Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 21:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Pług/spoiler od MG Bikes 
Autor Wiadomość
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2014, o 22:10
Posty: 47
Lokalizacja: Chrzanów
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2005
Post Pług/spoiler od MG Bikes
Witam!
Bardzo się napaliłem na jakiś spoiler pod silnik, bo bez niego czegoś mi brakuje w SV, zwłaszcza w S-ce. Przeszukałem najbardziej popularnych "dorabiaczy" typu Plastbike, Mg Bikes czy Motoplast za jakimś najbardziej pasującym do mojego gustu. Puig odpada, bo choć nie wątpię w ich solidne wykonanie, to jednak jeszcze nie zgłupiałem, żeby wydać 6 baniek na kawałek plastiku :O
Ale żeby się nie rozpisywać, bo nikt nie lubi czytać długich tekstów. xd W końcu zdecydowałem się na ten od MG Bikes Obrazek
Wszystko wyglądało pięknie na tym obrazku więc byłem niezwykle uradowany gdy wreszcie do mnie dotarł, dopóki nie zacząłem przymierzać... Otóż miejsca przygotowane pod śruby nijak się mają do motocykla :wtf: Od razu zadzwoniłem do gościa czy to na pewno jest od 650 i chłop mówi, że tak, bo wzięli wzór od kogoś kto miał już taki założony na sprowadzonym moto oraz że do tej pory każdy sobie jakoś radził z montażem. W zestawie zostałem jeszcze hojnie obdarowany czterema płaskowniczkami, które mogą się okazać pomocne w montażu. Otóż mogą sobie je w D*%$ wsadzić w tej sytuacji. Gdyby to był ciągnik rolniczy to nie byłoby problemu, ale nie chcę oszpecać tak ładnego motocykla jakimś prowizorycznym montażem za pomocą blaszek. Strasznie jestem rozczarowany tym zakupem, choć tym mniej chce mi się prosić gościa o przyjęcie zwrotu i pokrywać 2x koszta wysyłki... Dlatego już może się pomęczę i jakoś to założę. Dodam, że samo wykonanie też pozostawia wiele do życzenia, gdyż w międzyczasie kupiłem hugger z Motoplast i jego jakość jest nieporównywalnie lepsza.
W sumie to rozpisuję się tutaj, bo chciałem zapytać czy może ktoś już wcześniej dał się podobnie nabrać i jakoś wykombinował jak to założyć?? Jeśli nie to może chociaż będzie to dla kogoś przestrogą przed tym mało profesjonalnym producentem :(


5 maja 2014, o 22:08
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 23:26
Posty: 1272
Płeć: mężczyzna
Moto: CBR 1000 RR
Post Re: Pług/spoiler od MG Bikes
Rozumiem twoją frustrację
bo każdy sie o takei coś wkurza jednak tak jest z większością
akcesoryjnych i niestandardowych gadżetów
większość pługów jest zamocowana na owe płaskowniczki
malując je w kolor silnika będą prawie niewidoczne

akcesoryjne zderzaki do aut - spoilery i inne bardzo często są wykonywane na tej zasadzie co opisałeś
a że nie pasuje to niestety problem kupującego ..
Obrazek

_________________
Hard Work Beats Talent.


5 maja 2014, o 22:20
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2014, o 22:10
Posty: 47
Lokalizacja: Chrzanów
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2005
Post Re: Pług/spoiler od MG Bikes
haha no właśnie jak się przyglądam to w sumie tak są pomontowane te pługi... :P jedne zgrabniej drugie mniej :)
byle się tylko dobrze trzymał i żebym po nim nie przejechał przy stówie sześćdziesiąt :(
jak tak z grubsza przymierzałem, to najbardziej by pasowało złapać się tych śrubek
Obrazek
Czyli mogę sobie do nich złapać takimi płaskownikami? Podłożyć jakieś uszczelki/podkładki?


5 maja 2014, o 22:35
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2010, o 14:28
Posty: 1963
Lokalizacja: Piła / Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: B*R*A*K
Post Re: Pług/spoiler od MG Bikes
No i do kogo masz pretensje? Do garbatego że ma dzieci proste?
Każdy z tych producentów co wymieniłeś robi owiewki z laminatu wiec trzeba się z tym liczyć i jest duże prawdopodobieństwo, że taki element trzeba w jednym miejscu doszlifować a w innym minimalnie nie będzie pasował na otwory montażowe itp to są niby wierne kopie ale z reguły ciężko że spasowaniem

Edit:
Mogłeś kupić pług ermax-a dostałbyś gotowe mocowania viewtopic.php?f=23&t=9740&p=174721&hilit=Ermax#p174721

_________________
Obrazek

SV650S k3
bikepics.com


5 maja 2014, o 22:38
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2014, o 22:10
Posty: 47
Lokalizacja: Chrzanów
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2005
Post Re: Pług/spoiler od MG Bikes
oj no nie krzycz od razu :mrgreen: po prostu nie znoszę fuszerki :smutas:
ja rozumiem, że jak chcę jakość to mogłem sobie oryginalne kupić, ale akurat tak jak pisałem, mam dowód, że da się, bo od drugiego producenta element przyszedł bez porównania solidniej wykonany, tak że do białego moto można by bez malowania zakładać


5 maja 2014, o 22:45
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2014, o 22:10
Posty: 47
Lokalizacja: Chrzanów
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2005
Post Re: Pług/spoiler od MG Bikes
:omg: to co wysłałeś w Edit to mam właśnie identyczny jak ten czerwony... i mogę się gdzieś ubiegać o takie gotowe blaszki?


5 maja 2014, o 22:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL