Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 19 kwi 2024, o 22:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego ! 
Autor Wiadomość
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2010, o 19:43
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
Czy plany związane z tą wycieczką są jakoś rozwijane? 7 czerwca jest wolny wiec biorąc urlop w piątek jest całkiem długi weekend. Jakby udało się wziąć ten urlop i jeszcze pogoda by dopisała to taką traskę można zrobić.

_________________
SV650S K4


27 maja 2012, o 20:59
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:22
Posty: 707
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000 N 2005
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
rozwijane...hmmm
bazując na czym ???
Jakby co to jak widzisz jesteś chyba pierwszym w jakikolwiek sposób zainteresowanym ;).
Ale może właśnie Ty dasz "zaczyn" :spoko: i grupa się zorganizuje.
Najblizszy długi weekend to jak sie okazuje zostaje sam w pracy z jak sie okazuje juz tylko dwuosobowego działu...
U mnie to sprawa wygląda tak ze teraz nic nie mogę zaplanować... Przychodze do roboty i nie wiem kogo zastanę... kto dzisiaj wypadł... i czy przypadkiem to nie jestem ja... :lipa: Morale mi poważnie siadło...
Takze u mnie to chyba bedzie spontan taka decyzja na wyjazd i szukanie kompanów adhock.
A jak się utworzy jakas jedna czy druga grupka na wyjazd to moze uda mi sie wyskoczyć.
Nie wystawiam siebie w zaden sposób na prowadzącego a daję tylko jakiś szkic jak to można zrobić.

Ale sama forma 3 dniowego wyjazdu pasuje i taki sposób spedzania czasu ?.

_________________
Pozdrawiam
Pink
SV 1000 N, 2005 r. srebrna, szybka GIVI, kufer GIVI


27 maja 2012, o 21:31
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2010, o 19:43
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
Chodziło mi po prostu czy nadal są chęci aby się wybrać w te rejony.
Z tą pracą faktycznie słabo :(. Mam nadzieję że się wszystko ułoży.

Wyjazd na 3 dni jak najbardziej może być. Trasa strasznie długa nie jest więc tak na spokojnie można ją pokonać w takim przedziale czasowym. Ja tam ogólnie wolałbym dłuższe odcinki robić w dzień (zawsze jakoś przyjemniej się jedzie jak wszystko widać) więc można ewentualnie zrobić wyjazd jakoś w piątek o wschodzie słońca ale to jest do dogadania.
Więc jak będę tylko mógł czyli dostanę urlop i nic pilnego mi nie wyskoczy to jestem zainteresowany.

_________________
SV650S K4


27 maja 2012, o 21:52
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:22
Posty: 707
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000 N 2005
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
z tym wschodem słońca to może i niegłupie...
Załóżmy wyjazd o 6 rano z Wawy (mój przykład) to z przystankami i sniadaniem na 12 powinno sie być w Druskiennikach i chlup po basenkach na 4 godzinki ;).

_________________
Pozdrawiam
Pink
SV 1000 N, 2005 r. srebrna, szybka GIVI, kufer GIVI


28 maja 2012, o 00:02
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2010, o 19:43
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
I coś takiego może być :). Ja też z Wawy bym startował. To pożyjemy zobaczymy. Jeśli jacyś chętni jeszcze się pojawią to obgada się szczegóły.

_________________
SV650S K4


28 maja 2012, o 21:24
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 12 mar 2012, o 00:46
Posty: 197
Płeć: mężczyzna
Moto: czeka na kupno :D
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
Witam,

Miałem w tym roku okazje pobyć miesiąc w Wilnie na stażu i powiem szczerze że dużo rzeczy o których mówi autor tego tematu to prawda. Akurat z jakąś niechęcią wobec mnie Polaka nie miałem do czynienia wszyscy byli uprzejmi i z uśmiechem na twarzy pokazywali mi drogę gdy już zabłądziłem :) Piękne stare miasto to trzeba przyznać, z nawiązeniem jakiejkolwiek nici porozumienia z lokalnym społeczeństwem też nie było wszyscy albo po polsku albo po angielsku (chociaż w mniejszym stopniu).
Polecam bo naprawde jest co pozwiedzać :)

_________________
"Bo to sposób jest na laski kupić motor i dwa kaski"


3 gru 2012, o 10:11
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:22
Posty: 707
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000 N 2005
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
To napisz moze cos wiecej gdzie byłeś co widzialeś ;) . Ja tam raptem tydzien byłem także niewiele a mam zamiar tam wrócić.
Ostatnio ze 2 dni temu ze znajomym podniosłem temat Litwy. Był wtedy ze mna ze swoja rodziną. Mieszkał w hotelu. On np; jest bardzo negatywnie nastawiony do powrotu. Tylko snow arena w Druskiennikach go ciagnie aby pojezdzioc na nartach.
Dla mnie bylo bardzo OK.

_________________
Pozdrawiam
Pink
SV 1000 N, 2005 r. srebrna, szybka GIVI, kufer GIVI


3 gru 2012, o 10:55
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 12 mar 2012, o 00:46
Posty: 197
Płeć: mężczyzna
Moto: czeka na kupno :D
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
Siedziałem w samym Wilnie który obszedłem wzdłuż i wszerz ze względu na to że miałem tylko swoje towarzystwo :) Odwiedziłem wszystkie cerkwie i kościoły na starym mieście, byłem na ulicy moskitiusa i mickieviciusa, byłem ciekawy jak tam wygląda :D Zwiedziedziłem Akropolis największe centrum handlowe w Wilnie z lodowiskiem w środku robi wrazenie. Byłem na baszcie, w katedrze, na deptaku, przy parlamencie, przy ratuszu wszędzie gdzie tylko mnie nogi niosły :D fajne miasto na weekend na krótki wypad. Poza tym jest straszna różnica w społeczeństwie duży kontrast między bogatymi a biednymi, dużo starszych ludzi biednych i często pijanych. Polecam park Vilinius nieopodal centrum gdzie jest naprawdę fajnie i jest mega odskocznia od życia miasta :) Niestety nie byłem w Trokach i Druskiennikach ale polecam ponieważ podobno piekne miejsca (tak mówią osoby które tam były) Polecam muzeum robione na więzienie NKWD gdzie przychodzisz wchodzisz do bunkru oddajesz telefony i wszystki inne rzeczy, jesteś przesłuchiwany i wysyłany do kolejnych pokoi. Wszystko w stylu starym ZSRR. 40 km od Wilna. Nie pamiętam miasta niestety.

_________________
"Bo to sposób jest na laski kupić motor i dwa kaski"


3 gru 2012, o 11:12
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2012, o 15:14
Posty: 158
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: kobieta
Moto: SV650N
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
Fakt Wilno jest piękne. Byłam trzy lata temu dosłownie na jeden dzień :). Zrobiliśmy krótki wypad z Augustowa. Może dużo nie zwiedziłam, ale było warto. Trasa prosta ale ograniczenia prędkości w niektórych miejscach konkretne. :)

Masz jakies fotki?


3 gru 2012, o 11:35
Zobacz profil
motocyklista

Dołączył(a): 12 mar 2012, o 00:46
Posty: 197
Płeć: mężczyzna
Moto: czeka na kupno :D
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
Pewka że mam :D Niestety teraz jestem w pracy i w ogóle dobrze że udało mi się skorzystać z komputera, wrzuce po południu jak wróce do domu :)) Miałem jeszcze napisac o jednej rzeczy o której zapomnialem, kierowcy, masakra jakaś myslałem że przechodząc przez pasy na zielonym porozjeżdzaja mnie, kierowcy hamowali dosłownie przed samymi pasami parę razy przyspieszyłem kroku :D Zajeżdzanie drogi też widziałem parę razy taka troche mala kultura jazdy połączona z wschodnim temperamentem :)

_________________
"Bo to sposób jest na laski kupić motor i dwa kaski"


3 gru 2012, o 11:39
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2012, o 15:14
Posty: 158
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: kobieta
Moto: SV650N
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
Dobra jak się ogarniesz to coś byś pokazał z tych fotek :)
Osobiście to nie zauważyłam, aby były problemy z innymi kierowcami i komunikacją tam. Może za którko tam byłam hehe Owszem na Ukrainie to była dopiero masakra ale tu było dobrze.


3 gru 2012, o 11:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 15:22
Posty: 707
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000 N 2005
Post Re: Litwa- relacja a zarazem projekt wyjazdu motocyklowego !
thekayko napisał(a):
Pewka że mam :D Niestety teraz jestem w pracy i w ogóle dobrze że udało mi się skorzystać z komputera, wrzuce po południu jak wróce do domu :)) Miałem jeszcze napisac o jednej rzeczy o której zapomnialem, kierowcy, masakra jakaś myslałem że przechodząc przez pasy na zielonym porozjeżdzaja mnie, kierowcy hamowali dosłownie przed samymi pasami parę razy przyspieszyłem kroku :D Zajeżdzanie drogi też widziałem parę razy taka troche mala kultura jazdy połączona z wschodnim temperamentem :)


no gdzie te zdjęcia ??. Siedzę cały czas i czekam :)

_________________
Pozdrawiam
Pink
SV 1000 N, 2005 r. srebrna, szybka GIVI, kufer GIVI


25 sty 2013, o 19:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL