Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 08:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Indoor Enduro 2011 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2010, o 20:58
Posty: 522
Lokalizacja: Ruda Śl.
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650s k3
Post Indoor Enduro 2011
Czyli inaczej inaczej Puchar Świata w Endurocross'ie :) Coś takiego jak supercross tylko z przeszkodami :D
Tutaj filmik jakby ktoś nigdy nie widział. Finał Mistrzostw Ameryki.


Śledzi ktoś? Dyscyplina dopiero raczkująca, wiec mało popularna u nas, ale niezwykle widowiskowa. Tym bardziej, że mamy swojego reprezentanta, który notabene broni w tym roku mistrzostwa świata,Tadeusz Błażusiak (numer 111). Szkoda, że media w Polsce pomijają takie, bądź co bądź miłe wydarzenia, a wolą się skupić na np. piłce nożnej gdzie ostatnie sukcesy mieliśmy 30 lat temu. Ale to temat na inną dyskusję :P

Ja szczerze powiem śledzę temat dopiero od niedawna (ogólnie z błotem to mam mało wspólnego), ale strasznie mi się temat spodobał, i jeździ tam całkiem sporo znanych nazwisk, którzy nudzą się w zimę czekając na swoje główne serie. W ostatnią niedzielę miała miejsce pierwsza runda w Genui. Polak zajął kolejno w 3 biegach finałowych: 9,2 i 1 miejsce, zaliczając wspaniały powrót po nie najprzyjemniejszym upadku w pierwszym biegu.

link do skrótów finałów:
http://www.offroadproracing.it/video_in ... ex/11.html
http://www.offroadproracing.it/video_in ... ex/12.html
http://www.offroadproracing.it/video_in ... ex/13.html

Fajnie by było spopularyzować tą dyscyplinę, w końcu odnosimy mamy w niej naszego motocyklowego Małysza :P
Pozdro :)

_________________
Obrazek
http://www.bikepics.com/members/slusar_o2/


29 lis 2010, o 22:32
Zobacz profil ICQ
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: Indoor Enduro 2011
Błażusiak zaczynał w trialu i odkąd zadebiutował w enduro, nie ma sobie równych :D Chłopak jest młody, ma małe doświadczenie, a już jeździ w fabrycznym teamie KTM i odnosi sukcesy :) Strach pomyśleć, co będzie za parę lat :->

A tu jeszcze mała próbka umiejętności naszego mistrza :D
Ten drugi to Cyril Despres, gwiazda rajdu Dakar, bardzo doświadczony zawodnik, a przy Błażusiaku wygląda jak ostatni patałach :obity:

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


29 lis 2010, o 23:03
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2010, o 20:58
Posty: 522
Lokalizacja: Ruda Śl.
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650s k3
Post Re: Indoor Enduro 2011
No ja pierwszy raz o nim usłyszałem chyba rok temu jak wygrał 3 raz Hare Scramble, a tak na poważnie śledzę temat od połowy tegorocznego sezonu w Ameryce i jest pod MEGA wrażeniem :D Już mam nawet pomysł na naklejki jakimi oblepię moto. Miały być takie jak mam w podpisie, bo Hayden jest moim ulubionym zawodnikiem w Gran Prix (nawet mam już je zrobione tylko miałem zanieść do drukarni), ale stwierdziłem, że po co kibicować Amerykańcowi, jak można pokazać że się lubi Polaka :)

Mnie tylko smuci, że tak naprawdę to za granicą jest bardziej rozpoznawalny niż w naszym kraju.

_________________
Obrazek
http://www.bikepics.com/members/slusar_o2/


29 lis 2010, o 23:20
Zobacz profil ICQ
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:22
Posty: 7755
Lokalizacja: WPR
Płeć: mężczyzna
Moto: TT1050
Post Re: Indoor Enduro 2011


A to jeszcze może Erzberg rodeo - to już wybitny hardcore :obity: Oczywiście kto wygrywa? :P

_________________
Triumph Tiger 1050 << bikepics


29 lis 2010, o 23:25
Zobacz profil
Mister Menel
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:58
Posty: 1762
Lokalizacja: Opolskie
Płeć: mężczyzna
Moto: Gix 750 k6
Post Re: Indoor Enduro 2011
Brak pytań, ten Tadek to ma skill!!! Reszta mu może buty czyścić :obity:

_________________
Chla ktoś coś :D ?

SV 650 S K5 ----> Gsx-R 750 K6


29 lis 2010, o 23:50
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010, o 04:06
Posty: 428
Lokalizacja: Rzeszów City
Płeć: mężczyzna
Moto: wdowiec
Post Re: Indoor Enduro 2011
Ja o nim pierwszy raz usłyszałem kilka lat temu jak odnosił sukcesy w trialu. ale chłopak naprawdę teraz wymiata :D gdzie teraz czytam to tylko on :D oczywiście media zagraniczne bo polskie to tylko wzmiankę o nim zamieszczą i koniec.. :/
slusar_o2 napisał(a):
Mnie tylko smuci, że tak naprawdę to za granicą jest bardziej rozpoznawalny niż w naszym kraju.


Znając życie, jeszcze parę zwycięstw Teddy'ego i Polsat albo inny TVP zacznie go popularyzować jak Kubice.

Mnie natomiast denerwuje jedna rzecz:
u nas w PL to liczy się albo piłka albo siatka.. jeżeli chodzi o inny sport to nic nie jest tak rozpowszechniane na większą skalę.. :smutas: a szkoda bo jeżeli nie idzie mi np. piłka to skąd mogę wiedzieć czy nie nadaję się do innej dyscypliny sportowej popularnej za granicą która u nas jest uznawana za egzotyczną (np. lacrosse). Niestety tak było, jest ale mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości to się zmieni...

_________________
"Too weird to live but much too rare to die.."


7 mar 2011, o 22:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL