Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 15:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Problem ze wskaźnikiem biegów GIPRO Atre (3 bieg) 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 23 maja 2017, o 20:09
Posty: 21
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S -> SV1000N
Post Problem ze wskaźnikiem biegów GIPRO Atre (3 bieg)
Hej. Czy ktoś z Was moi drodzy ma zamontowany wymieniony wyżej wskaźnik biegów? Mam problem z ustawieniem a co za tym idzie - z poprawnym wskazywaniem biegu. Wciskam i przytrzymuje przycisk aby uruchomić ustawianie, pojawia się 1, więc wbijam 1 bieg. Zapamiętuje, następnie pojawia się 2, wbijam 2. Po pojawieniu się 3 biegu w 99% sytuacji nie wykrywa. Próbowałem wszystkiego, odłączałem od aku, resetowałem urządzenie, próbowałem na odpalonym silniku i nic. Od czasu do czasu z jakimś zamuleniem wykryje ten 3 bieg, zakończy się programowanie a i tak wskaźnik szaleje gdy jadę na 3 biegu. Jak kupiłem moto wszystko działało poprawnie. Ktoś coś?


28 mar 2019, o 17:01
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 10 sie 2017, o 15:13
Posty: 47
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000S 2004
Post Re: Problem ze wskaźnikiem biegów GIPRO Atre (3 bieg)
U mnie Gipro ATre G2 cięzko wykrywała 2 lub właśnie 3 bieg ( nie pamiętam dokładnie) na postoju, jak już wykryło, to często się myliło i jakoś koślawo działało w ogóle.
Wziąłem się na sposób i ustawiłem się na wjeździe na ekspresówkę, włączyłem learning i przegoniłem gada zgodnie z tym co wyświetlał Gipro. Ten bieg który ciężko odczytywał wcześniej ewidentnie dłużej "odczytywał" na programowaniu, ale jak już ustalił sobie co i jak (w trakcie jazdy) to było git. Nie mylił się, wykrywał bez problemu. Może u Ciebie będzie podobnie.


29 maja 2019, o 14:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL