Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 cze 2024, o 09:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Gaśnięcie przy odcince 
Autor Wiadomość
pieszy

Dołączył(a): 19 lip 2013, o 12:18
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2001
Post Gaśnięcie przy odcince
Witam

Od samego początku (kwietnia) mam problem z SVką (650s 2001), otóż odcinka działa mi w niej aż za dobrze ;) Gdy obroty dochodzą do magicznych 10500~11000 rpm następuje odcięcie zapłonu i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że zapłon nie wraca :/ Żeby motocykl znowu zapalił trzeba wyłączyć i włączyć odcięcie czerwonym przyciskiem. Dodatkowo mogę powiedzieć że światła i cała inna elektryka nie gaśnie. W samej jeździe mi to nie przeszkadza - nawet jak jeżdżę w okolicach odcinki to już mam tak wyczute że nic się nie dzieje, ale niedługo mam zamiar zmienić ją na nowszy model więc dobrze by było oddać ją komuś w pełni sprawną ;)

Moje typy to coś skopane w komputerze (z serwisówki wynika że tam znajduję się moduł odpowiedzialny za odcinke), albo wiązka jest gdzieś uszkodzona - mam zamiar w weekend ją przejrzeć.

Spotkał się ktoś z was z czymś takim? Przeglądałem sporo for (również angielskich) za takim problemem i nigdzie nic na ten temat nie znalazłem :/


Pozdrawiam!


23 lip 2013, o 18:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL