Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 maja 2024, o 08:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Motovoyager 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Motovoyager
Nie wiem czy ktoś z Was czytuje to czasopismo, ale może ktoś będzie zainteresowany tematem.

Otóż od nowego roku redaktorem naczelnym został człek szeroko znany w światku moto-podróżników, mianowicie Sambor.

W tym momencie zacytuję wypowiedź z advrider.pl
Cytuj:
Wydawca pisma się nie zmienia, ale wraz ze zmianą redaktora naczelnego zmieni się oczywiście też zawartość pisma. Wierzę, że poszerzy się krąg czytelników. Taki jest zamiar wydawcy i mój. Ponieważ zdecydowałem się poprowadzić ten magazyn proszę Was o pomoc. Wierzę, że dzięki Waszym uwagom będę w stanie zrobić pismo bardziej odpowiadające Waszym potrzebom.
Oczywiście chętnie przeczytam Wasze opinie o piśmie w tym wątku. By jednak Wam ułatwić zadanie stworzyłem ankietę, która podpowie mi co nieco o Waszych oczekiwaniach. Następny numer pisma ukaże się jeszcze w dotychczasowym układzie. Kolejne numery będą wzbogacone o nowe działy. To w jakiej kolejności będą się pojawiały zależy głównie od Was.
Zapraszam do wypełnienia ankiety:

http://www.ebadania.pl/0e4dc5e480787f7e

pozdrawiam

Krzysiek Samborski

Chyba nic więcej dodawać nie trzeba. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam do głosowania :)

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


6 sty 2011, o 17:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL