Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 19 kwi 2024, o 13:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej 
Autor Wiadomość
erotoman-gawędziarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:34
Posty: 3871
Lokalizacja: Otwock
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000N 2004
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Gratuluję wam i czekam na fotki :)

_________________
SVNERWUS


3 lip 2011, o 23:02
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 12:07
Posty: 707
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: Sprint ST
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Fotki będą, trzeba je tylko trochę ogarnąć ;-)
Jeeezu jak mi się dzisiaj rano nie chciało do roboty iść...

dzięki wam jeszcze raz za ten wg. mnie baaaaardzo udany wyjazd :)

_________________
Obrazek
SV650S K6


4 lip 2011, o 10:20
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 7 lut 2011, o 22:50
Posty: 66
Lokalizacja: wawa
Płeć: mężczyzna
Moto: Bandit 1200. 1999
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Tak na szybko to na liczniku coś koło 4960 km wskoczyło (Przemek pewnie najwięcej nastukał km bo miał najdalej :)). Wszyscy cali i zdrowi wrócili, mordki uśmiechnięte więc było bardziej niż ok. Ze swojej strony również gratki dla All, a w szczególności dla suport, rescue and fuel car :)


4 lip 2011, o 10:25
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2010, o 23:19
Posty: 136
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2004
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Też muszę się otrząsnąć i wrócić do normalnego życia.
Trudno będzie to przebić :D


4 lip 2011, o 11:25
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 7 lut 2011, o 22:50
Posty: 66
Lokalizacja: wawa
Płeć: mężczyzna
Moto: Bandit 1200. 1999
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Przemekkg napisał(a):
Też muszę się otrząsnąć i wrócić do normalnego życia.
Trudno będzie to przebić :D


oj tam, oj tam :)
trzeba tylko no te.....wiecie co....no te salto....no nakur......., no.... :)


4 lip 2011, o 11:34
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:22
Posty: 707
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000 N 2005
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Nie umiem się odnaleźć ani w domu ani w pracy :mur:
Andrzej chyba raczej 3960... ?, ale nie wiem nie sprawdzałem...
Walnęliśmy mały rekord bo 1100 km jednego dnia :spoko:
Co ciekawe nic mnie po tej wyprawie nie boli...
Chętnie bym wsiadł i jeszcze raz tą samą trasę zrobił a szczególnie Rumunie :serduszka:
Powiem jedno - trasa pociągnięta z pominięciem autostrad to jest to :obity:
Przed wyjazdem założyłem praktycznie nową tylną oponę - karwa po powrocie jest łysa :O

Mamy mnóstwo materiału filmowego oraz zdjęć. Mieliśmy 4 małe kamery a ja dodatkowo dużą i na materiał z tej kamery szczególnie liczę :spoko:
Obróbka trochę potrwa, ale w końcu opis zrobię ;) .

Koledzy w pracy - motocykliści nie chcą się do mnie odzywać jak widzą moją roześmiana gębę i jak mowie jak było. Aż są śmieszni w tej "złości" i "zazdrości"...
Cóż mogę powiedzieć, mogli jechać... także muszę poczekać chyba, aby można było z nimi normalnie porozmawiać :smutas:

Wielkie dzięki dla samochodu z nami jadącego! Przed wjazdem bałem się trochę że się trochę nie ogarniemy z jazdą a tu patrz spoko.
Michale i Agato byliście wielcy. Dawaliście radę chociaż trasa nie była jednak pod Was. Agato kój żołądek piwną ambrozją ;).
Agata dzielnie pomagała w "domowych" czynnościach a Michał ma serce na dłoni :) . Zawsze był wikt, rajdersi zawsze widzieli siamanko. Po nas posprzątać też wielka sztuka :wstyd:

Było nas 6 osób zgoła odmiennych o innym doświadczeniu życiowym na różnym jego etapie a i temperamenty różne, a jednak nie było żadnych kłótni (mała zje*ka moja Andrzeja to nie kutnia to "profilaktyka" czystych relacji i aby każdy cało wrócił do domu :-> ), żadnych fochów. Aż się dziwie, że się mi z rana nikt nie stawiał za mocno, gdy zarządzałem pobudkę ;).
Wszystko robiliśmy wspólnie i razem .
Zaskoczony jestem sobą, że chodziliśmy zawsze bardzo późno spać (razem z Andrzejem i Agata) a zwykle 2-4 godziny później obudzony wstawałem na równe nogi i już mogłem zapioerda*ać przed siebie jak rączy koń :mrgreen: Generalnie jestem leniwy. Chyba nie chciałem zawieść grupy... :hmm: albo adrenalina robiła swoje...
Z godziny na godziny coraz bardziej mi się do Was tęskni i do tego jak było...
Szacun wielki dla osób w grupie, które tylko nieco gorzej dawały rade z motocyklami za ich upór (Andrzej), rozsadek (Przemek) i za to że zawsze dawali radę :spoko: . Pisząc "nie co gorzej" niem mam na myśli że jechali słabo, bo jechali bardzo dobrze tylko fakt, że pisząc tak konkretnie to nieźle zapierdalaliśmy i często ze sweetNoise narzucaliśmy tempo pokonywania zakrętów konkretne.

Generalnie motto wyprawy to : "Naku*wiamy salto" :-> . Tu teraz może nie brzmi to zabawnie, ale okazało się iż wypowiadając tylko tą frazę odpowiednio często z odpowiednim akcentem można całkiem nieźle się porozumiewać :obity: .

Nie przypominam sobie, aby na całej wyprawie ktoś nas wyprzedził samochodem (pojeba w Rumuni wyprzedzającego na trzeciego nie liczymy :obity: ) czy motocyklem a my pewnie możemy liczyć wyprzedzonych w tysiącach także dynamika i sprawność grupy była duża.

_________________
Pozdrawiam
Pink
SV 1000 N, 2005 r. srebrna, szybka GIVI, kufer GIVI


4 lip 2011, o 12:22
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 7 lut 2011, o 22:50
Posty: 66
Lokalizacja: wawa
Płeć: mężczyzna
Moto: Bandit 1200. 1999
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
pink25 napisał(a):
Andrzej chyba raczej 3960... ?

Oj tam, oj tam
tysiąc w tą, tysiąc w tamtą.....
fakt ok 3960 mi nabiło :boogie:


pink25 napisał(a):
Michale i Agato byliście wielcy. Dawaliście radę chociaż trasa nie była jednak pod Was. Agato kój żołądek piwną ambrozją ;).
Agata dzielnie pomagała w "domowych" czynnościach a Michał ma serce na dłoni :) . Zawsze był wikt, rajdersi zawsze widzieli siamanko. Po nas posprzątać też wielka sztuka :wstyd:

Potwierdzam, suport car plus jego Team - Wielcy Ludzie !!!
pink25 napisał(a):
(mała zje*ka moja Andrzeja to nie kutnia to "profilaktyka" czystych relacji i aby każdy cało wrócił do domu :-> )

Fakt, tu "niestety" ja robiłem za czarną owcę. :fight: taki tam wentyl bezpieczeństwa dla humorów Kumpla :) :) :) :) :*
pink25 napisał(a):
Zaskoczony jestem sobą, że chodziliśmy zawsze bardzo późno spać (razem z Andrzejem i Agata)

Oj, fakt. tylko proszę bez skojarzeń :wstyd: . pozostali uczestnicy szybciej "się męczyli" podczas regeneracji sił i odnawianiu poziomu płynów w organizmie :piwo: . zresztą, te nocne polaków rozmowy......
pink25 napisał(a):
Szacun wielki dla osób w grupie, które tylko nieco gorzej dawały rade z motocyklami za ich upór (Andrzej), rozsadek (Przemek) i za to ze zawsze dawali radę :spoko: . Pisząc "nie co gorzej" niem mam na myśli że jechali słabo, bo jechali bardzo dobrze tylko fakt, że pisząc tak konkretnie to nieźle zapierdalaliśmy i często ze sweetNoise narzucalismy tempo pokonywania zakrętów konkretne.

Oj fakt nieźle zapier...li. :bojesie:
pink25 napisał(a):
Generalnie motto wyprawy to : "Naku*wiamy salto" :-> . Tu teraz może nie brzmi to zabawnie, ale okazało się iż wypowiadając tylko tą frazę odpowiednio często z odpowiednim akcentem można całkiem nieźle się porozumiewać :obity: .

Jakieś motto przewodnie musi być!!!
niecenzuralna wersja: http://www.gnioty.pl/7446
pink25 napisał(a):
Nie przypominam sobie, aby na całej wyprawie ktoś nas wyprzedził samochodem (pojeba w Rumuni wyprzedzającego na trzeciego nie liczymy :obity: ) czy motocyklem a my pewnie możemy liczyć wyprzedzonych w tysiącach także dynamika i sprawność grupy była duża.

Tego pana w tirze na transfogarskiej też nie liczmy. Poddał się po 1234 zakręcie ale co on wyprawiał.......


4 lip 2011, o 13:04
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 12:07
Posty: 707
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: Sprint ST
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Nie wiem jak u was, ale w Krakowie strasznie leje... Transfogarska mi się przypomina :->


... tylko gradu i mgły brakuje :P

_________________
Obrazek
SV650S K6


4 lip 2011, o 14:19
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:22
Posty: 707
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000 N 2005
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Jakby ktoś się denerwował, że nie ma żadnej relacji po powrocie to uspakajam, że się tworzy. Mam opis dwóch dni pierwszych. Musze mieć jeszcze pełną dokumentacje foto i filmową a będzie się opis stopniowo pojawiał w nowym wątku. Głupio by było gdyby opis przygotowań był lepszy od samego opisu wykonania :obity: .
Zryty też jakiś jestem, nic mi się nie chce. Ten deszcz cały czas leje jak przyjechaliśmy do kraju... Co my tu robimy ??? :mur:

_________________
Pozdrawiam
Pink
SV 1000 N, 2005 r. srebrna, szybka GIVI, kufer GIVI


7 lip 2011, o 11:55
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 7 lut 2011, o 22:50
Posty: 66
Lokalizacja: wawa
Płeć: mężczyzna
Moto: Bandit 1200. 1999
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
pink25 napisał(a):
Co my tu robimy ??? :mur:


Ja udaję, że pracuję :)
;P
otoczenie: :hmm:
szef: :cenzura:
a głowa i myśli gdzie indziej.... :mylove:

aha:
mył ktoś już moto po wycieczce???


7 lip 2011, o 12:14
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:22
Posty: 707
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000 N 2005
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Ja podobnie ...
dziś spałem 11,5 godziny i dalej chce mi się spać... Obudziłem się tak jak położyłem - w opakowaniu :]
Moto jak zgasiłem w niedzielę tak stoi..., nawet licznika nie chce mi się sprawdzić.
...ale powiedz tylko słowo a.... :obity: :mylove:
Myślami skaczę z kwiatka na kwiatek :)

_________________
Pozdrawiam
Pink
SV 1000 N, 2005 r. srebrna, szybka GIVI, kufer GIVI


7 lip 2011, o 13:16
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:22
Posty: 707
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000 N 2005
Post Re: Wyprawa 2011 Rumunia, tr. transfogarska, Chorwacja i więcej
Pojawiła się moja relacja z wyprawy (przynajmniej część :)) .
Zapraszam, miłego czytania ;)
http://www.svforum.pl/viewtopic.php?f=21&t=4378

_________________
Pozdrawiam
Pink
SV 1000 N, 2005 r. srebrna, szybka GIVI, kufer GIVI


13 lip 2011, o 21:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL