Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 11:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Długość "dog bones" a wysokość kanapy od ziemi. 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 25 lut 2014, o 22:45
Posty: 17
Płeć: kobieta
Moto: kobieta
Post Długość "dog bones" a wysokość kanapy od ziemi.
Witam,
Z góry przepraszam fanów Suzuki ale po sprzedaży gaźnikowej SV'ki kupiłem Honde VFR vtec'a. I mam problem z założeniem konta na forum dla vfr, nie przychodzi mi email potwierdzający czekam już kilka miesięcy, próbowałem z gmail i hotmail. Wiec szukam pomocy na svforum bo zawsze było mi pomocne. Pytanie tyczy się regulacji odległości kanapy od podłoża przez tzw. "dog bonsy". Chciałem obniżyć vfr i może trafiły mi się dog bonsy ,które by to zrobiły ale nie znam ich opisu czy obniżają czy podnoszą moto. Mam zdjęcia z przyłożonym obok przymiarem kreskowym. I nie wyglądają na seryjne wiec licze ,że mogą mi pomóc. Vfr ma "dog bonsy" w kształcie trójkątów inaczej niż w SV. I gdyby ktoś mógł mnie naprowadzić który bok "trójkąta" powinien się skrócić/wydłużyć żeby moto siedziało niżej. Z góry bardzo dziękuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie posiadaczy V-ki czy to 2 ,czy 4 "baniakowej" :) .


4 sty 2018, o 18:25
Zobacz profil
Mister Apollo
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 07:16
Posty: 5365
Lokalizacja: WGM
Płeć: mężczyzna
Moto: Z1000
Post Re: Długość "dog bones" a wysokość kanapy od ziemi.
Liczy się ramie między punktami mocowań. Nie wiem jak to wygląda w vfr, w sv dłuższe kości skracały skok amortyzatora,

_________________
SV 650S - Błękitny Ogórek -> Z1000 - Ognista pomarańcza


4 sty 2018, o 19:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL