Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 27 kwi 2024, o 21:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
SV 650N 2001' dobra cena 
Autor Wiadomość
pieszy

Dołączył(a): 1 lip 2015, o 14:22
Posty: 4
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2001
Post SV 650N 2001' dobra cena
Witam, jak w tytule. Suzuki w kolorze niebieskim, w moich rękach od dwóch lat. Świeżo po wymianie oleju (mam faktury), ze strony technicznej idealny. Świetnie przyśpiesza, hamuje, skrzynia pracuje idealnie, lagi nie ciekną, łańcuch w dobrym stanie konserwowany raz w tygodniu, opony są ok ale w przyszłym sezonie przydałoby się je zmienić ze względu na to że są stare. Rama prosta, niespawana, układ wydechowy leovince. Na początku sezonu miałem przygodę na skrzyżowaniu, starsza Pani wymusiła mi pierwszeństwo przez co musiałem położyć motocykl przy 30-40 na godzinę co poskutkowało wgniotą na baku o średnicy 4 cm i uszkodzeniem obrotomierza. Poza tym motocykl jest w świetnej kondycji. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to porobię SZCZEGÓŁOWE zdjęcia przed przyjazdem. Sam wiem jak ciężko kupić coś dobrego, i wiem jakie to uczucie jechać po igłę 300 km po czym okazuje się że wszystko jest na trytytki. Przed incydentem myślałem nad kwotą 5500, z wgniotką i naderwanym obrotomierzem cena topnieje o 1000 zł. Nie lubię określenia "okazja" ale 4500 za naprawdę fajny sprzęt gdzie sam wydech leovince kosztował mnie coś około 1500 zł. Motocykl nie jest wystawiony na żadnym portalu aukcyjnym i myślę że nie będzie. Konin, wielkopolska. tel. 730-295-045, w razie niezgodnego opisu lub wad o których nie wspomniałem zwracam koszt dojazdu.
EDIT: W związku z dużym zainteresowaniem dorzucam fotki, takie jakie znalazłem, aktualnie tak jak mówiłem wcześniej różnicę widać na baku i obrotomierzu, reszta jak na zdjęciach
Obrazek
Obrazek
Obrazek


27 lip 2016, o 12:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL