Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 kwi 2024, o 07:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Suzuki SV650S 2001r A2 doinwestowana 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 6 lip 2015, o 18:00
Posty: 22
Lokalizacja: Jarosław
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2001
Post Suzuki SV650S 2001r A2 doinwestowana
1. Przedmiot:
Suzuki SV650S 2001r zarejestrowany na kat.A2
2. Opis szczegółowy (stan):
Nadszedł czas rozstania z moją Svką. Kupiłem ją początkiem lipca 2015r z przebiegiem 35 tyś|km, na tą chwilę na wyświetlaczu jest ok.45 tyś|km.
Na początku motocykl został zdławiony i zarejestrowany , aby spełniać wymogi kategorii A2.
Moc jest na tą chwilę dalej ograniczona, z tego co wiem koszt odblokowania to 100zł lub chwila spędzona w garażu dłubiąc przy gaźnikach - nie wiem, nie znam się. Motocykl posiada wydech LeoVince z dbkillerem.
Standardowo co początek sezonu wymieniane są wszystkie filtry i olej w motocyklu.
Na początku sezonu 2016 zostały wymienione uszczelniacze zawieszenia wraz z olejem (10w)
W ubiegłym sezonie Sv brała udział w tygodniowej wycieczce po Alpejskich przełęczach.
Przed wyjazdem zostały wymienione/sprawdzone następujące rzeczy:
-nowe opony metzeler roadtec z8 interact
-klocki hamulcowe przód oraz tył TRW sportowe
-wymiana oleju z filtrem
-nowy płyn hamulcowy
-sprawdzenie stanu gaźników - bez synchronizacji

Końcem zimy tego roku motocykl trafił do serwisu w celu sprawdzenia stanu silnika.
Po rozebraniu rozrządu oraz pomiarach okazało się, że żadne prace serwisowe nie są potrzebne, wszystko mieści się w normie z serwisówki.
Został wymieniony olej z filtrem oraz synchro gaźników.

Dodatki zamontowane za mojej kadencji:
-crashpady na indywidualne zamówienie
-klamki z aliexpress - posiadam oryginały
-szybka turystyczna MRA przyciemniana - posiadam oryginał
-oryginalny stelaż kufra z płyta mocującą wraz z kufrem GIVI 48l
-obszyte oba siedzenia na nowo
-crashpad końcówki wydechu

Podsumowując nie jest to żaden ulep katowany na mieście. W moich rękach nigdy nie był stawiany na koło, nawet nim gumy nie paliłem, szkoda sprzętu i pieniędzy.
Oczywiście motocykl ma swoje wady, jednak bądźmy wyrozumiali 16 lat na karku robi swoje. Pierwsza właścicielka w Polsce, podobno z Przemyśla miała na nim szlifa, którego ślady nie zostały zamazane szpachlą i lakierem z marketu. Z prawej strony mamy piękne rany po zetknięciu z asfaltem na wydechu, zadrapania na owiewce i małe pękniecie pod kierunkowskazem - nie zauważyłem go przez dwa miesiące po kupnie, no ale szanujmy się jest to jest.

Motocykl serwisowany był w warsztacie Auto Moto Max, który znajduje się w miejscowości Munina k.Jarosławia.
Svkę można obejrzeć w Jarosławiu lub w sklepie motocyklowym 4motos.pl po wcześniejszym kontakcie.
Masę zdjęć z naszego życia udostępnię zainteresowanym, trochę znajdzie się w moim temacie na forum.
Poniższa cena nie zawiera w sobie kufra - chętnego mogę dorzucić pakiecie lub jakieś inne akcesoria

3. Cena:
7100zł

4. Kontakt:
-728119247
-sklep motocyklowy 4motos.pl (Michał)

5. Zdjęcia (minimum 1):
Obrazek
Więcej foto wkrótce lub na pw - czekam na pogodę i chwilkę wolnego:)


7 sie 2017, o 23:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL