Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 03:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV? 
Autor Wiadomość
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2016, o 16:19
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: Suzuki SV650N K5
Post Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Jest tyle motocykli na rynku, chciałbym by każdy uchylił rąbka tajemnicy, dlaczego wybrał akurat SV :>
Wiąże się z tym jakaś historia, wspomnienia?


29 sty 2016, o 00:02
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2010, o 09:57
Posty: 1957
Płeć: mężczyzna
Moto: 2x 650s K9 ..... 675
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Piękny wygląd, piękny dzwięk, dla początkującego przeskok z 500 olbrzymi ;) Zakochałem się w SV kumpla gaźnikowej i taką miałem kupić. Ale przeglądając oferty zrozumiałem, że nie chcę starego trupa więc wyszło, że trafiła się K9 ;)

_________________
675


29 sty 2016, o 09:03
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2015, o 17:41
Posty: 157
Płeć: mężczyzna
Moto: sv 1000s
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Mnie oprócz wyglądu (za te pieniądze najlepiej wyglądający litr) namówiło jego przeznaczenie oraz charakterystyka pracy silnika. Lubię to, że w niskim i średnim zakresie obrotów moto jedzie i nie muszę go męczyć. Chętnie wybiorę się z nim na jakiś dłuższy wypad z plecaczkiem jak będzie okazja, a full sport ciężko by było. No i dla pasażera jest dosyć wygodny. Poza tym tradiła się dobra sztuka


29 sty 2016, o 09:35
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 14:08
Posty: 316
Lokalizacja: Glina
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2002
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
U mnie zadecydowała wygodna pozycja za kierownicą (mam 190cm wzrostu) i wygląd.


29 sty 2016, o 09:48
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 13:01
Posty: 1660
Płeć: mężczyzna
Moto: MT01
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
W 1999 roku kupowałem kolejny miesiecznik Świat Motocykli i we wrzesniowym numerze byla taka okladka i plakat w srodku. No i jak zobaczylem sv wiedzialem ze kiedys ja sobie kupie :D i tak tez zrobilem :D

ps. kiedys ŚM to byla super gazeta gdy tresci bylo wiecej niz zdjec,a teraz jest odwrotnie kupa fotek tresci zdawkowe. mialem cale roczniki od 97 roku do momentu gdy przyszla kompletna komercja, a to byl fajny klimat gdy ogloszenia z motocyklami byly praktycznie tylko w tej gazecie :D

Obrazek

_________________
Obrazek


29 sty 2016, o 10:28
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 4 wrz 2015, o 21:40
Posty: 48
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2008
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Wygoda, wygląd i ta petarda pod manetką;)


29 sty 2016, o 11:39
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2010, o 09:57
Posty: 1957
Płeć: mężczyzna
Moto: 2x 650s K9 ..... 675
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Danek tak trochę odbiegając od tematu, to wyobraź sobie, że moja była uczelnia (PWR Wroc) robiła kiedyś czystki na magazynach biblioteki i wystawiła całe stosy starych magazynów motocyklowych. Początkowo myślałem, że są tylko do przeglądania, ale jak się okazało można było je zabrać! Więc zabrałem ile zdołałem unieść :D ... nie wiem skąd oni to mieli? :)

_________________
675


29 sty 2016, o 11:59
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 13:01
Posty: 1660
Płeć: mężczyzna
Moto: MT01
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
OT : biblioteka jak to biblioteka- czasem prenumeruje coś i tak trzymają aż nie zżółknie :Da na polibudzie pewnie większość chłopa to i wzięli coś troche dla chłopa :D

_________________
Obrazek


29 sty 2016, o 12:26
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2016, o 16:19
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: Suzuki SV650N K5
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Ja za dzieciaka przyjechałem do rodzinki swoją crossowatą 50tką, gdzie był kuzyn ze swoją SV'ką :D
Zawsze się jarałem, jak to nie brzmi moja 50tka 4suw :D kuzyn odpalił SV.... wtedy już wiedziałem, że jak zrobie prawko, to będzie moje moto :>
Później pamiętam, jak wracaliśmy swoimi bzykami do domów i na prostej wystrzelił, zostawiiając wszystko za sobą:D


29 sty 2016, o 12:55
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Znaczy miałeś uraz że ma cie w d....
:hahaha:
Wyleczyłeś jak widzę.

Dread napisał(a):
Ale przeglądając oferty zrozumiałem, że nie chcę starego trupa więc wyszło, że trafiła się K9 ;)


Zapamiętam to sobie :baseball:

--- no ale co do kupna swojego trupa to mogę powiedzieć że było to z premedytacją.
Ponieważ najpierw próbowałem tu i tam, zawsze ładnie było w opowieściach a gdy przyszło co do czego to łańcuch nie tyle był wymieniony co umyty, opony z daleka Ok ale pastowane itd... itp...
Większość z was doskonale wie jak jest i dobry sprzęt musi coś kosztować.
Ponieważ w tamtym czasie trochę mocno księgowy siedział mi w kieszeni no to co zostało?
Brać może nie tyle trupa co pozornego trupa powodowanego :hmm: ogólną mizerią techniczną użytkownika.
No i taka SV znalazłem, z małym przebiegiem ale koleś który ostatni próbował nią jechać to trochę zaliczył glebę, trochę plastiki połamał, lusterka pourywał itp....
Cena była jak za złom no to pojechałem blaszakiem specjalnie do Londynu i wziąłem padło.
Generalnie było tego kilka kartonów i worków :hahaha:
Następnie całą zimę miałem zabawę którą lubię :obity: Zrobiłem wszystko na tip-top i zdaje się dnia pierwszego marca, kilka już lat temu pojechałem na przegląd który maszyna przeszła z bomby, jak zwykle zresztą do tej pory.
I od tego marca wiernie, nie powiem że służy, wiernie towarzyszy bez najmniejszego zacięcia gdzie bym nie jechał, jak długo i czy ciepło czy zimno, wsio ryba. Mam takie zaufanie do SV że nawet w najdalsze trasy nie brałem żadnych narzędzi ze sobą.
Moja Suza przetrwała nawet naukę jazdy gdy Karolina wyraziła chęć opanowania tej sztuki.
Fakt że wajha od biegów piździec i trochę się urwało lusterko oraz wygięła klama od hebla :obity:
Ale gorzej miała się moja babka która widząc intruktarz dwóch lekko cykniętych gości. Znaczy mnie i wujasa którzy na raz jej tłumaczyli co ma zrobić. Krzyczała:
Ooooojezusmaria, czy wy zdurnieli? Co ona wam biedna zrobiła że wy ją na to szataństwo wsadzili??
Zabije się ;( dziewczyna, tyle bedzie.
Potem mała ruszyła, dosyć żwawo.
A wujas: no patrz!!! Poszła jak raaaakietaaaa :spoko:
Wróciła też lekko za szybko jak na wielkość podwórka. Skończyło się wspomnianymi obrażeniami SV plus trochę zdartymi kolanami i lekkim szokiem małej po kolizji z siewnikiem :hahaha:
Babka znowu swoje lamenty i znowu kontra:
No przecie jeszcze żyje :obity: o-co chodzi? Przecie jak nie pier....... to się nie nauczy
:hahaha: Do wesela sie zagoi. O żesz kurna, patrz, cała szpirala w siewniku poszła się je...... :wtf:
Generalnie nauka jazdy małej zajęła w sumie dwa dni i dwa zbiorniki paliwa, nie licząc tego co było i na trzeci dzień nie bałem się jechać jako plecak do miasta. Nielegalnie pilotowała mała z plastrami na kolanach oczywiście, no ale piwo trza było kupić. Plan był taki że w razie co gaz i sp...... wykorzystując aktualną przewagę prędkości plus zdolność SV do sprawnego przyśpieszania.
:obity:
Taki ze mnie ojciec :spoko:
Ale prawko legalnie mała zrobiła podczas weekendowego kursu.
Tak więc SV w sumie nadaje się do szkolenia wstępnego :obity:


29 sty 2016, o 16:29
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2015, o 19:41
Posty: 857
Lokalizacja: Olkusz
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Ja poszedłem do komisu jak zobaczyłem sv to od razu banan na twarzy. Siodłem i wiedziałem że taki chcę. Później jak już kupiłem i usłyszałem jak to gada i jak przyspiesza to wiedziałem ze to najlepsza decyzja życiową.


29 sty 2016, o 17:09
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2011, o 14:52
Posty: 5631
Lokalizacja: Dęblin-Piaseczno
Płeć: mężczyzna
Moto: suzuki sv 650S 99r.
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
U nie było tak, że jeździłem na kolegi sv (gaźnik) kilka ładnych lat temu mając RD350YVPS. Wróciłem i do niego jak to idzie z dołu :P Potem były coraz większe i większe R4 ale za duże żeby Marta mogła je ogarnąć jako pierwszy motocykl po kursie. Zaczęliśmy się zastanawiać co kupić aby ona mogła na tym sobie poradzić a jednocześnie, żebym ja miał frajdę z jazdy ;) Oczywiście żadne Bandity, Fazery itp motocykle nie wchodziły w grę a jeszcze zastanawialiśmy się nad ZX400 i CBR F3 ale jakoś Cebra nie pochodziła i ostatecznie wybór padł na Svłe :P

_________________
SV 650 S '99/GSX-R 750 K1

www.logo-ratio.pl


29 sty 2016, o 17:46
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2015, o 06:23
Posty: 637
Lokalizacja: mapenzi
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s K7 we wiśni
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Szukałem turystyka, bo ja spokojny z natury jestem :)
Przeglądając ogłoszenia znalazłem esfałkę...pojechałem, zadatkowałem i mam :)


29 sty 2016, o 18:56
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2013, o 00:50
Posty: 1975
Lokalizacja: SM
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S'99
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Oglądałem Suzuki GSR 600 u handlarza w Bojszowach, stały u niego dwie SV, niebieskie Ski jedna gaźnik, druga wtrysk. Usiadłem, posłuchałem, wróciłem do domu, zrobiłem research na temat SV, trafiłem na svforum.pl, no a resztę to można sobie wyszukać na forum :obity:

_________________
CBR 125R '07-->SV650S '06-->DR350S '91-->RM125 '95-->SV650S '99


29 sty 2016, o 19:05
Zobacz profil WWW
Zygzak Rajder
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, o 21:16
Posty: 755
Lokalizacja: OP
Płeć: mężczyzna
Moto: ZX10R gen 5
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Ja z czystego przypadku. Znajomy znajomego miał na sprzedaż to kupiłem. Młoda była i zadbana a ja zaczynałem przygodę z dużymi motocyklami. W sumie to mnie nachodzi aby do niej wrócić jako do 2 motocykla na bliższe wypady ale żona by mnie chyba ubiła.


Wysłane z Tapatalk

_________________
Suzuki SV 650s K5 => SUZUKI GSX1300RK8=> Kawasaki ZZR1400 II GEN=>KAWASAKI ZX10R gen 5


29 sty 2016, o 20:55
Zobacz profil WWW
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 06:10
Posty: 269
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S & XRX125
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Ja również przez przypadek. :D Był jakoś przełom listopada i grudnia 2009. Sprzedałem swojego ukochanego GSa 500F i zacząłem planować kolejny sezon ze zdecydowanym zamiarem zakupu na wiosnę nowej Kawy ER6F. Plan ten szybko popsuł znajomy z GS 500 Forum, który dosłownie kilka dni po tym jak sprzedałem F-kę wysłał mi info w stylu "Hej. Wiem, że planujesz zakup nowego moto. Są do wzięcia dwie nowe SVki. Jedną z przebiegiem zero km już łyknąłem, druga z przebiegiem 3km czeka na Ciebie." Info to dostałem wczesnym rankiem przed wyjściem do pracy i od razu poczułem, że to jest to czego szukam. :spoko: Nowe moto prostu z salonu, dokładnie takie jakie mi pasuje, a do tego w bardzo dobrych pieniądzach - 15.500zł!!! Około 23giej wieczorem moto było już przeze mnie oglądnięte, sprawdzone i zarezerwowane. :) Jednym słowem - czysty przypadek sprawił, że stałem się miłośnikiem SVki w której zakochałem się od pierwszych km. :) Ale bez względu na powody, to był dobry wybór. Już siódmy sezon rozpoczynam z SVką i zmian nie planuję.

Więcej szczegółów na temat powyższej historii można znaleźć w moim temacie Post leon --> Suzuki SV650S

Obrazek

_________________
http://grupa-poludnie.info
http://picasaweb.google.com/leon.1981.krk


29 sty 2016, o 21:25
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 19 sie 2011, o 08:13
Posty: 462
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650 k2 2002
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Przyjechała do mnie koleżanka na SV i powiedziała, że nie ma jej gdzie zostawić na noc, bo mieszka w bloku.
Zostały obie na kilka lat :D


29 sty 2016, o 22:12
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2016, o 16:19
Posty: 50
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: Suzuki SV650N K5
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Slawuch napisał(a):
Przyjechała do mnie koleżanka na SV i powiedziała, że nie ma jej gdzie zostawić na noc, bo mieszka w bloku.
Zostały obie na kilka lat :D


mówcie, co chcecie, ale Slawuch wygrał życie :D


30 sty 2016, o 00:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2015, o 17:17
Posty: 867
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: Kawasaki ZX-6R
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
W garażu ją trzyma, to nie wiem czy tak fajnie :hahaha:

_________________
Motocyklista to stan umysłu.

Moja [s]SV'ka[/s] Ninja

Obrazek


30 sty 2016, o 00:54
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2015, o 06:23
Posty: 637
Lokalizacja: mapenzi
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s K7 we wiśni
Post Re: Pytanie do wszystkich - Dlaczego SV?
Ale esfałkę też ?
:)


30 sty 2016, o 07:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL