Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 18:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Sondaż powyborczy SVForum 

Na kogo głosowałeś w wyborach parlamentarnych?
1.PiS 7%  7%  [ 4 ]
2. PO 7%  7%  [ 4 ]
3. Partia Razem 7%  7%  [ 4 ]
4. KORWiN 28%  28%  [ 16 ]
5. PSL 0%  0%  [ 0 ]
6. Zjednoczona Lewica 0%  0%  [ 0 ]
7. Kukiz 18%  18%  [ 10 ]
8. Nowoczesna 12%  12%  [ 7 ]
9. Stonoga 2%  2%  [ 1 ]
10. Inna partia 2%  2%  [ 1 ]
11. Nie głosowałam/em 18%  18%  [ 10 ]
Liczba głosów : 57

Sondaż powyborczy SVForum 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2015, o 06:23
Posty: 637
Lokalizacja: mapenzi
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s K7 we wiśni
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
A myślisz, że teraz będzie lepiej ? I obietnice spełnione będą ?
Noooo......urodzony optymista :)
(na PO nie głosowałem ).

wymęczone z fona....


28 paź 2015, o 00:35
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2015, o 17:17
Posty: 867
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: Kawasaki ZX-6R
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Nic takiego nie napisałem ;). Jedynie chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak ludzie głosują, bo rozumiem, że wybór był przemyślany i podparty argumentami. Ja mogę z każdego głosu się wytłumaczyć i uzasadnić swój wybór.

_________________
Motocyklista to stan umysłu.

Moja [s]SV'ka[/s] Ninja

Obrazek


28 paź 2015, o 00:58
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2011, o 21:35
Posty: 329
Lokalizacja: Wyszków
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000S K3'
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
A ja mam nadzieję ze jeszcze trochę Korwin pożyje, zmieni się myślenie wielu Polaków i część elektoratu PIsu wyginie xD

https://www.youtube.com/watch?v=YQsTXYQdM1w

Bo który polityk z takimi emocjami mówi o normalności w kraju...
Wkażcie takiego z PoPISu czy Nowoczesnej


28 paź 2015, o 01:01
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:30
Posty: 5353
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: mężczyzna
Moto: H2 / RSV4 Factory
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
jazdas napisał(a):
moim zdaniem, nie powinno być tak ze 38%~ uprawnionych do głosowania ludzi potrafi wskazać na partie która otrzymuje w parlamencie ponad 50% mandatów...

Gdzie tu jakakolwiek logika i odniesienie do demokracji.. skoro 38% głosów to niech mają tyle mandatów w rządzie, skoro nie dostali ponad połowy zaufania polaków, to z jakiej paki mają większość w sejmie... :killer:

A kto zabrania głosować tej reszcie społeczeństwa, której nie chciało się ruszyć śmierdzącej dupy z domu?

Agi napisał(a):
Wybory sfałszowano ... albo po prostu ludzie są tak głupi, że szkoda gadać :]

Ja myślę, że wspomniani głupi ludzie w ogóle nie poszli do urn.


28 paź 2015, o 01:30
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Mamy jak mamy i inaczej być nie mogło. Generalne wyniki wyborów zgadzają się z tymi które sobie wykombinowałem.
Niestety.
Ale ci co nie poszli to niech nie jęczą teraz że wszystko zacznie się od nowa. Nowe większe pomniki, nowe skakanie z zębami na wszystkich dookoła w imię historii. I nowe robienie bagna.
Ale ta mniejszość która wygrała poszła solidarnie kupą do głosowania i teraz będzie jak Dyzma kiedyś powiedział siadając za biurkiem
Noooo, teraz to ja wam pokażę B)


28 paź 2015, o 09:12
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 9 wrz 2015, o 11:07
Posty: 373
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2000
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Niektórzy głosowali na cokolwiek, aby tylko nie głosować na PiS. Takich znam osobiście.

A o PO zdaje mi się najlepiej kogoś z zachodu Polski pytać.

_________________
Wojtek Z.


28 paź 2015, o 11:55
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 12:42
Posty: 3213
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650 SS
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Wprowadziłem w domu demokrację. Dziadek i ja jesteśmy z zakupem węgla na zimę. Dzieci chcą cukierków, a żona z babcią żeby wziąć kredyt. Sąsiad mówi, że jak wezmę od niego samochód na raty to będzie mi się żyło lepiej. Teraz dyskutujemy kto będzie trzymał kasę.

_________________
Najlepszą metodą tunningu jest obniżenie masy. Masy motocyklisty.


28 paź 2015, o 12:18
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2012, o 18:51
Posty: 1279
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie (okolice)
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S K3
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Na wschodzie z ramienia PO w woj lubelskim mandat dostała Mucha a w lubuskiem Niesiołowski. O ile jestem w stanie jakoś zrozumieć ludzi popierających program PO i głosujących na tę partię to za chol*** nie pojmę czemu tyle głosów dostają tacy ludzie, którzy swoimi wystąpieniami potrafią czasem tak "błysnąć", że szkoda gadać... Trochę poparcia ok rodzina znajomi ale skąd tyle??? Chyba że na zasadzie że Ci są sławni ze swojej głupoty i skoro innych nazwisk wyborcy nie kojarzą to wybiorą te sławne z głupoty. Chyba, że ktoś może mi to jakoś inaczej racjonalnie wytłumaczyć?
Ja oprócz głosu oddanego na partię która ma zbliżone moim poglądy jeszcze stawiam krzyżyk na człowieka który ma mnie sobą reprezentować, oddaję głos świadomie.

_________________
http://www.cwaniacy.com.pl/<=Wejdź i dowiedz się jak możesz regularnie zarabiać na promocjach bankowych


Ostatnio edytowano 28 paź 2015, o 15:58 przez Jankoś, łącznie edytowano 1 raz



28 paź 2015, o 12:22
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2015, o 21:03
Posty: 830
Lokalizacja: Białystok
Płeć: mężczyzna
Moto: under construction
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Co do reprezentowania mnie swoją osobą o którym mówi Jankoś, to ja nie znalazłem takiego kandydata. PO, które wcześniej popierałem straciło mój głos, natomiast PiS może i by go dostał gdyby pozbyć się tych "niestabilnych umysłowo" z szeregów partii. Mimo dobrych chęci Kukiza wydaje mi się że nie mają odpowiednich kompetencji aby oddać im władzę, chociaż dobrze że są w sejmie, może się rozwiną w dobrym kierunku... Lewacy nie weszli do sejmu z Nowacką na czele - i bardzo dobrze, Gratuluję Rodakom :spoko:

Mimo gorzkich słów Słonia przyznam się, że byłem w grupie tych śmierdzących leni, którym nie chciało się pofatygować do urny.

_________________
Imperare sibi maximum imperium est


28 paź 2015, o 14:58
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 09:07
Posty: 142
Płeć: mężczyzna
Moto: Z1000 2011
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Słoniu napisał(a):
jazdas napisał(a):
moim zdaniem, nie powinno być tak ze 38%~ uprawnionych do głosowania ludzi potrafi wskazać na partie która otrzymuje w parlamencie ponad 50% mandatów...

Gdzie tu jakakolwiek logika i odniesienie do demokracji.. skoro 38% głosów to niech mają tyle mandatów w rządzie, skoro nie dostali ponad połowy zaufania polaków, to z jakiej paki mają większość w sejmie... :killer:

A kto zabrania głosować tej reszcie społeczeństwa, której nie chciało się ruszyć śmierdzącej dupy z domu?

Agi napisał(a):
Wybory sfałszowano ... albo po prostu ludzie są tak głupi, że szkoda gadać :]

Ja myślę, że wspomniani głupi ludzie w ogóle nie poszli do urn.


ja nie wspominam o nich wogole, cały czas piszę o procencie ludzi ktorzy poszli do wyborów, co mnie interesuje reszta? Na nich nie zwracam uwagi ponieważ wogole nie zainteresowali się wyborami.


28 paź 2015, o 16:24
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2013, o 00:50
Posty: 1975
Lokalizacja: SM
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S'99
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Dmnick napisał(a):
Nic takiego nie napisałem ;). Jedynie chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak ludzie głosują, bo rozumiem, że wybór był przemyślany i podparty argumentami. Ja mogę z każdego głosu się wytłumaczyć i uzasadnić swój wybór.


Głosowałem na PO, bo na ich liście był jedyny kandydat z mojego miasta, jedyny którego poznałem osobiście, miałem okazje porozmawiać z nim, wymienić się poglądami oraz był to jedyny człowiek pośród masy nazwisk których nigdy na oczy nie widziałem, który wiem że coś już udało mu się osiągnąć co sprawiło że moje miasto jest lepszym miejscem. Pasuje Ci taki argument ?

Natomiast zgadzam się w 100% ze Słoniem, dodałbym że te leniwe dupy nie mają prawa przez najbliższe 4 lata narzekać na to jak jest, czy jak się żyje w Polsce.

_________________
CBR 125R '07-->SV650S '06-->DR350S '91-->RM125 '95-->SV650S '99


28 paź 2015, o 18:12
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2015, o 17:17
Posty: 867
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: Kawasaki ZX-6R
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Pasuje. Oczekiwałem jedynie logicznego uzasadnienia ;)

_________________
Motocyklista to stan umysłu.

Moja [s]SV'ka[/s] Ninja

Obrazek


28 paź 2015, o 19:28
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 5 maja 2015, o 10:16
Posty: 46
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2000
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Jankoś napisał(a):
Na wschodzie z ramienia PO w woj lubelskim mandat dostała Mucha a w lubuskiem Niesiołowski. O ile jestem w stanie jakoś zrozumieć ludzi popierających program PO i głosujących na tę partię to za chol*** nie pojmę czemu tyle głosów dostają tacy ludzie, którzy swoimi wystąpieniami potrafią czasem tak "błysnąć", że szkoda gadać...


Dlatego, że mamy system wyborczy jaki mamy. Niesioł dostałby mniej głosów a i tak by wszedł.


28 paź 2015, o 21:15
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 5 maja 2015, o 10:16
Posty: 46
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2000
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Agi napisał(a):
Wybory sfałszowano ... albo po prostu ludzie są tak głupi, że szkoda gadać :]


możesz rozwinąć?


28 paź 2015, o 21:19
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2015, o 06:23
Posty: 637
Lokalizacja: mapenzi
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s K7 we wiśni
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Jarek zaskarży...znaczy udowodni, że sfałszowali. Będą ponowne...
:)

wymęczone z fona....


28 paź 2015, o 21:29
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 5 maja 2015, o 10:16
Posty: 46
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2000
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Jarek zaskarży, że wygrał? :) hehehe pewnie tak bardzo nastawił się na przegraną, że do dzisiaj nie może uwierzyć.


28 paź 2015, o 21:37
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2010, o 16:50
Posty: 1170
Lokalizacja: Łowicz
Płeć: kobieta
Moto: GS500f'04, SV650 SK5
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
theLord napisał(a):
Agi napisał(a):
Wybory sfałszowano ... albo po prostu ludzie są tak głupi, że szkoda gadać :]


możesz rozwinąć?

To tylko taki mój luźny wniosek, może trochę przesadzony, ale baardzo chciałam to napisać.
Wystarczy spojrzeć na powyższe wyniki ankiety i posłuchać 'głosu ludu', jak to ludzie narzekają na tych głównych polityków. Szczerze powiem, że spodziewałam się innych wyników, sprawdziło się tylko to, że Platforma tak jakby przegrała. Jednak miałam nadzieję, że i PIS 'odpadnie'.
No ale cóż, pozostaje nam tylko zaakceptować te wyniki i patrzeć jak się PIS pogrąża, bo sprawując władzę samodzielnie nie będą mieli na kogo zrzucić, że coś nie przeszło przez głosowanie.

_________________
Non quo sed quo modo :mylove:


29 paź 2015, o 10:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:47
Posty: 2660
Lokalizacja: Bjaczystok
Płeć: kobieta
Moto: Trufel 675
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Skąd głosy na PO? Proste, na przykładzie moich rodziców - byle nie PIS :) Teraz nie głosuje się, żeby ktoś wygrał, tylko żeby inny przegrał. Ja mając przed nosem listę kandydatów nie znałam ani jednego nazwiska, które byłoby mi znajome (jak mam zaufać kandydatowi, jeśli na promującej go ulotce podany jest życiorys jego i całej rodziny i ani słowa o tym, jaki ma plan na nasz kraj?!). Tak czy siak zasadę miałam prostą - oddać głos przeciw systemowi bo mam już dość PO, PIS i tych wszystkich starych kłamliwych mord.

Osobiście jestem na bakier z polityką i :rzyg: słuchając ich obietnic. Nie rozumiem jednego - jak można mieć w partii taki ewenement o nazwisku Szydło, który na pytanie o wstąpienie Polski do UE po burzy "mózgu" odpowiada "tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąty drugi lub CZECI" (co to w ogóle za cyfra.....). Debaty tej pani vs obecna premier nawet nie oglądałam ale ponoć nic nie straciłam bo poziom obu Pań był na poziomie odpowiedzi na powyższe pytanie. Dlatego JAK w tym kraju ma być lepiej, skoro chcą nim władać takie osoby?

_________________
Suzuki SV 650s 2006 -> Honda VTR 1000 SP1 2001 -> Triumph Street Triple 675 2012


29 paź 2015, o 13:19
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:59
Posty: 3102
Lokalizacja: Warta, łódzkie
Płeć: mężczyzna
Moto: różne
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Montana napisał(a):
"tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąty drugi lub CZECI" (co to w ogóle za cyfra.....).


Może to mniej więcej coś w stylu Bjaczystok-u :hmm: (co to w ogóle za miasto.....).


;)


29 paź 2015, o 14:34
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 12:42
Posty: 3213
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650 SS
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Słucha ktoś radia Maryja? Szczerze polecam. To daje bardzo dobry obraz rzeczywistości równoległej o której nic nie wiemy. Czytamy sobie forum, obracamy się w środowicku na ogół młodych chcących coś zrobić ze swoim życiem, a tuż obok cała rzesza wyborców o których istnieniu nie mamy pojęcia.

_________________
Najlepszą metodą tunningu jest obniżenie masy. Masy motocyklisty.


29 paź 2015, o 14:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL