Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 25 kwi 2024, o 13:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Sondaż powyborczy SVForum 

Na kogo głosowałeś w wyborach parlamentarnych?
1.PiS 7%  7%  [ 4 ]
2. PO 7%  7%  [ 4 ]
3. Partia Razem 7%  7%  [ 4 ]
4. KORWiN 28%  28%  [ 16 ]
5. PSL 0%  0%  [ 0 ]
6. Zjednoczona Lewica 0%  0%  [ 0 ]
7. Kukiz 18%  18%  [ 10 ]
8. Nowoczesna 12%  12%  [ 7 ]
9. Stonoga 2%  2%  [ 1 ]
10. Inna partia 2%  2%  [ 1 ]
11. Nie głosowałam/em 18%  18%  [ 10 ]
Liczba głosów : 57

Sondaż powyborczy SVForum 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2015, o 06:23
Posty: 637
Lokalizacja: mapenzi
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s K7 we wiśni
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Radio to jest bardzo fajne...zafascynowała mnie dyskusja ojca redaktora z ojcem ojcem na temat współżycia i oddawania siebie.
To ja tyle lat nie wiedziałem co i dlaczego i jak , po co to wszystko....

wymęczone z fona....


29 paź 2015, o 15:10
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2015, o 18:08
Posty: 461
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S K4
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
koroviov napisał(a):
Słucha ktoś radia Maryja? Szczerze polecam. To daje bardzo dobry obraz rzeczywistości równoległej o której nic nie wiemy. Czytamy sobie forum, obracamy się w środowicku na ogół młodych chcących coś zrobić ze swoim życiem, a tuż obok cała rzesza wyborców o których istnieniu nie mamy pojęcia.


Nie wiem czy piszesz to sarkastycznie, ale tak jest.

Jako że pracuję dla kablówki i jestem codziennie w wielu domach. Wysłuchuje wielu żali różnych środowisk. I tak jak piszesz dobrze jest mieć świadomość istnienia ludzi o różnych poglądach.

_________________
Dawniej Pierwsze kilometry.


29 paź 2015, o 17:10
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2012, o 11:15
Posty: 805
Lokalizacja: BIA
Płeć: mężczyzna
Moto: <SV650N>
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
...na tv trwam (czy jak to tam się nazywa) też niezła rzeczywistość jest... miałem okazje kilka razy posłuchać/oglądać to odniosłem wrażenie jakby "tamten świat" żył w jakiejś dziwnej konspiracji, chcącej obalić złego "króla", który niszy nie tylko Polskę ale i Planete Ziemia...

P.S. ja podobnie jak prawie połowa Polaków olałem wybory... baa wybory...jakie wybory nie było kogo wybierać nawet, ale w przeciwieństwie do niektórych nie narzekam na władze rządzącą... wychodzę z założenia, że każdy jest kowalem swego losu i za sukcesy czy niepowodzenia swoje można obwiniać tylko siebie... dla przeciętnego człowieka tak naprawdę to jest małe znaczenie kto jest takim albo innym ministrem/premierem/biskupem czy tam prezydentem.

_________________
...najlepsze co można robić w ubraniach? szybko zaraża i wciąga ? ...


29 paź 2015, o 18:06
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2012, o 00:41
Posty: 2924
Lokalizacja: Bezrzecze/Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: Bawaria...
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
kristofch napisał(a):
Wychodzę z założenia, że każdy jest kowalem swego losu i za sukcesy czy niepowodzenia swoje można obwiniać tylko siebie... dla przeciętnego człowieka tak naprawdę to jest małe znaczenie kto jest takim albo innym ministrem/premierem/biskupem czy tam prezydentem.

Porównaj prawo w Polsce i innych krajach UE. Szczególnie to dotyczące właśnie tego szarego obywatela. Spróbuj u nas założyć, zamknąć firmę..., spróbuj się wybudować, czy nawet altanę postawić.
Na prawo ma wpływ właśnie tych 460 wybrańców narodu, których lepiej znać, zanim odda się na któregoś głos.
Przed wyborami moja mama stwierdziła, a na kogo ona ma głosować, skoro nikogo nie zna? Zapytałem, czy poświęciła chociaż 5 minut na poszukanie informacji na temat komitetów wyborczych i ich kandydatów? Oczywiście nie zrobiła tego. Ludzie w tym kraju są leniwi/wygodni, a może nawet ogłupieni telewizyjną, prasową i internetową (tą tzw. mainstream'ową) sieczką informacyjną. Ja nie oczekuje, że Pan/Pani X, czy Y zapuka do moich drzwi, zeby przedstawić swój program, dla tego sam szukam informacji na ich temat i staram się wybierać świadomie spośród tego co mi zaserwowano w karcie do głosowania...

_________________
www.poomoc.pl


29 paź 2015, o 18:36
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2012, o 11:15
Posty: 805
Lokalizacja: BIA
Płeć: mężczyzna
Moto: <SV650N>
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Arek1 napisał(a):
Porównaj prawo w Polsce i innych krajach UE. Szczególnie to dotyczące właśnie tego szarego obywatela. Spróbuj u nas założyć, zamknąć firmę..., spróbuj się wybudować, czy nawet altanę postawić.


wszystko to zrobiłem i uwierz mi da się, łatwo nie jest ale da się!!! zdaje sobie z tego sprawę że jak nasikam do morza to poziom wody się podniesie itd. :)
masz racje że trochę wysiłku, poszukania informacji i można jakiegoś tam wyboru dokonać i czuć że dodało się tą kropelkę do oceanu :) ja nie widziałem sensu...

_________________
...najlepsze co można robić w ubraniach? szybko zaraża i wciąga ? ...


29 paź 2015, o 19:07
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2012, o 18:51
Posty: 1279
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie (okolice)
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S K3
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
kristofch napisał(a):
wszystko to zrobiłem i uwierz mi da się, łatwo nie jest ale da się!!! zdaje sobie z tego sprawę że jak nasikam do morza to poziom wody się podniesie itd. :)
masz racje że trochę wysiłku, poszukania informacji i można jakiegoś tam wyboru dokonać i czuć że dodało się tą kropelkę do oceanu :) ja nie widziałem sensu...


Prawie 50% Polaków niestety nie widzi sensu, przez co jest jak jest... cytując pewnego polityka "ch**, du** i kamieni kupa".
Polityka, który idealnie odpowiadał będzie waszemu światopoglądowi prawdopodobnie nigdy się nie doczekacie bo sami musielibyście kandydować i postawić krzyżyk na siebie :P Trzeba czasem ruszyć tyłek i iść oddać głos świadomie. Nie wybierając na zasadzie mniejsze zło a kogoś kto zwyczajnie ma zbliżone poglądy do was. Inaczej lepiej w tym kraju nigdy nie będzie. Nawet jeśli Ci co nie oddadzą głosu nie będą narzekać to i tak będziecie musieli żyć w tym kraju, Wy, Wasze dzieci i wnuki (o ile z niego nie wyjedziecie bo będzie nie do życia). Do śmierci chcecie mieć pod górkę, kopać się z koniem próbując coś załatwić w gąszczu bzdurnych przepisów?
"1 głos nic nie zmieni" pomyślało około 15 mln Polaków uprawnionych do głosowania... :mur:

_________________
http://www.cwaniacy.com.pl/<=Wejdź i dowiedz się jak możesz regularnie zarabiać na promocjach bankowych


29 paź 2015, o 19:36
Zobacz profil WWW
motocyklista

Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 09:07
Posty: 142
Płeć: mężczyzna
Moto: Z1000 2011
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
kristofch napisał(a):
...na tv trwam (czy jak to tam się nazywa) też niezła rzeczywistość jest... miałem okazje kilka razy posłuchać/oglądać to odniosłem wrażenie jakby "tamten świat" żył w jakiejś dziwnej konspiracji, chcącej obalić złego "króla", który niszy nie tylko Polskę ale i Planete Ziemia...

P.S. ja podobnie jak prawie połowa Polaków olałem wybory... baa wybory...jakie wybory nie było kogo wybierać nawet, ale w przeciwieństwie do niektórych nie narzekam na władze rządzącą... wychodzę z założenia, że każdy jest kowalem swego losu i za sukcesy czy niepowodzenia swoje można obwiniać tylko siebie... dla przeciętnego człowieka tak naprawdę to jest małe znaczenie kto jest takim albo innym ministrem/premierem/biskupem czy tam prezydentem.



Powiem Ci że coś w tym jest co piszesz, a nawet bardzo dużo. Pewnie się tutaj narażę kilkunastu osobom, ale mnie wydaje się, że najbardziej na władze narzekają Ci którym nic w życiu nie wyszło, oni zwykli narzekać nie tylko na władze ale i na państwo, system, dziurawe drogi, i jak to nie biednieją przez to że politycy zamiast 2500zl zarabiają 10 000zl...

Życie nauczyło mnie tego, że jak sie siedzi na dupie i narzeka to nigdy daleko się nie zajdzie. Trzeba czasem zaryzykować dać coś od siebie.


29 paź 2015, o 21:14
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2012, o 00:41
Posty: 2924
Lokalizacja: Bezrzecze/Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: Bawaria...
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum


:)

_________________
www.poomoc.pl


29 paź 2015, o 21:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2012, o 11:15
Posty: 805
Lokalizacja: BIA
Płeć: mężczyzna
Moto: <SV650N>
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
...reasumując... po 4 latach ocenimy PIS i porównany z rządami PO ... zobaczymy jak wykaże się KUKIZ, czy KORWIN przetrwa (dożyje)... co będzie z lewica...narazie to tam sratu tatu, niektórzy ubolewają ze Jarek zciemięży Polske... kurde zobaczymy...jedno było pewne zmiana musiała nastąpić...i tak się stało teraz mają czas pokazać...

P.S. zakaz jazdy motocyklem chyba nie nastąpi ? najwyżej różaniec na szyje trzeba będzie nakładać (przepraszam jak kogoś uraziłem) :)

_________________
...najlepsze co można robić w ubraniach? szybko zaraża i wciąga ? ...


30 paź 2015, o 11:55
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 09:07
Posty: 142
Płeć: mężczyzna
Moto: Z1000 2011
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
tak, a za 4 lata znów powiemy, że potrzeba zmian i będziemy czekać co pokarzą następni, i tak cały czas.

Może i głosowałbym na PIS ale jak widze Jarka i to z jaką łaską przemawia do nas to mam dość.

Jedno co wkur... mnie najbardziej to to, jak w polityce przytacza się wiare koscioła katolickiego. Nie mogę do cholery tego zrozumieć co ma jedno do drugiego.


30 paź 2015, o 12:11
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2015, o 17:17
Posty: 867
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: Kawasaki ZX-6R
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
http://www.czypisnaprawiljuzpolske.pl/

_________________
Motocyklista to stan umysłu.

Moja [s]SV'ka[/s] Ninja

Obrazek


30 paź 2015, o 12:14
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 09:07
Posty: 142
Płeć: mężczyzna
Moto: Z1000 2011
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
:D


30 paź 2015, o 12:23
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2012, o 11:15
Posty: 805
Lokalizacja: BIA
Płeć: mężczyzna
Moto: <SV650N>
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
:) dobre ...nie ma co dramatyzować, lepiej posadzić dupe na moto ...dziś ładna pogoda :)

_________________
...najlepsze co można robić w ubraniach? szybko zaraża i wciąga ? ...


30 paź 2015, o 12:37
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 12:42
Posty: 3213
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650 SS
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Nie będę się odnosił do wszystkich wypowiedzi. W skrócie.
1. Sarkazmu z mojej strony nie było.
2. Nie wiesz na kogo głosować, nie znasz kandydatów? Zapoznaj się z programem i głosuj na program czyli idee, czyli partię.
3. Każdy jest kowalem własnego losu? Powiedz to Berliozowi, któremu tramwaj uciął głowę. I chcę zobaczyć jak sobie będziesz radził w wypadku wojny. Tez na pewno sobie poradzisz. Nawet za okupacji byli ludzie którzy sobie radzili. Nawet w obozach.
4. Nie mieszjmy kościoła z polityką? Przeciwnie. Uważam, ze kościół ma obowiązek wypowiadać się w sprawach społecznych czy światopoglądowych. Nie mieszjmy wiary w polityką. Tak. Ale kościół to nie wiara. Tylko współnota. (w sumie dawno tam nie byłem. Nie czuję więzi)

_________________
Najlepszą metodą tunningu jest obniżenie masy. Masy motocyklisty.


30 paź 2015, o 12:48
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2015, o 06:23
Posty: 637
Lokalizacja: mapenzi
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s K7 we wiśni
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Że cztery lata mają na rządzenie ? Optymiści :)
Rok, góra dwa....za dużo sprzeczności obiecali....

wymęczone z fona....


30 paź 2015, o 12:49
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 22 maja 2011, o 20:56
Posty: 135
Płeć: mężczyzna
Moto: SV1000S
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
https://youtu.be/283jE1A6CvY


30 paź 2015, o 22:11
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 9 wrz 2015, o 11:07
Posty: 373
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2000
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Uj, widziałem to tuż po wyborach. Stonoga zły jak ch.j!

_________________
Wojtek Z.


31 paź 2015, o 02:22
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
:hmm:
A ten, noooo. Gdy będe jechał na wakacje i zapodam koszulkę z Kukizem to nikt mi przez ryja łańcuchem nie przeciągnie? Nie mam bynajmniej na myśli Korwinowców :spoko:
Ja na niego głosowałem i w du.... miałem trąbienie że ta jego banda nie nadaje się do sprawowania władzy. Bo to nie mają doświadczenia i takie tam.
A inni mają doświadczenie i odpowiednich ludzi?
:hahaha:
Wykazują się wprost zajebiście :spoko: Czasami wprawdzie zastanawiam się czy większość z nich chodziła do jakiejkolwiek szkoły, no ale to już inny problem.
PO dostało w dupe? A no dostało i jak babcie kocham uważam że jak najserdeczniej na to zasłużyli.
I pomyśleć że kiedyś dałem na nich swój głos :mur: Nikt nigdy mnie tak w ch..... nie zrobił jak PO.
I wprawdzie przyznaję że serdecznie nie lubię Jarka to smutno mi że powiedzał: Nie kopać leżącego, nawet jeżeli upadł ze swojej winy. Tego po nim nie spodziewałem się w sumie :) Pewno do jakiej wieczorówki chodził jako wolny słuchacz :hmm:
Eeee, ja to chętnie pokopałbym niektórych leżących. Kopałbym z rozmysłem żeby jak najbardziej bolało.
Tak bym skopał żeby już więcej nie wstali.

Ale życie niejebajka i tak jak to zostało napisane już. Jest równoległa rzeczywistość z której nie zdajemy sobie sprawy. Myślimy że coś się zmieniło?
G..... się zmieniło. Star Trek następne pokolenie ja na to mówię. Tak jak na moim dawnym osiedlu kupę lat temu. Pijaki wyzdychają? A no wyzdychają tyle że zanim to uczynili to spłodzili masę następców. Jeszcze większych pasożytów niż samymi byli.
Myślicie że oni cokolwiek próbowali zrobić?
Chyba tylko lepiej rozglądać się co można zaje.....
Jakiś czas temu tutaj w UK miałem taki przykład który uświadomił mi tą równległą rzeczywistość.
Para młodych ludzi dopiero co po ślubie, małe dziecko.
Normalka znaczy.
No wiec spotykam ich przypadkiem a oni chwalą się krzyżem. No spoko sobie myślę, każdemu wolno chociaż to nie moja bajka. ( wskrajnych przypadakch potrafię wręcz okazać swoją wrogość)
No wiec następuje demostracja krzyża. Miał tak na moje oko z 50 cm długości, spory dosyć.
Tylko to co usłyszałem o mało mnie nie powaliło:
Noo, w końcu mamy normalny krzyż do zawieszenia w domu.
----nieśmiało dadaję że widziałem u nich już krzyż na scianie (byłem po prostu)
No tak, ale modlić się do takiego małego???? Bez sensu!
............
i co ja ku..... mam dalej napisać?
Następnym razem nawet jak Kukizowcy z Krwinowcami ustanowią pakt. Zmartwychstanie Lepper i zawoła resztę.
To i tak k..... nie wygramy. Nawet jeżeli wszystcy do wyborów pójdziemy.
Bo z prawdziwą rzeczywistością nie wygramy. To my jesteśmy mniejsześcią której równoległa rzeczywistość nawet nie widzi.

ed. ale jak to ktoś kiedyś powiedział: Jesteś zwyciężcą tak długo jak długo walczysz.
Być może pora żeby zabrac się za to jakoś sensowniej niż jedynie oddanie głosu w wyborach.

jazdas napisał(a):
kristofch napisał(a):
...na tv trwam (czy jak to tam się nazywa) też niezła rzeczywistość jest... miałem okazje kilka razy posłuchać/oglądać to odniosłem wrażenie jakby "tamten świat" żył w jakiejś dziwnej konspiracji, chcącej obalić złego "króla", który niszy nie tylko Polskę ale i Planete Ziemia...

P.S. ja podobnie jak prawie połowa Polaków olałem wybory... baa wybory...jakie wybory nie było kogo wybierać nawet, ale w przeciwieństwie do niektórych nie narzekam na władze rządzącą... wychodzę z założenia, że każdy jest kowalem swego losu i za sukcesy czy niepowodzenia swoje można obwiniać tylko siebie... dla przeciętnego człowieka tak naprawdę to jest małe znaczenie kto jest takim albo innym ministrem/premierem/biskupem czy tam prezydentem.



Powiem Ci że coś w tym jest co piszesz, a nawet bardzo dużo. Pewnie się tutaj narażę kilkunastu osobom, ale mnie wydaje się, że najbardziej na władze narzekają Ci którym nic w życiu nie wyszło, oni zwykli narzekać nie tylko na władze ale i na państwo, system, dziurawe drogi, i jak to nie biednieją przez to że politycy zamiast 2500zl zarabiają 10 000zl...

Życie nauczyło mnie tego, że jak sie siedzi na dupie i narzeka to nigdy daleko się nie zajdzie. Trzeba czasem zaryzykować dać coś od siebie.


Pozwólcie że trochę wdam się w polemikę z wami...
Ja czasami narzekam.
Wiecie dlaczego?
Bo w zasadzie zgadzam się tobą jazdasie :)
Tylko że tak. Kiedyś tam ostro parłem do przodu. Firma fotograficzna, własny sklep z komputerami. Szło całkiem OK. Stać nas było na ośmiokotłowy samochód, kupić mieszkanie.
Czasami trzeba coś tam przemilczeć, ale trudno. W pl inaczej się nie da bo nawet skarbówka uzna że jesteś frajerem jeżeli chcesz zbyt uczciwie.
Wszystko było super aż do czasu gdy obrobili nam do zera firmę. Rozwalili w nocy ścianę, ogołocili firmę ze sprzętów klientowskich które miałem na stanie. Ogołocili z podzespołów komputerowych które były na krechę. Ale tylko dlatego że wygraliśmy przetarg na skomputeryzowanie szkół w całej gminie.
W jednej chwili kilka lat ciężkiej, cholernie ciężkiej pracy poszło w pi........
Policja nie wykryła sprawcy. Ubezpieczalnia nie zapłaciła bo wygrzebali jakiś przepis że nie byli poinformowani o słabości konstrukcji budynku która to słabość umożliwiła rozwalenie ściany złodziejom.
A polskie rozumienie problemu pt: >>> nie podpierdalaj !
Uniemożliwiła komukolwiek zareagowanie choćby telefonem.
Czaisz? Kolesie kuli w środku nocy w centrum 100 tys. miasta ścianę i dosłownie nikt tego nie słyszał.
Nikt!
W jednej chwili tracisz wszystko. Dom, samochód, oszczędności. I poza tym masz masę długów do spłacenia.
Ponad 30 tys euro które odrobiłem przez dwa lata w niemczech przeznaczyłem na to.
Myślisz więc że nie mam powodów twierdzic że to nie ma znaczenia kto rządzi?
Ależ ma. Bo można tak rządzić żeby prawo za mordę zmuszało choćby policję do właściwego działania.
------
gdy wyjeżdżałem z polski miałem w kieszeni dwie paczki fajek. Augustowskie i bilet w jedną stronę.
Niestety opakowań nie zachowałem. Ale mam do dzisiaj buty, z dziurawą podeszwą które wtedy miałem na nogach. Tak więc proszę nie miec do mnie urazy że chętnie kogoś bym skopał. Jak również proszę nie liczyć na moja wyrozumiałość w stosunku do tych którzy nazwali potem takich jak ja zdrajcami.
Jeżeli zaś jazdasie stwierdzisz że mi się nie udało, to też mi sie narazisz.
Ja jeszcze jestem w boju, tak więc wygrywam. Można mnie tylko zabić, ale to jest zupełnie coś innego niż pokonać.

(chyba mi się przypomniało prawie kto to powiedział. Nie pamiętam jego nazwiska niestety. To był niemiecki żołnierz. Wiem, wiem. Niemcy nie mają dobrych notowań.
Dokładnie to był czołgista. Rozpier.... masę rosyjskich a potem alianckich czołgów. Zginął tóż przed końcem wojny. Wiedział że jest na straconej pozycji, że niemcy nie dadzą rady. Ale do samego końca był w boju.
Jego czołg w końcu nie miał paliwa ale on i jego załoga zrobil z niego bunkier i ręcznie kręcili wieżą tak długo jak sie dało. Śmiem twierdzić że był prawdziwie bohaterskim żołnierzem i nie ma dla mnie znaczenia czy był po dobrej stronie)

ed. tak se z rana jeszcze będę marudzić.
Myślicie że pis za rok czy dwa padnie bo sprzeczne obiecanki były, że nie będzie na kogo zwalić w sejmie?
:)
Nie ma takiej opcji zwyczajnie.
Cała para pójdzie w ponowne ustawianie tablic z reklama ojca dyrektora że nie będzie szło przejechać przez kraj żeby nie widzieć cały czas jakiej.
Będa ulgi na dzieci to pewne. Tak jak kiedyś już było. Wszelkiego rodzaju mopsy pomogą każdemu tylko nie temu któremu nie udało się. Taki ktoś to będzie >> a paszoł ty won!! Możesz samochód sprzedać np. skoro nie masz kasy na chleb bo my tu mamy bardziej potrzebujących.
Będą ulgi budowlane i podatkowe. Dzięki nim powstana tysiące dobudówek do świętych miejsc. W końcu ulgi dla tych prawdziwych i najwartościowszych ludzi muszą być.
Zmieni się system szkolnictwa żeby takich bzdur nie uczyli jak teraz.
Tak więc pole do popisu będzie spore, spokojna głowa.
I obietnice będa realizowane w ramach tego co jest najważniejsze dla prawdziwych polaków.
Jeżeli cos pójdzie nie tak to będzie wina tych zagubionych, niezgodnych, niedostosowanych.
I trzeba będzie pamiętac o tym żeby dokładnie przeanalizować pojęcie >prawdziwy polak< zanim otworzy się gębę.
Już były kiedyś popisy i będzie powtórka z rozrywki. To że teraz gadają nieco inaczej nie oznacza że w środku ulegli jakiejś zmianie. Że ich olśniło.
Myślicie że przejmą się milionami już które wyjechały? Będzie tak jak za PO, najpierw wykożystają to jako argument że ktoś jest nieudolny a na koniec będzie wyglądac tak jak z ust premier padło: Zostawiamy następcom jednocyfrowe bezrobocie :) Nikt nawet słowem nie piśnie że coś nie trybi tak jak trzeba.
Zresztą, kto by tam emigracyjną plewą i miernotą ze zmywaków przejmował się.
Przecie to banda głupów i nieudaczników. A do uk dojechali tylko dlatego że kierowca miał GPSa z caritasu


1 lis 2015, o 21:40
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 09:07
Posty: 142
Płeć: mężczyzna
Moto: Z1000 2011
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Heh,

Miło sie czytało xD

A tak serio tylko krótko napisze, że pisząc "komuś nie wyszło" mam na myśli ludzi ktorzy siedzą przed TV i narzekają, a nie ludzi ktorzy tak jak ty dali od siebie bardzo dużo. Gdyby nie banda która Cie opier... żył byś sobie tutaj w PL i było by Cie stać na wszystko.

Coś na temat skarbówki wiem, pracuje w firmie handlowej, i widze też jak to wygląda od tej strony. Boje się tylko, że na to potrzeba kilkunastu lat, żeby jakoś to wyprowadzić, zmiana jednej partii na drugą nie wiele prawdopodobnie wniesie.


2 lis 2015, o 10:36
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2012, o 11:15
Posty: 805
Lokalizacja: BIA
Płeć: mężczyzna
Moto: <SV650N>
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
jazdas napisał(a):
... zmiana jednej partii na drugą nie wiele prawdopodobnie wniesie.
o to to... dokładnie święte słowa :)

_________________
...najlepsze co można robić w ubraniach? szybko zaraża i wciąga ? ...


2 lis 2015, o 13:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL