Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 27 kwi 2024, o 19:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Problem z opdaleniem. 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 5 mar 2016, o 23:49
Posty: 26
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2001
Post Problem z opdaleniem.
Witam.
Opiszę mój problem może ktoś coś podpowie :-) Motocykl ma problem z odpaleniem w kwesti elektryki -
Po przekręceniu kluczyka i włączeniu elekryki raz odpala raz nie - np. mogę kręcić akumulatorem do rozładowania i nic. Przekręcę kluczyk Of/on odpali od razu a jak zgaszę i nie ruszę kluczyka znowu nie chce odpalić. Czasem odpala za 1 raze a czasem za 5 może 7 (loteria) muszę przekręcać kluczyk On/Of lub włączać elektrykę i wyłączać i tak w kółko. Czysta loteria bo było i tak, że 7 dni z rzędu palił za pierwszym . Patrząć po wiązce które idzie od prawej manetki(czerwony przycisk) okazało się , że jeden przewód jest w średnim stanie - https://zapodaj.net/e8aea30b35e6e.jpg.html
I dolutowany jest do niego jeden przewód który idzie w okolice kostki przy akumulatorze - zostało to polutowane jak trzeba ale problem dalej został. Może przyczyna leży w stacyjce ? Ktoś miał coś podobnego ? Wykluczam kwestię mechaniki bo albo by działa albo nie :-) Nie ma różnicy czy zimny czy ciepły.


23 sie 2016, o 11:52
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2016, o 21:14
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: kobieta
Moto: SV 650N 2000
Post Re: Problem z opdaleniem.
Hej!!! no mi na ciepłym gaśnie, dziś przeczyszczone styki, przejechane i niby chodzi. jutro chcę na maxa go rozgrzać i zobaczymy :-)
Ale Twojego przypadku nie znam:-)
Na pewno chłopaki coś Ci tu doradzą
Pozdrówka!!!

_________________
https://www.facebook.com/moto.tropy/


14 wrz 2016, o 21:20
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 5 mar 2016, o 23:49
Posty: 26
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2001
Post Re: Problem z opdaleniem.
Myślę, że to wina stacyjki bądź elektryki która jest puszczona od stacyjki. Po wyczyszczeniu wkładki stacyjki ze smarku przez tydzień było git i teraz problem pojawia się od nowa.


16 wrz 2016, o 18:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL