczął się miałkaniem dekamuflować.
Tia.... :)

_________________
Suzuki SV 650s 2006 -> Honda VTR 1000 SP1 2001 -> Triumph Street Triple 675 2012


3 lis 2014, o 21:01
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Kącik tetryka
:hmm:
Może to wydać się dziwne, ale ja nie lubię za dużo gadać. Za procentami też nie przepadam specjalnie. Mam wyjątki która mikstura jest procentem ale też i granicę do której się nasączam. I żeby coś usłyszeć to trzeba jakieś metody gestapo na mnie zastosować. Wtedy, byc może :obity:
Lubię czasami cos tam skrobnąć po prostu.
Młoda zaś, nie wiem po kim odziedziczyła ale przede wszystkim to uparta. Jak już całkiem się uprze to klękajcie narody, nie ruszysz tej upartości atomem :mur: Przysłowiowy osioł przy niej to wzór ustępliwości. Jednak dokładnie rozważa kiedy się uprzeć i z byle powodu tej zdolności nie pokazuje. Poza tym też za dużo nie gada. Nie żeby jakiś milczek całkiem, bo wyszczekana potrafi bywać. Ale to akurat uważam jako zaletę :obity:

ed. Montana, zawartości tej beczki nie próbowałaś?

U mnie to dziadek zajmował się wyrobem wina. Butle stały w piwnicy :obity:
To nie była taka straszna piwnica, bo za każdym razem gdy byłem u dziadków to nieodmiennie schodzilismy na dół i próbowali co tam w tych butlach dobrego :mrgreen:
Kiedyś nie mieliśmy w co nalać. Babcia zwineła sprzęt ułatwiający spożywanie. No to z cienki szlach przekładaliśmy z jednej do drugiej. Zdecydowac nie mogliśmy w której butli lepsze i tak poprawki trzeba było robić.
No i wyszło tak że z tej piwnicy nie daliśmy rady już wyleźć :obity:
A babka zamkneła nas do czasu aż nam władza w nogach wróci :hahaha:


Ostatnio edytowano 3 lis 2014, o 21:21 przez Rozkosmany, łącznie edytowano 1 raz



3 lis 2014, o 21:04
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:47
Posty: 2660
Lokalizacja: Bjaczystok
Płeć: kobieta
Moto: Trufel 675
Post Re: Kącik tetryka
Masz identyczny stosunek do alkoholu jak mój tata - nie przepada ale czasem coś siorbnie, nie upił się chyba ani razu i kaca nie miał NIGDY. Zawsze był i jest wzorem w rodzinie. Tyle że ja dostałam geny po dziadkach :->

Rozkosmany napisał(a):
ed. Montana, zawartości tej beczki nie próbowałaś?

I tej i innych :obity: jako dziecko byłam chuda jak patyk i blada jak ściana więc przed każdym posiłkiem dostawałam od babci kielicha "dla apekita".

_________________
Suzuki SV 650s 2006 -> Honda VTR 1000 SP1 2001 -> Triumph Street Triple 675 2012


3 lis 2014, o 21:17
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Kącik tetryka
A no widzisz Montana. Jednak moja teoria że z tych cienkich jak patyki dziewczynek wyrastają najbardziej jakościowe laski
:obity: jest prawdziwa
Później się jedzie na motorze i trza strasznie wysilac wole żeby jakiego dzwona nie zaliczyć
(


3 lis 2014, o 21:25
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:47
Posty: 2660
Lokalizacja: Bjaczystok
Płeć: kobieta
Moto: Trufel 675
Post Re: Kącik tetryka
Teoria ma to do siebie, że nie do każdego przykładu pasuje. Jak zaczęłam jeść, dorastać i nabierać kształtów :D to już taka patykowata nie byłam. Najgorzej wpłynął na mnie wyjazd po maturze do Londynu. Pojechałam zarabiać na dwókółkę i często w biegu jadło się źle i niezdrowo. Wtedy to byłam herszt baba i mogłam stawiać kufel piwa na cyckach. Na szczęście udało się wrócić do normalnej figury.

Ale co do oglądania się to masz trochę racji bo częściej wodzą wzrokiem za mną jak jadę, niźli ja za nimi (wyrywający się z piersi krzyk "łoboże baba na motorze!" i paluch wyciągnięty w moją stronę).
Choć takiego jednego pamiętam jak jechał rowerem bez koszulki, a ja na zakręcie z głową w drugą stronę wywróconą jak u sowy :razz2:

_________________
Suzuki SV 650s 2006 -> Honda VTR 1000 SP1 2001 -> Triumph Street Triple 675 2012


3 lis 2014, o 23:05
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2012, o 00:41
Posty: 2924
Lokalizacja: Bezrzecze/Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: Bawaria...
Post Re: Kącik tetryka
Proponuje zmianę nazwy...

Kącik Montany i Rozkosmanego :obity:

_________________
www.poomoc.pl


3 lis 2014, o 23:09
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Kącik tetryka
Montana napisał(a):

Wtedy to byłam herszt baba i mogłam stawiać kufel piwa na cyckach.


A ten, noooo
Masz jaką fotę :>
?

Pewnie nie tylko ja chętnie zobaczyłbym ten kufel :obity:


3 lis 2014, o 23:25
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:47
Posty: 2660
Lokalizacja: Bjaczystok
Płeć: kobieta
Moto: Trufel 675
Post Re: Kącik tetryka
Arek1 napisał(a):
Proponuje zmianę nazwy...

Kącik Montany i Rozkosmanego :obity:

TRÓJkąciki ponoć teraz w modzie :P

Niestety nie zaspokoję Waszej ciekawości bo zdjęć żadnych nie posiadam :smutas:

_________________
Suzuki SV 650s 2006 -> Honda VTR 1000 SP1 2001 -> Triumph Street Triple 675 2012


4 lis 2014, o 15:58
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2012, o 00:41
Posty: 2924
Lokalizacja: Bezrzecze/Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: Bawaria...
Post Re: Kącik tetryka
Propozycja?? :>

_________________
www.poomoc.pl


4 lis 2014, o 17:20
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Kącik tetryka
Montana napisał(a):
TRÓJkąciki ponoć teraz w modzie :P

Niestety nie zaspokoję Waszej ciekawości bo zdjęć żadnych nie posiadam :smutas:


No a te co na forum widziałem to co ?
:>
Poza tym, rób nowe. Jezeli boisz się nie będzie tak spektakularnie jak kiedyś to się nie przejmuj. Chłopaki mają wyobraźnię i resztę sobie dorobią :spoko:

A co do reszty to lepiej na PW :obity:


4 lis 2014, o 20:25
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 7 paź 2014, o 12:22
Posty: 182
Płeć: mężczyzna
Moto: TLS i TLR
Post Re: Kącik tetryka
Nie przeszkadzajcie sobie, piszcie tutaj, przecież to Wasz temat i nikt więcej go nie czyta :obity:


4 lis 2014, o 21:41
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Kącik tetryka
Nie ma czasu. Dzisiaj okoliczności przyrody przypomniały staaaaarą piosenkę :)



noo brązowe :mrgreen:
Obrazek


4 lis 2014, o 23:23
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:47
Posty: 2660
Lokalizacja: Bjaczystok
Płeć: kobieta
Moto: Trufel 675
Post Re: Kącik tetryka
Panowie mam wrażenie, że temat zboczył na ciut inne tory, niż to było pierwotnie zakładane. Ponadto niektórzy mogliby niektóre teksty, jakkolwiek śmiesznie brzmią one w moich oczach, zrozumieć dwuznacznie i uznać za niewłaściwe.
Jestem wesoły człek, jak się rozkręcę to dużo gadam i żartuję więc wpadnijcie kiedy na zlot zamiast sobie wyobrażać i dopowiadać rzeczy, których nie ma ;)

_________________
Suzuki SV 650s 2006 -> Honda VTR 1000 SP1 2001 -> Triumph Street Triple 675 2012


5 lis 2014, o 01:26
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Kącik tetryka
Montano, to tak dla zdrowotnosci psychicznej z mnogoscia sposobów na jej podtrzymanie. Lepsze to fantazjowanie niż nap... sie jak autobus w PRL i spanie na ławce :obity:
Nie za bardzo wyobrażam sobie przebudzenie o tej porze roku.
No ale mamy nowy poranek, jem sobie spagetti na sniadanie :hmm:
I wiadomo że ten nowy dzień bedzie chu.... :obity: Zacznie się od wymiany akumulatora w SV, bo już wczoraj leeeedwo zapalił.
No przecie trzeba byc optymista, no nie? Nie ma co się czarować. Nawet moja kolezanka z pracy, chodzące źródło uśmiechu, wczoraj stwierdziła:
No i co ku..... powiedzieć? Przyszłości nie ma :niee:

No i przy okazji schować koła z ebaya które wczoraj gościu przywiózł. Na ch.... mi te koła? Teraz będę rzeźbił w tej NTV. no i po co? Przecież całkiem fajny motor i bez tego

ed
W sumie nie był aż taki ch... ten dzień.
:obity: Bywały gorsze.
Ale to każdemu czasami tak idzie. Raz na wozie raz pod wozem.
Myszy u nas miały zdaje się dobrą passę ostatnio. Alexander niedysponowany i jakiegoś doła w biorytmach miał a one za dużo sobie pozwalały.
No ale pozbierał się jakos biedak i zdaje się że postanowił coś z tym zrobić

Obrazek


5 lis 2014, o 08:25
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:47
Posty: 2660
Lokalizacja: Bjaczystok
Płeć: kobieta
Moto: Trufel 675
Post Re: Kącik tetryka
Doskonale rozumiem, dla mnie takie gadanie (pisanie) to jakby rozluźniacz. Często i gęsto o dupie Maryni ale o to w tym chodzi.
No dziś daj na to. Rano jak z krzyża zdjęta, kawa nieco obudziła i dzięki należą się temu, co ją wynalazł. Nie to żebym bez niej nie mogła żyć ale lubię jej smak i to, że podnosi ciśnienie jak te drugie do żopy. Ale od połowy dnia łeb znów napier.. ten tego i dopiero po treningu, jak się człek zmachał i krew zaczęła się w żyłach ścigać, to wesołek mi wrócił na paszczę.

A Pan kocioł Alexander to niezwykle smaczny kąsek, drapałabym jak yyy .. jak chory na ospę strupy :hmm:

_________________
Suzuki SV 650s 2006 -> Honda VTR 1000 SP1 2001 -> Triumph Street Triple 675 2012


7 lis 2014, o 00:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL