Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 18:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Sondaż powyborczy SVForum 

Na kogo głosowałeś w wyborach parlamentarnych?
1.PiS 7%  7%  [ 4 ]
2. PO 7%  7%  [ 4 ]
3. Partia Razem 7%  7%  [ 4 ]
4. KORWiN 28%  28%  [ 16 ]
5. PSL 0%  0%  [ 0 ]
6. Zjednoczona Lewica 0%  0%  [ 0 ]
7. Kukiz 18%  18%  [ 10 ]
8. Nowoczesna 12%  12%  [ 7 ]
9. Stonoga 2%  2%  [ 1 ]
10. Inna partia 2%  2%  [ 1 ]
11. Nie głosowałam/em 18%  18%  [ 10 ]
Liczba głosów : 57

Sondaż powyborczy SVForum 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
jazdas napisał(a):

Coś na temat skarbówki wiem, pracuje w firmie handlowej, i widze też jak to wygląda od tej strony. Boje się tylko, że na to potrzeba kilkunastu lat, żeby jakoś to wyprowadzić, zmiana jednej partii na drugą nie wiele prawdopodobnie wniesie.



Wiesz co jazdas. Gdy na początku lat 90-tych zeszłego wieku zaczęło być widać jakieś szanse, że coś z tego życia można mieć. To z prawdziwą zgrozą mówiłem tak sam. Że trzeba kilkunastu lat.
Minęło 25 i nic się nie zmieniło. Obawiam się że za ten czas kilkunastu lat też niewiele się zmieni.
W sumie to będzie już jakieś prawie 50 lat wyczekiwania na zmiany.
Wiesz dlaczego? Teraz ja się mogę narazić.
Dlatego że to co się dzieje jest częścią polaków. Taka ich najważniejsza kość :obity:
Polacy za ch..... nie trybią tego że komuś w życie nie wolno sie wpier.......
Tak pis jak i po to okazuje się banda wizjonerów pośród których jest spory odsetek destability na mózg.
I jedni i drudzy uważają że reszta coś jest im winna. Jedni wypruć gotowi żyły rodakom w imię należnego miejsca na świecie i jakichś chorych omamów że z nas jakas tam potęga może być. A drudzy to samo są gotowi zrobić w imię historii i prostowania moskalom ich światopoglądu. I nawet jak już się dolatają w końcu to i tak następni w szeregu będą startować na nowo. Nie chcę się wymądrzać ale gdy nasz były tragicznie zmarły prezydent kiedyś fruwał do Gruzji że to niby jakieś wspólne i wielce ważne sprawy nas łączą to pisałem (gdzieś na forum tylko nie pomne jakim) że może być tak że w końcu wk.... kolegę prezydenta ze wschodu i jak mu zaj... z jakiej bazuki to tylko dymiąca dziura w ziemi zostanie.
Mam jakieś deja vu gdy czasami teraz czytam jakieś rewelacje :hmm:

I jedni i drudzy traktują resztę całkowicie przedmiotowo. Jak się z nimi nie zgadzasz to jestes beeeeee.
Wszelkie pierd..... jakie się z ich ust dobywa ma na celu tylko jedno: dowartościować się samemu.
W zasadzie jedni i drudzy gdy otwierają gębę to tylko i wyłącznie żeby skłamać.
Pycha u jednych i u drugich jest wprost bezgraniczna a poczucie wstydu na poziomie zerowym.
Natomiast to co ty czy ja mam zrobić to doskonale wiedzą. Tylko taka różnica miedzy nimi że jedni gotowi powrócic do stosów i zanim skonasz w płomieniach to gotowi wyrwać ci oczy.
Drudzy sa bardziej do przodu bo powiedzą tylko : sorry stary, nic do ciebie nie mam ale business is business.
chociaż uwaga. Tacy do przodu a ile już razy widziałem, ba nawet na własne gały widziałem zajebiaszczy szyld:
Bussines Projekt ---cośtam-cośtam.
Mało się z motora nie zje...... gdy to zaoczyłem. Wisiało to na budzie ze szkieła i amelinium i zdaje sie że miało robić jako szklarnia do podejmowania bisiness manów :hahaha:
A przecie Business i Bussines to nie jest jedno i to samo. (ja rozumiem że ten szyldownik? Szyldziarz, a może szyldotwórca ? :obity: mógł się jeb.... albo raczej ten Gienek na drabinie co te literki zaczepiał. Ale zleceniodawca już chyba nie? Chociaż to nie mógł być Gienek, bo literki były zajebiaszo wielgachne i jakis dźwig z ekipą z mostostalu pewno je zaczepiał )
Ale w polsce moszna wszystko :obity:
.......
gdy to ew. przez przypadek przeczyta moja znajoma psycholog to wyśle ekipe z fartuchem po mnie :hahaha:
Tfuuuuu :mur:
mam na myśli oczywiście koleżankę psycholożkę. To tak na wszelki wypadek żeby każdy zrozumiał
:hahaha:

ed....
Problem Gienka nie daje mi spokoju :hmm: W żaden sposób nie mógł Giena się pier...... z literkami. Bo po pierwsze- zapewne przerabia rozmówki angielsko-polskie bo Zdzichu mu załatwił fuchę na zmywaku. A nawet jeżeli Zdzichu w ch.... zaleciał to Gienek już wrócił i tym bardziej nie mógł pomylić się.
No więc kto?

http://www.bsstarozreby.pl/karty/visa-bussines-debetowa

:hahaha:

Zrobiłem dobry uczynek, ulitowałem się przed chwilą i je..b..łem im maila niosąc promyczek oświecenia
:hahaha:


2 lis 2015, o 20:27
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 09:07
Posty: 142
Płeć: mężczyzna
Moto: Z1000 2011
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
po Twojej wypowiedzi przychodzi mi do głowy jeden żart:

- Co widzi kurczak który wchodzi do łazienki?


- Zakręcone Kurki :jupi:

Ty własnie jesteś dla mnie takim zakręconym kurakiem, chłopak co ty masz w głowie :hahaha:


2 lis 2015, o 22:13
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Sondaż powyborczy SVForum
Jak to co?
Baby, a reszta to ch.....
:hahaha:

ed:
w zasadzie dosyć sporo miejsca jeszcze mam na motocykle i szybowce. Jeżeli nie odwale kity bądź nie przerobię się na zdrapkę to zamierzam odpalić na nowo SZD 48 znany bardziej jako latająca śmierć :obity: bądź delikatniej Jantar.

Potrafi wspinac się bardzo wysoko jak na tej fali np.
Obrazek


2 lis 2015, o 22:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL