Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 18 sie 2018, o 21:38

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
[SV650N] MieNTka dupa 
Autor Wiadomość
pieszy

Moto: SV650N
Post [SV650N] MieNTka dupa
Cześć,

Jestem tutaj nowy, SV to mój pierwszy poważniejszy motung (wcześniej tylko 125cc i motorowery).

Mam mały problem, po około godziny jazdy (albo ciut dłużej, może godzina 20 minut), zad zaczyna mnie już całkiem solidnie uwierać i zaczynam
nim trzeć po siedzeniu i szukać miejsca - najdużej wytrzymałem 2h i musiałem zrobić przystanek na kilka minut, bo było twardo... :D

Tak, przyznaję, mam mieNTką dupę - mam nadzieję, że nie będę za to dyskryminowany! ; )

Powiedzcie mi proszę koledzy czy znacie może jakieś wygodne akcesoryjne kanapy (do wersji N na wtrysku, rok 2003)?

5 sie 2018, o 17:09
motorowerzysta

Moto: SV1000S K6 x2
Post Re: [SV650N] MieNTka dupa
jakie masz ciuchy bo ja w skórzanym kombiku nie mam problemu, a w jeansach to mam to co Ty zad marudzi, jak na seryjnej kanapie tak i na żelowej.

5 sie 2018, o 22:34
pieszy

Moto: SV650N
Post Re: [SV650N] MieNTka dupa
Łulf napisał(a):
jakie masz ciuchy bo ja w skórzanym kombiku nie mam problemu, a w jeansach to mam to co Ty zad marudzi, jak na seryjnej kanapie tak i na żelowej.

Hej, dzięki za pierwsze podpowiedzi.

A ja nie jeżdżę ani w jeansach, ani w skórze - aktualnie mam kombinezon tekstylny z Adrenaline (kombinezon + wyjmowana podpinka). Na razie jeżdżę bez podpinki, bo za ciepło.
W poprzednim sprzęcie pupa mnie tak nie bolała - choć przyznam, że czasem po 2h jazdy czułem lekki dyskomfort, ale w porównaniu z SV, to tutaj po 2h moje 4-litery mi odpadają. ; )

Na allegro widziałem usługi obszywania siedzeń, a także jakieś akcesoryjne siodła - wolę jednak niczego w ciemno nie brać.

6 sie 2018, o 07:10
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]