Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 23:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Dźwignia zmiany biegów, seger tulejki oraz trzpień 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 11 paź 2016, o 20:19
Posty: 10
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S 2011
Post Dźwignia zmiany biegów, seger tulejki oraz trzpień
Witam,

Czy da się kupić samą tą część ? Lub jakaś alternatywa ?
Jak mogę tu dodać zdjęcie ? POMOCY :)

_________________
Be HAPPY !


1 wrz 2020, o 23:56
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 11:22
Posty: 1573
Lokalizacja: Wrocław<->Głuszyca
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S '2003
Post Re: Dźwignia zmiany biegów, seger tulejki oraz trzpień
Oczywiście, że się da kupić osobno, w ASO sprowadzą Ci każdą część, jeśli tylko podasz jej numer. Gdybyś szukał numerów części, to przydatna jest np. ta strona:
https://www.suzukipartshouse.com/ - bardzo dobrze rozrysowane części modelowo/rocznikowo. Ceny w PL (gdybyś się na ASO zdecydował) są +/- takie jak byś przeliczył te z podanej strony $/PLN.
W okolicach Wrocławia masz V-Cruiser (Długołęka, ul.Wrocławska), oni są dystrybutorem/ASO motocykli Suzuki.

Drobiazgi typu pierścienie Segera to ok 4$/sztukę. Drogo, ale na 100% będzie pasował. Przy rozbiórce skrzyni biegów użyłbym oryginalnych, ale na tym wałku nie jest to aż tak istotne.

Wałek ma średnicę 14mm, więc możesz dobrać pierścień zabezpieczający pod taki właśnie wałek.

Simmering 14x22x5 (fabrycznie jest 14x22x6, ale w PL to egzotyka - oczywiście w ASO dostaniesz).

P.S. Zdjęcia możesz dodać tylko wklejając link do zdjęcia na jakimś portalu ze zdjęciami (Fotosik, Imageshack czy/o ile czegoś takiego używasz). Jeśli chcesz, żeby w poście zdjęcie wyświetlało się jako zdjęcie (a nie link), to zamiast buttona URL użyj buttona Img, ale wtedy zdjęcie musi mieć odpowiednie wymiary (poszukaj w regulaminie forum pod hasłem "zasady umieszczania zdjęć"). Innej opcji nie ma.
viewtopic.php?f=9&t=199

_________________
"Cholernie chciało mi się śmiać" Kurt Vonnegut jr


2 wrz 2020, o 10:14
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2010, o 11:47
Posty: 2533
Lokalizacja: Częstochowa/Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N AD2000
Post Re: Dźwignia zmiany biegów, seger tulejki oraz trzpień
A ja proponuję kupić od razu składaną dźwignię zmiany biegów (można od razu z taką samą dźwignią hamulca. W komplecie jest i tulejka i trzpień ( o ile o tym samym myślimy), bo są integralną częścią dźwigni. Znajdziesz ją i na allegro i w Intermoto - jak ono się tam teraz nazywa. A cena wynosi chyba połowę fabrycznej dźwigni. Domyślam się, że jeździsz od niedawna, więc jeszcze nieraz będziesz wdzięczny, że jest składana, a nie sztywna.


2 wrz 2020, o 11:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL