Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 20 kwi 2024, o 15:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Może ktoś montowal u siebie ten blotnik 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 21 sie 2010, o 10:37
Posty: 39
Płeć: mężczyzna
Post Może ktoś montowal u siebie ten blotnik
Mam połamany swój błotnik może ktoś kupował coś takiego i wie czy warto i pasuje bez problemu?

http://allegro.pl/nadkole-tyl-suzuki-sv ... 86467.html


29 paź 2010, o 21:39
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 18:06
Posty: 673
Lokalizacja: Kraków/Kęty
Post Re: Może ktoś montowal u siebie ten blotnik
Wygląda ok.

Ale czy będzie pasował to się okaże przy montażu - tak jak to zawsze bywa z takimi rzeczami.

Nie widzę do końca mocowania z tylu do wahacza, ale myślę że będzie ok.
Nie widać drugiej strony błotnika więc nie wiem jak jest po tamtej stronie mocowanie. Być może nie będzie pasowało pod śrubę mocująca uchwyt przewodu hamulcowego do tylnego zacisku. Wtedy trzeba będzie zrobić nową dziurkę w wahaczu albo przedłużać ten błotnik.

Fajnie jest wyprofilowany ten błotnik - trochę się rozszerza nad łańcuchem - może to rozwiązuje problem chlapania smarem na owiewki i oponę.

_________________
Suzuki SV 650 99' - niebieska


30 paź 2010, o 08:25
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 13:01
Posty: 1660
Płeć: mężczyzna
Moto: MT01
Post Re: Może ktoś montowal u siebie ten blotnik
W temacie o pługu viewtopic.php?f=32&t=2196 , to skrytykowali tą firmę, że trzeba się narobić przy montażu pługa.

Tu sprawa może być łatwiejsza o ile rozstaw otworów w okolicach łańcucha będzie ok.

A co do mocowania przy zacisku to ja kupiłem taki a'la karbon i np. mocowanie przy zacisku będę robił dopiero zimą :) a tak na trytkach przejeździłem 2 miechy :) grunt żeby na śrubach się trzymało :)

Z drugiej strony jeżeli chcesz tanio, to ja bym polował na używkę z dwóch powodów:
1. trafisz już jakiś pomalowany, (chyba że taki z ciebie majsterkowicz że sam chcesz malować)
2. możesz kupić używkę lepszej firmy np. był puig w ala carbonie za 250zł z wysyłką, gdzie koszt jest niewiele większy od tego co pokazałeś nowego plus malowanie i raczej masz pewność że będzie pasował.

Poluj bo ja używkę trafiłem za 120zł wysyłką. Przejrzyj sv rozbitki tam czasem widać huggery.

_________________
Obrazek


30 paź 2010, o 10:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL