Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 20 paź 2018, o 17:45

Regulamin działu

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj lub przejrzyj dział FAQ, może już padła odpowiedz na Twoje pytanie.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów, temat ma jasno określać z czym masz problem i w jakim modelu SV.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Rozgrzany gaśnie na wolnych obrotach 
Autor Wiadomość
pieszy

Moto: SV650S 2001
Post Rozgrzany gaśnie na wolnych obrotach
Witam, uprzedzając jestem młodym chłopakiem ktory jest zielony w tych sprawach, pomaga mi ojciec choć sam przy japońcach nie praował a mam problem z moją sv'ka (Na gaźnikach).
Ogólnie jak rozgrzeje moto to gdy sie zatrzymam po ok 10 sec slychac jak działa tylko jeden cylinder po czym gaśnie. Ojciec powiedział ze to chyba świece i po ich wymienieniu było wszystko okey. Po ok 2 tygodniach problem powrócił i to chyba to samo, świece... Lub cos innego a ja sie na tym nie znam. Myślę tez ze to moze byc wina benzyny, bo kupowałem po zmianie na jeden stacji i było wszystko okey, pozniej juz na kolejnej i tu juz było gorzej, złej jakości, coś dolewałi, nie mam pojecia... i to moze byc tego wina? Co zrobic na początku... Spuścić tą benzyne (Oczywiscie jak sie da) i Wlać nową? czy od razu brać sie za świece choc to jest cały dzien roboty a nie chce tego powtarzać :/
Liczę na pomoc, lepiej posłuchać kogoś kto na tym sie zna :)
Pozdrawiam

3 cze 2018, o 22:13
rowerzysta

Moto: sv 650s 2002
Post Re: Rozgrzany gaśnie na wolnych obrotach
Gaźniki wyregulowane i wyczyszczone?

3 cze 2018, o 22:20
pieszy

Moto: SV650S 2001
Post Rozgrzany gaśnie na wolnych obrotach
Mam ją od października, PODOBNO poprzedni właściciel we wrześniu je czyścił i regulował choć moze to byc to... A to czemu po wymianie świec bylo wszystko okey, za kazdym razem np jakbym wymieniał świece to przez 2 tyg byłoby okey a pozniej znów to samo?

3 cze 2018, o 22:26
SV Rider

Moto: SV650S '2003
Post Re: Rozgrzany gaśnie na wolnych obrotach
Zobacz jak wygląda świeca. Jeśli masz problem z mieszanką (gaźniki), to po kolorze/wyglądzie świecy możesz coś dalej spekulować. Na razie teorię spiskową z dolewaniem czegoś do paliwa odłożyłbym gdzieś na bok. Nie wiem jak złe musiałoby być paliwo (znaczy: ile musieliby dolać tego czegoś), żeby doprowadzić tym do "niepalenia".
Tu masz coś na początek: http://www.garnek.pl/moto92/4783649/prawidlowy-wyglad-swiecy

14 cze 2018, o 16:56
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]