Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 12:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Pierwsze moto - svka 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2016, o 09:00
Posty: 642
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2002
Post Re: Pierwsze moto - svka
W zupełności się zgadzam. Dodam tylko, że zaczynając jeździć można się poważnie zdziwić na motocyklach klasy 500, które oscylują w granicach 50 KM, a ich charakterystyka jest o niebo spokojniejsza od naszych SV. Prawda jest taka, że jak na GS często pod koniec jego użytkowania odkrecalem do końca rolgaz tak na sv zawsze to robię z wyczuciem chociaż jeżdżę już na nim od 11 lat.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


17 wrz 2018, o 21:16
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 16 mar 2015, o 23:16
Posty: 752
Lokalizacja: EPJ
Płeć: mężczyzna
Moto: Yamaha R1 RN19 2008r
Post Re: Pierwsze moto - svka
Brałbym SV-kę. Po dwóch sezonach, jak nie zgruzujesz motonga to zawsze będziesz jeździł na WOT ;)
https://www.youtube.com/watch?v=XRd_2VSjGw0

N-ka świetna na miasto - w dłuższej trasie kicha, szybka turystyka w ogóle odpada.

SV to nie jest jakiś dzik, ale trzeba uważać - zwłaszcza na hamowanie silnikiem (przynajmiej u mnie to generowało największą ilość "o ja pier..").
Wcale nie idzie na gume jak po..bana,ale to może zwyczajnie ja nie umiem (innym podobno idzie :) ).

_________________
SV650N K8->SV1000S K6->Yamaha R1 RN19
http://svforum.pl/viewtopic.php?f=9&t=16083&p=261516


17 wrz 2018, o 21:55
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2016, o 15:56
Posty: 269
Lokalizacja: Giebułtów / Tychy
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S k3
Post Re: Pierwsze moto - svka
Jak dla mnie gladius bardzo dobry motocykl, zdecydowanie polecam, acz jesli chodzi o warstwe wizualna, to powiedzmy, ze jest nieco "kontrowersyjny". Jakby nie to, ze strach jakiegos zakatowanego po szkole jazdy, to bym sie za takim rozgladal.

Z wlasnego doswiadczenia powiem tak: mam S'ke, do miasta rewelacja i mi sie jezdzi bardzo dobrze, ale: nie jezdzilem N'ka, nie mam porownania - pojezdzilem tylko v-stromem i w mojej opini do miasta nadaje sie mniej niz S'ka (mimo, ze pozycja wygodniejsza). Kupilem S, jezdzilem, nadgarstki bolaly (bo glupim i sie nie doedukowalem), pojechalem na tor, pokazali jak sie powinno siedziec i jezdzic i voila, bole minely, jezdzi mi sie super - acz jakiejs dlugiej trasy nie machnalem, max 500km (z 2 postojami, bo trzeba bylo zalac paliwo).

Ostatnio zesmy sie z kolega zamienili, bo chcial sie na moim przejechac, to wzialem jego er-5, to pozycja byla dla mnie jakas taka dziwna, biegi sie dziwnie zmienialo, miedzy autami wcale sie nie jezdzilo lepiej niz moim. Inny ziomek udostepnil mi z650, no to tu przyznam, ze roznica w miescie na korzysc z650 masakryczna, bo skrecalo jak szalone, mocy mialo ile trzeba, a jakies takie niziutkie, malutkie i przyjemne.

Acz ja wykorzystuje motocykl uzytkowo i jezdze, zeby uniknac korkow w miescie, w trase to rzadko, jak mnie baba i dziecko puszcza. :)


11 paź 2018, o 09:47
Zobacz profil
Mister Apollo
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 07:16
Posty: 5365
Lokalizacja: WGM
Płeć: mężczyzna
Moto: Z1000
Post Re: Pierwsze moto - svka
z650? Znaczy coś takiego?

_________________
SV 650S - Błękitny Ogórek -> Z1000 - Ognista pomarańcza


11 paź 2018, o 10:03
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2016, o 15:56
Posty: 269
Lokalizacja: Giebułtów / Tychy
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S k3
Post Re: Pierwsze moto - svka
kacperski napisał(a):
z650? Znaczy coś takiego?


Tak, dokladnie to, wzial w leasing. Do tkaiej jazdy jak moja (praca i szybkie przemieszczanie sie po miescie rewelacja), pojechalismy w jakas krotsza trase (taka rzedu 300km), to tez nie narzekal, wrecz chwalil, acz jechalismy turystycznie, bez zapierd**ania jak dziki, w miare zgodnie z przepisami. :)

Ten ziomek wzial go wlasnie na 1 motocykl , gdzie poza kursem jezdzil tylko na 125 i jest bardzo zadowolony. Do takiego uzytku jak moj, to moim zdaniem bardzo dobra maszyna. :)


11 paź 2018, o 11:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL