Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 21:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
SV 650S 2008 15500km przebiegu LEOVINCE 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 2 kwi 2015, o 00:38
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
Moto: jeszcze brak
Post SV 650S 2008 15500km przebiegu LEOVINCE
Posiadam do sprzedania Suzuki SV 650 s z roku 2008 w stanie idealnym z bardzo małym przebiegiem. Motocykl nie wymaga wkładu finansowego, co roku w marcu przechodził serwis w zaprzyjaźnionym warsztacie i były wymieniane wszelkie elementy tego wymagające. W stosunku do oryginalnego egzemplarza wymieniłem wydech na Leovince SBK dedytkowany do tego modelu ( piękne, basowe brzmienie) oraz zamontowałem fender eliminator zamiast oryginalnego błotnika tylnego ( oryginalny wydech oraz błotnik dołączam oczywiście). Motocykl jest w doskonałym stanie technicznym. Kupiłem go w maju 2015 roku z przebiegiem 8768 km i od tego czasu przejechałem około 7000 km.Obecnie przebieg wynosi 15500 km i jest on całkowicie realny. Załączam do zdjęć wydruk z CEPIKU. W 2017 roku z racji tego że nie jeździłem nie był robiony przegląd techniczny. Motocykl nigdy się nie przewrócił. Napęd naciągnięty jest jedynie w 30%. Jest to zasługa małego przebiegu oraz częstego czyszczenia i stosowania smaru S100.

Co zostało wymienione:
- akumulator - sierpień 2018
- opony przód oraz tył na Pirelli Angel ST. Opona z tyłu przejechane ma 2000km ( załączone zdjęcie) a opona z przodu przejechane ma 700km ( załączone zdjęcie). Posiadam także oryginalne opony z pierwszego montażu, mogę okazać do wglądu.
- olej, wszystkie filtry oraz wszystkie płyny eksploatacyjne - kwiecień 2018
- zmieniony wydech na LeoVInce SBK z db killerem ( oryginał oddaje)
- zamontowany fender eliminator zamiast oryginalnego błotnika ( dodaje oryginalny).

Motocykl więcej stał niż jeździł, lub jeździł tylko na serwis roczny oraz przeglądy techniczne. Przez brak czasu niewiele jeździłem tym motocyklem, także jest to powód sprzedaży.

Gwarantuję prawdziwość opisywanego stanu technicznego oraz realność przebiegu. Zapraszam do oględzin z mechanikiem.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Motocykl znacznie różni się od egzemplarzy z przebiegiem 30/40kkm sprowadzonych z Anglii lub Francji.
Cena jest do rozsądnej negocjacji.

https://www.olx.pl/oferta/sv650s-2008r- ... x1d2v.html


28 gru 2018, o 15:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL