Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 14:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby... 
Autor Wiadomość
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 20:52
Posty: 292
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 1000s
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Mam oto takie sakwy
Obrazek

Na sradzie po zamontoaniu jeszcze jako tako to wyglądało bo miał duży zadupek a w Sv wiszą jak na Ku*wie majtki :/
Obrazek

Przydała by sie jakaś podpórka aby one jakoś stabilnie i prosto leżały tylko jaka? Dzisiaj w poszukiwaniach znalazłem taki patent, na podobieństwo coś takiego zrobić, czy odpada?
Obrazek

Czy może coś takiego? tylko w których miejscach to zamontowac w sv zeby tez można było szybko zdemontować?
Obrazek


27 maja 2014, o 22:09
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2010, o 16:50
Posty: 1170
Lokalizacja: Łowicz
Płeć: kobieta
Moto: GS500f'04, SV650 SK5
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Hejka,
Potrzebuję porady :)
Chciałabym doposażyć SVkę w kufer centralny. Moto jest głównie na dojazdy do roboty, w coś trzeba zapakować ciuchy. Zwykły plecak jest niezbyt wygodny, z tangbagiem też będzie mi ciężko - jeszcze nie próbowałam, ale tak mi się wydaje, że będzie niewygodnie. Nie chcę też montować torby na tylnym siedzeniu, bo boje, że porysuję lakier i dodatkowo przy moim wzroście, nawet jak jakoś obniżę moto, może być ciężko z przerzucaniem nogi nad tym wszystkim.
Rozważam zakup stelaża u forumowicza Bszpyt, pozostanie tylko kwestia kufra. Nie wiem tylko jaką pojemność wziąć. Zastanawiam się nad kuframi firmy K-max. Do wyboru są 3 pojemności: 30l, 40l i 50l. Ten ostatni wydaje mi się za duży, bo aż tyle rzeczy na co dzień nie będę wozić, a na wyjazdy coś się innego wykmini. Obawiam się, też że ten 30l będzie wyglądał jak w skuterze, więc chyba pozostaje ten 40l.
Pytanie do Was: co w ogóle powiecie na kufry tej firmy? Czy ma ktoś kufer o podobnych, nieprzesadnych pojemnościach/rozmiarach i mógłby wstawić tu zdjęcie, albo ew. wysłać mi na PW?
Dziękuję z góry za wszelką pomoc :)
Pozdrawiam :mylove:

_________________
Non quo sed quo modo :mylove:


13 cze 2015, o 00:30
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 21:06
Posty: 2164
Lokalizacja: Crewkerne
Płeć: mężczyzna
Moto: SV 650S
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
:mrgreen:
Mam ten sam problem Agi. Jednak ze względu na komornika z kieszeni wybór mi sie zawęził do jedynego i posiadanego kompletu starych kufrow firmy Givi.
Mam kombinację 2x45 i jeden 35 litrów które standardowo były targane przez cebre. Jednak, ten 35 litrowy tak na moje pryszczate oko całkiem zgrabnie skomponuje się z SV-ką. Nie posiadaja takiej często spotykanej formy kwadratowo-obłego jajca tylko są dosyć plaskate i to na moje poprawia ich odbiór wizualny.
Trafiłem jakies zdjęcie na necie:

Obrazek

SV obłożona kompletem, też chyba boczne w kalibrze 45 a topowy to zdaje sie ten 35

ED. Nie. Po wnikliwszym obglądnięciu stwierdzam że topowy taki sam jak boczne. Ten z mojego kompletu jest niższy i odrobine mniejszy obrys zewnętrzny. Daję rękę że na focie 45 litrów wszystkie.
Jak dogrzebie się do swoich to zapodam ci fotę. Tylko czy ona coś da bo jeszcze nie założone do SV :hmm:
(no nie sa takie śliczne jak K-max ale kufer to kufer. Ma być duży w środku a mały z wierzchu. Przez ta wysublimowaną forme K-max uważam że jest odwrotnie z nimi. Nic większego nie załadujesz bo zawsze jakaś obłość będzie zawadzać. Jeżeli to tylko szmatki i takie tam inne to ujdzie. Ale wepchać namiot z dłuższymi rurkami to może być już problem. To moja opinia i oczywiście nie musi miec znaczenia dla świata)


13 cze 2015, o 09:21
Zobacz profil
Mister SVforum 2014
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2010, o 20:17
Posty: 2100
Lokalizacja: Chodzież
Płeć: mężczyzna
Moto: VFR 800X Crossrunner
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Ja w Swojej SV-ałce miałem stelaż taki jak w aukcjach poniżej i mogę polecić - prosty montaż i mimo, że często kufer był przeładowany (piwem :)) to wytrzymał :).
http://allegro.pl/kappa-kz529-stelaz-ku ... 09928.html
http://allegro.pl/stelaz-pod-kufer-cent ... 53723.html

Tutaj jest używany z płytą, może warto zadzwonić i negocjować :)
http://allegro.pl/suzuki-sv-650-99-02-s ... 01967.html

_________________
Byle dalej, byle w przód, absolutnie, absolutnie. Fa fa fa fa fa fa fa fa fa ra fa fa. Fa fa fa fa fa fa fa fa fa ra fa fa....


13 cze 2015, o 12:13
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, o 22:58
Posty: 1492
Lokalizacja: Łódzkie
Płeć: mężczyzna
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Agi napisał(a):
Hejka,
Potrzebuję porady :)
Chciałabym doposażyć SVkę w kufer centralny. Moto jest głównie na dojazdy do roboty, w coś trzeba zapakować ciuchy. Zwykły plecak jest niezbyt wygodny, z tangbagiem też będzie mi ciężko - jeszcze nie próbowałam, ale tak mi się wydaje, że będzie niewygodnie. Nie chcę też montować torby na tylnym siedzeniu, bo boje, że porysuję lakier i dodatkowo przy moim wzroście, nawet jak jakoś obniżę moto, może być ciężko z przerzucaniem nogi nad tym wszystkim.
Rozważam zakup stelaża u forumowicza Bszpyt, pozostanie tylko kwestia kufra. Nie wiem tylko jaką pojemność wziąć. Zastanawiam się nad kuframi firmy K-max. Do wyboru są 3 pojemności: 30l, 40l i 50l. Ten ostatni wydaje mi się za duży, bo aż tyle rzeczy na co dzień nie będę wozić, a na wyjazdy coś się innego wykmini. Obawiam się, też że ten 30l będzie wyglądał jak w skuterze, więc chyba pozostaje ten 40l.
Pytanie do Was: co w ogóle powiecie na kufry tej firmy? Czy ma ktoś kufer o podobnych, nieprzesadnych pojemnościach/rozmiarach i mógłby wstawić tu zdjęcie, albo ew. wysłać mi na PW?
Dziękuję z góry za wszelką pomoc :)
Pozdrawiam :mylove:


Ja mam u siebie K-max 50 i jestem zadowolony, przyjedziesz - zobaczysz. Zawsze duży = bardziej pojemny = lepszy. W mój np. wchodzą dwa kaski szczękowe i jedna kurtka.

I jeszcze jedno ważne, płyta w zestawie.

_________________
Były posiadacz SV1000N
Obecnie MOTOMORINICorsaro1200 / VFR1200


13 cze 2015, o 12:49
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2013, o 00:50
Posty: 1975
Lokalizacja: SM
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S'99
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Ja mam Givi E52. Nie wyobrażam sobie teraz jeździć bez niego. Stelaż od bszpyt'a też serdecznie polecam. Porządny wyrób ;)

~Dziaku

_________________
CBR 125R '07-->SV650S '06-->DR350S '91-->RM125 '95-->SV650S '99


13 cze 2015, o 15:27
Zobacz profil WWW
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2015, o 15:12
Posty: 25
Płeć: mężczyzna
Moto: SV1000N 2004
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Ja podobnie mam Givi Maxia 52L, nie ma tragedii jeśli chodzi o wygląd czy coś, a im większy tym lepiej (wg mnie). W galerii jest zdjęcie jak to na motórze wygląda. Tyle, że ja mam na stelażu Givi.

_________________
Jazda na motorze jest ok, ale nikt nie zadziera z facetem jeżdżącym na słoniu.


13 cze 2015, o 15:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2012, o 10:56
Posty: 538
Lokalizacja: Bezdomny
Płeć: mężczyzna
Moto: K3N
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Ja posiadam Givi B33 i na co dzień bardzo fajnie się sprawdza.
Obrazek


14 cze 2015, o 14:00
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 21:45
Posty: 771
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s k6
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Ja mam Givi E53 na stelazu tez od Givi. Wszystko ladnie pasuje, nie ma problemow z montazem. Kufer sam w sobie bardzo pojemny, jestem mega zadowolony z zakupu, bo uzywam go praktycznie codziennie (jak jade na uczelnie to trzymam w nim kurtke i kask, czasem spodnie jeszcze do tego; torba na silownie tez sie miesci i jeszcze miejsca jest; ewentualnie dwa kaski jak jezdze z pasazerem). Niezaprzeczalnie jednak psuje wyglad motocykla, no ale cos za cos ;)


14 cze 2015, o 15:10
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sie 2013, o 09:23
Posty: 397
Płeć: mężczyzna
Moto: VFR 1200 F
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
aro9713 napisał(a):
Ja posiadam Givi B33 i na co dzień bardzo fajnie się sprawdza.


Z moją eks SV miałem ten kuferek, jest mały i poręczny. Spokojnie mieści kask, rękawice oraz kilka klamotów. Mam w garażu jeszcze nowa MAXIE E55 i sposób zamykania działa lepiej w B33. Maxia coś dziwnie zawsze pręży i gnie się przy zamykaniu. Wynika to pewne z wielkości oraz sposobu zamykania, ale w B33 mi się to bardziej podoba.

_________________
Bez litra nie ma zabawy...

Czyta się: Mickon®


3 lip 2015, o 08:17
Zobacz profil
pieszy

Dołączył(a): 25 gru 2015, o 22:13
Posty: 4
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650s
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Tak wyszło ze starszymi kuframi bocznymi firmy hepco becker junior 30l. Centralny to patent podpatrzony na forum.

Obrazek


25 wrz 2018, o 21:14
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2016, o 09:00
Posty: 642
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2002
Post Re: SV turystycznie...?:) Kufry, sakwy, torby...
Ciekawe, ciekawe. Gdyby nie niska kierownica to pomyslalbym l, że to moja maszynka doposazona w pakiet traveller :-D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


26 wrz 2018, o 06:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL