Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 16 kwi 2024, o 09:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
[S] rsv 1000r Tuono '06-po delikatnej kolizji- 7,5 tys zł :) 
Autor Wiadomość
motocyklista

Dołączył(a): 26 lut 2010, o 07:21
Posty: 187
Lokalizacja: Kielce
Płeć: mężczyzna
Moto: rsv 1000r tuono
Post [S] rsv 1000r Tuono '06-po delikatnej kolizji- 7,5 tys zł :)
Witam jak w temacie, nie mam za bardzo czasu żeby przywrócić moto do stanu sprzed zdarzenia... jakoś w sierpniu miałem delikatna kolizje z autem ( Range Rover ) gość ostro zahamował przed grupą rowerzystów, mi niestety się nie udało, brakło dosłownie kilku m.. życie.. szkody w aucie ? pęknięty zderzak z tyłu i klosz w lewej lampie.. moto?? poszła czacha, kanał doprowadzający powietrze do airboxu, lampy, kierunki, błotnik. Po kolizji jeszcze przewrócił się na poboczu żeby tego było mało.. mocowanie crashpada ułamało się, przegięła się dźwignia hamulca, delikatnie oberwała chłodnica (jest cała, nie cieknie, można powiedzieć ze uszkodzona kosmetycznie). Przed kolizja moto sprawowało się świetnie, dostało nowe opony (tył, przód w zeszłym sezonie), olej, filterki, było na regulacjach w RevTech'u. Na drugi dzień po całym zdarzeniu i ogarnięciu uszkodzonych elementów moto normalnie odpaliło, sprzęgło i reszta działa tak jak przed kolizja, przebieg ok. 36 tys km. Zdjęcia wrzucie jakoś na tygodniu.. cena.. hmm.. w stanie przed wystawiałem na forum za jakieś 14 tys. zł, w sumie to tygodnia brakło żeby nowy właściciel cieszył się z niej tak jak ja :cry: W tym stanie, myślę że 7,5tys. zł do negocjacji na miejscu. Do obejrzenia w miejscowości Szewce jakieś 15 km od Kielc. Tele. 883670805 , pozdrawiam Rafał

https://goo.gl/photos/uChV4ZELSdTDjmHx5



Sprzedana, można usunąć ;(

_________________
SV 650 n '00 -> SV 1000 s '03 -> RSV 1000R Tuono '06


18 lis 2016, o 16:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL