Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 10:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Formuła 1 
Autor Wiadomość
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 wrz 2010, o 23:08
Posty: 14
Płeć: mężczyzna
Post Re: Formuła 1
Przed nami niezwykle emocjonująca końcówka sezonu a w temacie cisza :wtf: Tak wiem że to forum motocyklowe :obity: Jak dla mnie faworytem jest Alonso, któremu zresztą kibicuję. Redbulle są mocne ale Alonso wystarczy drugie miejsce i wtedy nie musi się oglądać na wynik innych. Chociaż ciekawie byłoby gdyby kolejność na 3 okrążenie przedstawiała się tak: Vettel, Webber, Alonso. Ciekawe czy wtedy cwaniaki z RedBullshit zdecydują się na TeamOrders B)

Forza Ferrari!! :D


11 lis 2010, o 17:56
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 13:01
Posty: 1660
Płeć: mężczyzna
Moto: MT01
Post Re: Formuła 1
Masa pizgnie "niechcący" w redbule i git :) niemcowi nie kibicuje :) a jak miałbym wybierać między weberem a alonso to jednak wole alonso. Chętnie popatrzę jak będą rozrabiać, bo to już na noże będą szli.

_________________
Obrazek


11 lis 2010, o 18:25
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 13:01
Posty: 1660
Płeć: mężczyzna
Moto: MT01
Post Re: Formuła 1
No cóż, vetelowi się należało :)
Kibicowałem fernando, ale okazał się burakiem na koniec jak się tam odgrażał petrvovi.

_________________
Obrazek


14 lis 2010, o 16:51
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 11:36
Posty: 334
Lokalizacja: Koszalin
Płeć: mężczyzna
Moto: Czorna SV650 K1
Post Re: Formuła 1
Dokładnie tak. Cały czas niemal się modliłem, żeby Alonso wyprzedził Petrova. Ale tą łapkę na końcu to bym mu chętnie połamał.
Co do Vetela to fakt, że zdecydowanie był najszybszy w tym sezonie ale też popełniał bardzo dużo błędów. A najbardziej go nie trawię za wjechanie w Webbera w Turcji i głupkowate zachowanie potem, że to niby nie jego wina. W sumie sam RedBull się do tego przyczynił.
Ale co zrobić, w MotoGP też wygrał typek którego nie lubię no i ja w totka nie wygrałem tylko kto inny, czyli wszystko w normie - życie :D.

_________________
Czorna SV650 K1


15 lis 2010, o 15:15
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 wrz 2010, o 23:08
Posty: 14
Płeć: mężczyzna
Post Re: Formuła 1
Wyścig nie zachwycił, gdyby nie napięcie związane z mistrzostwami pewnie bym przestał oglądać w połowie... Alonso albo raczej ferrari - szkoda gadać ;( Nawet nie łudziłem się że Vettela spotka to samo co w Korei. Za czasów Coultharda RBR to był jeden z moich ulubionych zespołów ale to ciągłe piep :cenzura: nie o team orders i traktowanie Marka. Mam nadzieję że za rok będzie równie dramatycznie B)


16 lis 2010, o 17:27
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2010, o 08:02
Posty: 355
Lokalizacja: Łańcut / Rzeszów
Płeć: mężczyzna
Post Re: Formuła 1
A mi się wydaje, że Red Bull najrówniej jeździł w tym sezonie i tytuł się należał. Alonso kibicowałem ale cieszyło mnie to jak Pietrov broni swoją pozycję i hiszpan nie robi punkta, żeby go wyprzedzić :) Co do spięcia na lini Webber vs Vetel to chyba dobrze dla nas kibiców?! :) Przecież na tym polega ten sport - walka, wyprzedzanie i rywalizacja nawet we własnym zespole.

Wczoraj doszły do mnie słuchy, że lotus wykupił pakiet większościowy Renault i w przyszłym sezonie Zespół będzie się nazywał LOTUS a silniki będą Renault. Co do składu to Kubica ma wolną rękę ponieważ Renault sprzedało pakiet większościowy. Ale podobno ma jeździć nadal razem z Hulkenbergiem

_________________
Suzuki Sv 650s K3 Devil ;]


18 lis 2010, o 10:27
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 8 lip 2010, o 12:43
Posty: 63
Płeć: mężczyzna
Post Re: Formuła 1
groneek napisał(a):
Ale podobno ma jeździć nadal razem z Hulkenbergiem


?

_________________
sv 650 k8


18 lis 2010, o 22:54
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2010, o 08:02
Posty: 355
Lokalizacja: Łańcut / Rzeszów
Płeć: mężczyzna
Post Re: Formuła 1
cienki napisał(a):
groneek napisał(a):
Ale podobno ma jeździć nadal razem z Hulkenbergiem


?


Chodzi mi o to, że nadal pozostanie "wierny" Renault i będzie reprezentował przekształcony zespół

_________________
Suzuki Sv 650s K3 Devil ;]


19 lis 2010, o 10:45
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 11:36
Posty: 334
Lokalizacja: Koszalin
Płeć: mężczyzna
Moto: Czorna SV650 K1
Post Re: Formuła 1
Lotus chyba nie wykupił pakietu większościowego tylko te 25% które zostało jeszcze we władaniu Renault. No i Lotus będzie sponsorem tytularnym.

_________________
Czorna SV650 K1


19 lis 2010, o 12:42
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2010, o 08:02
Posty: 355
Lokalizacja: Łańcut / Rzeszów
Płeć: mężczyzna
Post Re: Formuła 1
"Grupa Lotus została głównym udziałowcem zespołu Formuły 1 Renault. Od przyszłego sezonu ekipa, w której barwach jeździ Robert Kubica, będzie nosić nazwę Lotus Renault GP Team.

Malezyjski producent aut kupił część udziałów w Renault od grupy Genii Capital, której prezesem był Gerard Lopez. Odkupiła także 25 procent udziałów od francuskiego koncernu motoryzacyjnego, który pozostaje w nazwie stajni, ale ograniczy się do roli dostawcy silników.

Grupa Lotus będzie tytularnym sponsorem zespołu Kubicy do 2017 roku. Czarno-żółte barwy bolidów zostaną zastąpione tradycyjnymi barwami Lotusa z czasów jego świetności w F1 - czarno-złotymi.

- Jesteśmy zadowoleni, że w końcu możemy publicznie ogłosić tę wiadomość. W 2011 roku będziemy startować pod nawą Lotus Renault GP - powiedział prezes Renault F1 Team Gerard Lopez.

- Będziemy z chęcią podtrzymywać silną więź łączącą nas z Renault w najbliższych sezonach. To zasługa znakomitej pracy ekipy z Enstone w tym roku, że udało się przyciągnąć uwagę sponsora. To nowa inwestycja, która daje nam szansę na znakomitą przyszłość - dodał Lopez.

Grupa Lotus ma być teraz głównym partnerem kapitałowym i współwłaścicielem stajni. Nie podano jego procentowego udziału w stajni, ale prawdopodobnie wynosi on 50 procent.

Jako że Lotus będzie większościowym udziałowcem stajni Kubicy, prawo do używania tej nazwy straci ekipa kierowana przez Tony'ego Fernandesa, której dysponujący prawami do niej producent aut Proton użyczył ekipie Litespeed na sezon 2010. Teraz stajnia zmieni zapewne nazwę na 1Malaysia Racing.

Ważny kontrakt z zespołem Renault ma Robert Kubica. Pojawiają się pogłoski, że będzie mógł rozwiązać umowę, jeżeli zmieni się właściciel stajni, ale na razie nie są one potwierdzone. Na dzień dzisiejszy Kubica jest zawodnikiem Lotus Renault GP Team. Nie wiadomo natomiast, kto zostanie drugim kierowcą wyścigowym nowo powstałej stajni. "

Na WP z dzisiaj :)

_________________
Suzuki Sv 650s K3 Devil ;]


8 gru 2010, o 13:36
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 13:01
Posty: 1660
Płeć: mężczyzna
Moto: MT01
Post Re: Formuła 1
groneek napisał(a):
"Grupa Lotus została głównym udziałowcem zespołu Formuły 1 Renault. Od przyszłego sezonu ekipa, w której barwach jeździ Robert Kubica, będzie nosić nazwę Lotus Renault GP Team.

Malezyjski producent aut kupił część udziałów w Renault od grupy Genii Capital, której prezesem był Gerard Lopez. Odkupiła także 25 procent udziałów od francuskiego koncernu motoryzacyjnego, który pozostaje w nazwie stajni, ale ograniczy się do roli dostawcy silników.

Grupa Lotus będzie tytularnym sponsorem zespołu Kubicy do 2017 roku. Czarno-żółte barwy bolidów zostaną zastąpione tradycyjnymi barwami Lotusa z czasów jego świetności w F1 - czarno-złotymi.

- Jesteśmy zadowoleni, że w końcu możemy publicznie ogłosić tę wiadomość. W 2011 roku będziemy startować pod nawą Lotus Renault GP - powiedział prezes Renault F1 Team Gerard Lopez.

- Będziemy z chęcią podtrzymywać silną więź łączącą nas z Renault w najbliższych sezonach. To zasługa znakomitej pracy ekipy z Enstone w tym roku, że udało się przyciągnąć uwagę sponsora. To nowa inwestycja, która daje nam szansę na znakomitą przyszłość - dodał Lopez.

Grupa Lotus ma być teraz głównym partnerem kapitałowym i współwłaścicielem stajni. Nie podano jego procentowego udziału w stajni, ale prawdopodobnie wynosi on 50 procent.

Jako że Lotus będzie większościowym udziałowcem stajni Kubicy, prawo do używania tej nazwy straci ekipa kierowana przez Tony'ego Fernandesa, której dysponujący prawami do niej producent aut Proton użyczył ekipie Litespeed na sezon 2010. Teraz stajnia zmieni zapewne nazwę na 1Malaysia Racing.

Ważny kontrakt z zespołem Renault ma Robert Kubica. Pojawiają się pogłoski, że będzie mógł rozwiązać umowę, jeżeli zmieni się właściciel stajni, ale na razie nie są one potwierdzone. Na dzień dzisiejszy Kubica jest zawodnikiem Lotus Renault GP Team. Nie wiadomo natomiast, kto zostanie drugim kierowcą wyścigowym nowo powstałej stajni. "

Na WP z dzisiaj :)


No i trzeba dodać jeszcze jak będzie wyglądał. Jak dla mnie super, zaraz obok ferrari.

Obrazek

_________________
Obrazek


8 gru 2010, o 16:39
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 18:06
Posty: 673
Lokalizacja: Kraków/Kęty
Post Re: Formuła 1
Pożyjemy zobaczymy.

_________________
Suzuki SV 650 99' - niebieska


8 gru 2010, o 18:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 13:01
Posty: 1660
Płeć: mężczyzna
Moto: MT01
Post Re: Formuła 1
selisek napisał(a):
Pożyjemy zobaczymy.


A czemu?? Przecież już klamka zapadła :) kubi jeździ w teamie po fuzji renault i lotusa :)

_________________
Obrazek


8 gru 2010, o 21:27
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 18:06
Posty: 673
Lokalizacja: Kraków/Kęty
Post Re: Formuła 1
Napisałem odnośnie cytowanego artykułu:

W artykule mówią coś o walczeniu o brąz i takie tam.... Wcześniej mówili, że przyszły sezon również idzie na straty i tylko będą próbować dogonić czołówkę.

_________________
Suzuki SV 650 99' - niebieska


9 gru 2010, o 02:05
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 09:31
Posty: 220
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV1000S 2005
Post Re: Formuła 1
Ja chcę tylko dodać, że w dokładnie takich samych barwach chciał w sezonie 2011 wystartować właściciel obecnego zespołu Lotus Racing - Tony Fernandez (a jeszcze dostawcą silników dla jego bolidów ma być... renault ;) ). Doszło by do kuriozalnej sytuacji w której mielibyśmy dwa zespoły w takich samych barwach i które nazywają się... Lotus Renault ;)

Oczywiście jeden z nich już oficjalnie nazywać się będzie Lotus Renault GP zaś drugi (czyli zespół Fernandeza), który nazywał się w sezonie 2010 Lotus Racing ma przyjąć legendarną nazwę "Team Lotus" i najprawdopodobniej zachowają barwy zielono żółte.

W ogóle sytuacja z Lotusem to fascynująca przygoda sięgająca jeszcze lat 50 i 60-tych. A pamiętacie słynny wehikuł z filmu Powrót do przyszłości - DeLorean. Ten wóz też jest mocno związany z Lotusem ;) (porównajcie z Lotusem Esprite ;) ). Mógłbym tu cały wykład strzelić na temat całej tej sytuacji ale pewnie nie znalazłbym za wielu zainteresowanych ;) .

Wracając do Lotus Renault i Kubicy. Mam nadzieję, ze Kubek wróci do swoich podstawowych barw kasku (czerwony z czarnymi wstawkami) to będzie ładnie się prezentował w czarnym bolidzie z czerwonymi reklamami Total :) .


5 sty 2011, o 17:25
Zobacz profil
erotoman-gawędziarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 02:34
Posty: 3871
Lokalizacja: Otwock
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000N 2004
Post Re: Formuła 1
padek78 napisał(a):
A pamiętacie słynny wehikuł z filmu Powrót do przyszłości - DeLorean. Ten wóz też jest mocno związany z Lotusem ;)


W nim akurat był silnik od Peugota.

_________________
SVNERWUS


5 sty 2011, o 22:02
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 09:31
Posty: 220
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV1000S 2005
Post Re: Formuła 1
Razor napisał(a):
padek78 napisał(a):
A pamiętacie słynny wehikuł z filmu Powrót do przyszłości - DeLorean. Ten wóz też jest mocno związany z Lotusem ;)


W nim akurat był silnik od Peugota.


Ale ja nic o silniku deLorean'a nie napisałem... :wtf: Napisałem tylko, że wóz był związany z Lotusem bowiem dziadostwo musiało zostać poprawione i podjął się tego Colin Chapman - twórca słynnego Team Lotus.


6 sty 2011, o 00:11
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 11:36
Posty: 334
Lokalizacja: Koszalin
Płeć: mężczyzna
Moto: Czorna SV650 K1
Post Re: Formuła 1
padek78 napisał(a):
Mógłbym tu cały wykład strzelić na temat całej tej sytuacji ale pewnie nie znalazłbym za wielu zainteresowanych ;) .

Ja tam bym z miłą chęcią poczytał :)

_________________
Czorna SV650 K1


12 sty 2011, o 22:56
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:21
Posty: 783
Lokalizacja: Siecieborowice/Oława/Wrocław
Post Re: Formuła 1
zonq napisał(a):
padek78 napisał(a):
Mógłbym tu cały wykład strzelić na temat całej tej sytuacji ale pewnie nie znalazłbym za wielu zainteresowanych ;) .

Ja tam bym z miłą chęcią poczytał :)


Ja również :D Zacząłeś to skończ :D

_________________
Suzuki SV 650 N 2000r.
Janku bikes


13 sty 2011, o 17:53
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 11:28
Posty: 254
Lokalizacja: Sieraków / Stalowa Wola
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650N 01r. blue :)
Post Re: Formuła 1
Nowy R31
http://f1.wp.pl/gid,13087011,img,130870 ... cie.html?T[page]=2

_________________
Suzuki sv650N 01r Way of Life !


31 sty 2011, o 20:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL