Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 19 kwi 2024, o 04:20

Regulamin działu


Giełda służy do zamieszczania prywatnych ogłoszeń użytkowników forum. Tematy z komercyjnymi ogłoszeniami o działalności gospodarczej użytkowników będą usuwane. Tematy w dziale giełda są automatycznie zamykane. Wszystkie oferty prosimy kierować na PW/e-mail.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Śruba M10x1.25x50 od mocowania stelaża ogona SV650s k3 
Autor Wiadomość
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2015, o 17:55
Posty: 11
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s k3
Post Śruba M10x1.25x50 od mocowania stelaża ogona SV650s k3
Witam
Podczas małego remontu w ferworze walki i ułańskiej fantazji pobudzonej piwem nie zauważyłem, iż śruba która przykręcony jest stelaż od ogona do ramy / ta niższa / trzyma również zbiorniczek płynu hamulcowego i wszystko od wewnątrz zakończone piękna nakrętką. I przez to nieszczęsne niedopatrzenie ukręciłem ową śrubę :mur: na szczęście nie uszkodziłem gwintu w ramie :jupi:. Po kilku godzinach walki wykręciłem resztę śruby i teraz kończąc moje opowiadanie :D potrzebuję:
Śruba kołnierzowa M10x1,25 długość 50mm gwint na całej długości prawie 5 mm od łba bez gwintu, dziwna bo z otworem przez całą długość.
Dorobił mi gość w robocie podobną ale okropnie to wygląda ;/ tak wiem jestem za bardzo pedantyczny ale jak podchodzę do moto to tylko tą śrubę widzę :hmm:
Na razie mam wszystko złożone i latam ale chciałbym wkręcić tam oryginalną
Wiec jakby ktoś taka miał i popiera akcje "transplantacji części" to chętnie odkupie ;)
NA zdjęciu zaznaczone miejsce tej śruby ;)

Dodam iż w mojej "metropolii" takiego cuda nigdzie nie ma a do serwisu tez mam kawałek drogi :/

https://zapodaj.net/e0ddc938819f2.jpg.html


31 sie 2016, o 13:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL