Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 27 kwi 2024, o 19:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Kolejny wypadek... 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:30
Posty: 5353
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: mężczyzna
Moto: H2 / RSV4 Factory
Post Re: Kolejny wypadek...
Może nie hołd, ale na znak tego, że nie jest mi to obojętne, że tak zginął. A te unoszenie moje to też przez śmierć znajomego, nie jeździł motocyklem ale był dobrym człowiekiem. Nosi mnie przez to bardzo :/ Co do tych barierek to podobno był jakiś projekt zastąpienia ich przez jakieś kurtyny itp... w naszym kraju nie prędko.

A co do naszej ścinki, Pm2z, to się nie liczy bo o nic nie poszło, a ja się tylko wnerwiłem bez powodu. :wstyd: :piwo:


2 lis 2010, o 17:16
Zobacz profil
przewrotowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 07:43
Posty: 832
Lokalizacja: Świdnik
Płeć: mężczyzna
Moto: 1100xx
Post Re: Kolejny wypadek...
Piszecie o barierkach a co powiecie na takie słupki - głupki:
Obrazek
Osobiście mi się przytrafiło jadąc motocyklem że po wyprzedzeniu kilku samochodów nie zmieściłem się na swój pas i jechałem pod prąd. Wiadomo że motocykl potrzebuje mniej miejsca do wyprzedzenia ale gdy jedziemy za czymś co nam widok zasłania, wyprzedzamy a później nie możemy wrócić na swój pas to lekka głupota ustawiać coś takiego. Zresztą wracając grupą z Zamościa przytrafiło się też to naszej koleżance forumowej Fredro, akurat jechałem za nią i dokładnie nie zmieściła się w tym samym miejscu co ja kilka tygodni wcześniej.

_________________
SV 650S K5 CBR 1100xx Obrazek
http://motocyklem.eu


2 lis 2010, o 17:46
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: Kolejny wypadek...
Cały czas są starania by zrobić barierki bezpieczniejsze dla motocyklistów. W sumie koszt żaden, w Europie już to od dawna wprowadzają a u nas... Wystarczyłoby na słupki nałożyć osłony z pianki. Opcja nr 2 to właśnie kurtynę pociągnąć do samej ziemi, żeby nie dało się wjechać "pod" barierki, prosto w słupki. Ale jak k*&wa w tym chorym kraju nie można farby do malowania pasów zmienić na taką mniej śliską, to kiedy my się doczekamy bezpiecznych barierek...

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


2 lis 2010, o 19:06
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010, o 04:06
Posty: 428
Lokalizacja: Rzeszów City
Płeć: mężczyzna
Moto: wdowiec
Post Re: Kolejny wypadek...
paras104 napisał(a):
Chyba chodziło o to, że "to" nadal nie jest posprzątane.

Dokładnie to miałem na myśli..
spoko maroko Słoniu :) zdarza się, Ciebie o nic nie obwiniam, po prostu zwykłe nieporozumienie ;)


Wiecie, zależy jak brać pod uwagę zabezpieczanie/sprzątanie miejsca wypadku.. raczej np w środku dużego miasta "akcja porządkowa" <że tak to nazwę..> przebiegłaby sprawniej,niż w takim miejscu jakim jest droga szybkiego ruchu ze względów hmm estetycznych? Ale kur..a mać bez jaj! jeżeli jest tak Jak pisze Słoniu o walających się kawałkach ludzkich szczątków + jeszcze ten koc termiczny to przytoczę cytat:
pm2z napisał(a):
Nóż się w kieszeni otwiera :killer: Wrrr!
:D


btw groneek kojarzysz te kamienie co "strzegą" trawników w Rz?

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /840145862

Nie wiem jak u Was Panie i Panowie jest ale dla mnie to już jest totalne bezmózgowie, w razie kolizji/wypadku jakikolwiek pojazd jeszcze bardziej oberwie a gdy uczestnikiem będzie motocyklista to każdy z Was może się domyśleć czym to grozi.. :(

_________________
"Too weird to live but much too rare to die.."


2 lis 2010, o 19:41
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010, o 04:06
Posty: 428
Lokalizacja: Rzeszów City
Płeć: mężczyzna
Moto: wdowiec
Post Re: Kolejny wypadek...
wasior napisał(a):
Takie CSI to tylko na filmach.


Dlatego napisałem "jaki kraj" ;) :P

_________________
"Too weird to live but much too rare to die.."


2 lis 2010, o 19:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: Kolejny wypadek...
Z tą folią to chyba jakiś chory zwyczaj, by ją zostawić na miejscu wypadku... Wracałem do domu po 23, wypadek musiał być sporo wcześniej, bo na miejscu nie było już ani uczestników, ani służb, zostały jedynie odłamki szkła i mocno zakrwawiona złota folia na poboczu...

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


8 lis 2010, o 01:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL