Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 9 maja 2024, o 20:23



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Sv na A2 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 12 lis 2014, o 16:16
Posty: 28
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv
Post Sv na A2
Witam
Niedawno zakupiłem Sv krajową i chciałbym ją zblokować aby spełniała wymogi kat A2. Wiem już że blokowanie przeprowadza firma z Rzeszowa MAR-MOT i jest to blokowanie w pełni zgodne z prawem, z której usług pewnie skorzystam. Tylko pojawił sie problem jeśli chodzi o przegląd i samą rejestrację w WK w Krośnie. Otóż tak przegląd podobno można zrobić tylko na okręgowej stacji pojazdów (dzwoniłem na podstawową i powiedzieli ze bez problemu zrobią) więc jak z tym jest??? W krośnie na jednej z okręgówek ziomek powiedział ze nie ma szans na podbicie przeglądu bo producent nie przewidział blokady w tym modelu. Drugi był Panmar ale tam ziomek powiedział że albo będzie opinia rzeczoznawcy albo mogę się nie fatygować do niego. Z kolei w Jedliczu w TELLBUD odesłano mnie na okręgówkę. Wiec jak to jest z tym przeglądem musi by okręgówka czy nie??? znacie może w Rzeszowie jakieś stacje gdzie zrobię taki przegląd?? Teraz drugi temat dzwoniłem do wydziału komunikacji do Krosna z zapytaniem co mi będzie potrzebne przy przerejestrowaniu koleś odesłał mnie do jakiejś pani (mówiłem babie ze bedzie wykres z hamowni faktura za zblokowanie motocykla) a ona mi w grzeczny sposób powiedziała ze mogę się pier..... bo takiego czegoś to ona nie zarejestruje bo musi być homologacja ze moto wychodziło z taką mocą. i jestem trochę w kropce bo nie wiem czy iść na żywioł i blokować i po kolei załatwiać bo szkoda wydawać 600zł za blokowanie skoro nie zarejestrują. Ktoś moze rejestrował moto w taki sposób w krośnie??? Faktycznie robią takie problemy???? Jakie macie opinie o firmie MAR-MOT????? Są jakieś sposoby na to???

Przepraszam ze tak sie rozpisałem ale chciałem w miarę dokładnie opisać sytuację. Po prostu nie rozumiem dlaczego wszyscy robią problemy jak jest to prawnie ustanowione ze można blokować motocykl i SV się w te wymogi łapie.

Proszę o w miarę szybką pomoc bo wstępnie jestem umówiony na piątek na blokowanie i nie wiem czy potwierdzać czy odwołać. Prosze was o pomoc

Pozdrawiam KrissSv


12 lis 2014, o 16:39
Zobacz profil
Mister Apollo
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 07:16
Posty: 5365
Lokalizacja: WGM
Płeć: mężczyzna
Moto: Z1000
Post Re: Sv na A2
Kierunek szukajka, było już kilka razy.

_________________
SV 650S - Błękitny Ogórek -> Z1000 - Ognista pomarańcza


12 lis 2014, o 17:54
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2013, o 00:50
Posty: 1975
Lokalizacja: SM
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S'99
Post Re: Sv na A2
viewtopic.php?f=19&t=9755

_________________
CBR 125R '07-->SV650S '06-->DR350S '91-->RM125 '95-->SV650S '99


12 lis 2014, o 18:45
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL